Braun, Suszarka SPI 2000 DF Satin Hair Colour

Braun, Suszarka SPI 2000 DF Satin Hair Colour

ceneo

Urządzenie łączy w sobie siłę oraz delikatność, dzięki technologii ochrony koloru, czyli kontrolowania odpowiedniego przepływu ciepłego powietrza. System zapobiega powstawaniu tzw. gorących punktów w czasie suszenia, a tym samym redukuje negatywne skutki gorącej stylizacji, niebezpiecznej szczególnie dla farbowanych włosów. Suszarka posiada także unikalną nakładkę chroniącą kolor. Jej wyjątkowość polega na tym, że miesza chłodne powietrze, przepływające przez suszarkę z gorącym, generowanym przez jej silnik. Włosy są szybciej chłodzone, a uszkodzenia spowodowane zbyt gorącym podmuchem eliminowane. W rezultacie suszarka BRAUN Satin Hair Colour idealnie suszy, a nie wysusza. Dodatkowo, aby stylizacja była skuteczna, urządzenie posiada regulowane 3 stopnie ciepłego i 2 zimnego nawiewu oraz funkcję szybkiego wyrzutu zimnego powietrza dla utrwalenia efektu stylizacji.

Dane Techniczne:
- temperatura: 3 stopnie
- jonizacja
- zimny nadmuch.

mogłam kupić inną

Mam tę suszarkę od ok. 1,5 roku. Kupiłam, bo moja stara okropnie przesuszała i elektryzowała mi włosy, no, a w dodatku miałam ją tyle lat, że czas najwyższy na wymianę. Zdecydowałam się na Satin Colour po dobrych opiniach i mówiąc szczerze gdyby mi się zepsuła to nie kupiłabym jej ponownie, bo kompletnie niczym się nie wyróżnia, a jest droga. Zaznaczam, że mam włosy w bardzo dobrej kondycji, nie farbowane i zdrowe.

Otóż ta jonizacja to ściema. Kompletnie nie czuję tego działania, włosy tez się elekrtyzują, fakt, że nie tak bardzo, ale jednak. Mam też wrażenie, że ta suszarka lekko przesusza włosy. Suszyć suszy i to dobrze do tego zastrzeżeń nie mam, ale funkcja zimnego nawiewu ma przycisk, którzy trzeba stale trzymać co jest niewygodne, a poza tym ten nawiew wcale taki chłodny nie jest. Jest głośna.

Generalnie przeciętniak za wygórowaną cenę i nie dajcie się nabrać na tę jonizację!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: jakie opakowania... 1 suszarka

Jonizacja to mit

Nie weim czy ja coś mam z włosami czy z tymi suszarakami jest coś nie tak, bo po każdej elektryzuja mi się włosy, nie zawsze, ale za często co mnie doprowadza do szału, nawet po maskach czy odżywkach

Dostałam to cudo w prezenicie, jest duż akurat lubię takie, ma ekstra dmuch i fajne funkcje, włosy w sekunde suche,ale nawet po niej moje włosy się elektryzują,
w dwóch sklepach przetestowałm inne egrzeplarze tego modelu i też włosy mi się elektryzują, jonizacja to pic na wodę :)

8 cud swiata

Dostalam w grudniu na urodziny i to jest najlepszy prezent jaki moglam dostac.
Suszarka jest warta swojej ceny.
+regulacja temperaturyi nawiewu
+ wlosy sie nie pusza
+sa mile w dotyku,blyszczace
+kilka minut i jestem gotowa do wyjscia
+wyglad
-troche jest ciezka
Wlosy sa zdrowe i nie potrzeba zadnych srodkow ochronnych.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

polecam!!!

Niedługo minie rok odkąd używam tej suszarki i jestem z niej bardzo zadowolona, do zalet zaliczam:

-fajny design
-duża moc-moje włosy są suche w 6 min bez funkcji ochrony koloru,przy suszeniu włosów rano to ważne :)
-jonizacja, nie wyobrażam sobie używania suszarki bez tej funkcji
-nakładki-używam tej do ochrony koloru
-długi kabel
-funkcja ochrony koloru

Używam tego produktu od: ok 8 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Ta suszarka jest genialna

Suszarka jest genialna.
Moje wlosy nabierają zycia gdy je wysuszę:)
Momentalnie staje sie gladkie, miękkie, jakby nawilżone i bardzo bardzo się błyszczą. Za każdym razem jak jej uzyje włosy maja niesamowity połysk.
Nie sa oklapniete, wysuszone.
Suszarka szybko i sprawnie suszy, wydaje mi się że rzeczywiście zapobiega przed blaknięciem koloru.
Na pewno kupiłabym ten produkt ponownie.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedna

polecam!!!

Suszarke kupilam oczywiscie pod wplywem opinii na Wizazu :) i nie zaluje,suszarka jest swietna!!! farbuje i prostuje wlosy od kilku lat wiec nie sa one w doskonalej formie ,tym bardziej po wysuszeniu pierwsza lepsza suszarka wygladaly jak "siano".Po uzyciu tej suszarki od razu zauwazylam roznice-wlosy sa miekkie,bardzo blyszczace...zawsze gdy prostowalam wlosy konce podwijaly sie odrazu po wyjsciu z domu.Odkad uzywam tej suszarki wlosy sa w proste caly dzien! Cena sklepowa troszke przeraza-289 zl,ja kupilam swoja na allegro za 179 :) zaznaczylam,ze nie kupie jej ponownie bo uwazam,ze dlugo mi posluzy wyglada na bardzo porzadna.Przeszkaza mi jedynie jej waga...po kilku minutach suszenia boli mnie reka,ale da sie to przezyc dla takiego efektu.Nigdy nie myslalam,ze suszarka tyle potrafi!

Używam tego produktu od:paru dni

Dobra

Dobra ;)
Suszarka, używana niemal codziennie, spełniła moje oczekiwania. Wprawdzie mnie nie zaskoczyła żadną nowością, ponieważ mam jej starszą o rok siostrę :-p, ale faktycznie włosy po jej użyciu są gładkie i lśniące, czasami nawet nie trzeba po niej używać prostownicy. Cieszę się, że jest trzystopniowa regulacja temperatury (choć korzystam tylko z zimnego nadmuchu) i dwustopniowa regulacja siły nadmuchu. To co różni ją od mojej starej suszarki to z pewnością głośność działania :D Niestety używanie jej o piątej nad ranem odpada ;)
Drobna wada - zżera trochę dużo energii..
Podoba mi się design, zielone światełko jest świetne :D
Trochę ciężka, ale dzięki temu, że dość szybko suszy, nie trzeba się z nią długo męczyć.
Nakładki (koncentrator, dyfuzor i trzecia specjalna do farbowanych włosów) moim zdaniem są zbędne. Koncentrator za bardzo nic nie koncentruje, ta specjalna spowalnia suszenie włosów, co mnie nieco irytuje, a dyfuzor to niestety nieporozumienie, nie da się nim ani podkręcić włosów, ani zwiększyć ich objętości.
Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić tę suszarkę innym ;)

Używam tego produktu od: około miesiąca

Jest to 100% strzał w 10 :)

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, do tej pory używałam również suszarki Brauna B 1200, ale ona w 100% nie spełniała moich oczekiwań. To co bardzo mi się podoba w tej suszarce to to, ze ma kilka stopni regulacji nawiewu,temperatury. Poza tym pierwszy raz udało mi się pofalować włosy, czego nigdy nie mogłam osiągnąć za pomocą innych suszarek z dyfuzorem. Od kiedy jej używam, zauważyłam również że kolor nie jest już taki matowy i wypłowiały i gdyby nie odrosty to nie musiałabym się tak często farbować ;)
Faktycznie waga suszarki trochę przeraza z początku, ale da się z tym żyć:)
Jak dla mnie BOMBA :D

Używam tego produktu od:listopada
Ilość zużytych opakowań

dobra!

Suszarka bardzo mi się podoba. Ladny, estetyczny wygląd, dobrze i szybko suszy włosy. Design jest fajny- kolory są bardzo eleganckie. Jedyny mankament to ciężar- jest ciężko operować nią susząc dlużej niż 10 minut. Bardzo fajnie podnosi włosy i ma mocny nadmuch.

Niezła

Plusy:
Dobra, ładnie wyważona, dzięki czemu łatwo się ją trzyma przy modelowaniu fryzury, nie męczy ręki.
Mocny nadmuch porównywalny z profesjonalnym sprzętem.
Błyskawicznie suszy włosy, świetnie je podnosi. Włosy długo są puszyste.

Minus:
Trzeszczący plastik z którego wykonana jest obudowa... a szkoda, bo to jedyny minus.

Dzieki tej suszarce moje włosy są jakby zdrowsze a już napewno piękniejsze tyle razy farbowane,męczone trwałą ,balejażem wyglądają teraz po prostu pięknie.Suszarka ma różne tryby suszenia,przysadki do układania a także gwarancje ochrony koloru. To jakby salon fryzjerski w domu a do tego świetnie profesjonalnie wygląda.POLecam serdecznie...

Używam tego produktu od:października
Ilość zużytych opakowań:

Bardzo dobry produkt:)

Jestem zadowolona z testowanej suszarki, włosy po wysuszeniu są miękkie, błyszczące, nie puszą się, nie elektryzują. Przydatna jest funkcja jonizacji i ochrony włosów farbowanych, nawiew zimnego i ciepłego powietrza łącznie, możliwość regulacji temperatury oraz natęzenia nawiewu. Dodatkowym atutem jest duża ilośc nakładek. Produkt ma świetny wygląd, jedynym minusem jest wielkosc i waga, przy dłuzszym używaniu zaczynają bolec ręce;)

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:-