Bielenda Professional, Ideal Skin, Luksusowy krem regenerujący na dłonie i paznokcie

Silnie regenerujący preparat o satynowej konsystencji i doskonałej wchłanialności. W sposób widoczny i efektowny ujędrnia i wygładza skórę rąk, która staje się aksamitnie miękka i delikatna w dotyku.

Proteiny jedwabiu - jak niewidzialna rękawiczka chronią skórę przed szkodliwym wpływem zewnętrznego środowiska, a mikrokokon z fibroiny (białko jedwabiu) skutecznie zatrzymuje wodę w naskórku i pomaga utrzymać sprężystość skóry.

Kompleks witamin PP, B5, B6, C i E odżywia i wzmacnia naskórek i paznokcie, dotlenia i rewitalizuje skórę, chroni przed starzeniem i pojawieniem się zmarszczek.

Wapno i D - Pantenol wnikają w płytki paznokciowe wiążą się z keratyną paznokci i doskonale je wzmacniają.

Krem wmasować w część grzbietową i wewnętrzną dłoni rozpoczynając od palców i paznokci. Następnie masować kremem nadgarstki, przedramiona i łokcie. Masaż poprawia ukrwienie, zwiększa przepływ limfy i ułatwia wchłanianie odżywczych składników kremu; działa także relaksująco i rozluźniająco.

Cena: 47zł / 500ml

/m/

Dobry krem, ot co...

Kupiłam w hurtowni drogeryjnej za 40 pln.
Długo się czaiłam na niego, czytając Wasze opinie oczekiwałam kolejnego kosmetycznego cudu.

Nie ma co oszukiwać: krem jest dobry.

Ładnie pachnie-lekko, nie nachalnie
Dobrze się wchłania-po około 2 minutach
Nawilża-stosuję do rąk i do pięt :)
Wygodne opakowanie-butla stoi w kuchni obok zlewu, dozuje odpowiednią ilość kremiku
Konsystencja-nie za rzadka, dla mnie w sam raz.

I byłoby wszystko suuper, gdybym w swe ręce nie dorwała kremiku Silcare AVOCADO.
Ten jest dla mnie lepszy...

Świetny

Dostałam ten kremik od siostry na urodziny. Nigdy nie miałam lepszego kremu do rąk. Świetnie się wchłania, skóra naprawdę wygląda świetnie, mimo, że rzadko go używam w ciągu zapracowanego dnia. Jednak po użyciu od razu czuć różnicę. Zapach jest świetny i długo się utrzymuje, co mi akurat bardzo odpowiada. Naprawdę go polecam.

Używam tego produktu od: 4 miesiący
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania, które jest wyjątkowo duże jak na krem do rąk

Krem powszedni

Dobry jako krem na co dzień dla dłoni niezniszczonych.

Zaczne od plusów

Opakowanie duże z pompką , dla zjadaczy kremów jak ja idealne
Zapach
Cena

Zazwyczaj kremy chwilę po wsmarowaniu w skórę robią się tępawe, niektóre pozostawiają tłustą warstwę czego nie lubię ,wszystko z rąk ucieka brudząc wszelke rzeczy wzięte w łapska.

Ten takowy nie jest po chwili odnosimy wrażenie iż robi się mokry , oczywiście ma to swoją podstawę , mianowicie jest to krem , który służy równocześnie do masażu .

I jeśli chodzi o ten rodzaj pielęgnowania dłoni sprawdza się w 100% .

Jak dla mnie rewelacja , po całym dniu czułam wręcz ulgę jaką przynosił zalecany przez producenta masaż.

Kupiłam je razem z serum , które niestety nie da się stosować samoistnie jednak w połączeniu z kremami/maseczkami sprawdza się doskonale .

Do minusów kremu zaliczam zbyt słabe nawilżanie , brak pielęgnacji i poprawy kondycji skóry , tu nie ma co na to liczyć . Tak jak wspomniałam na samym początku jest to dobry krem codzienny .

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Mój KWC

Dla mnie to najlepszy krem do rąk. Ostatnio testowałam inne ale w końcu wróciłam do niego bo nic lepszego nie znalazłam.

Plusy:
- świetnie się wchłania
- dobrze nawilża
- jest baaardzo wydajny
- nie zostawia "silikonowej" powłoki
- przyjemnie pachnie

Minusy:
Ja nie znalazłam

Ilość zużytych opakowań: 2 po 500 ml

Dobry krem

Krem ten stosuję w ciągu dnia - po pracach kuchennych, przed wyjściem z domu, kiedy czuję, że mam spierzchnięte ręce - stąd pierwszy plus za pompkę, pozwala zaaplikować krem niejako przy okazji, gdy wzrok akurat padnie na butelkę i przpomnę sobie, że wieczorne smarowanie to trochę za mało;)

Konsystencja jest idealna - niezbyt lejąca, rzadka, ale też nie bardzo tłusta, gęsta. Po wmasowaniu czuć na skórze lekki film, ale po ok. minucie znika. Daje dłoniom uczucie komfortu.
Kolejny plus za nienachalny, delikatny zapach.

Relacja ceny do objętości jest bardzo zachęcająca.

Polecam!

Plusy:
- konsystencja, taka akurat
- zapach, delikatny, nienachalny
- leciutki film, djaący wrażenie zadbanych dłoni
- wydajność
- relacja ceny do objętości

Minusy:
- brak

To jest to!

Odkąd pamiętam używałam bardzo tłustych kremów do rąk sądząc,że zrobią coś wreszcie z moją suchą, chropowatą w dotyku choć młodą skórą rąk i wkurzającymi zadziorkami przy paznokciach.
Ten krem podpatrzyłam u..manicurzystki.
Po powrocie od razu zgooglowałam i kupiłam przez internet.
Dlaczego? Bo jeszcze nigdy nie widziałam swoich skórek i dłoni w tak dobrym stanie, jak po użyciu tego kremu. Wreszcie zniknęły mi zaczerwienienia wokół paznokci (były wynikiem braku nawilżenia a nie natłuszczenia, jak sądziłam).
Teraz aplikuję go po każdym myciu rąk i pod rękawiczki, i uważam, że to najlepszy krem, na jaki trafiłam.
Duża butla jest bardzo wydajna i opłacalna w stosunku do ceny, a żeby mieć kremik zawsze przy sobie, przelewam troszkę do małego pojemniczka i noszę go w torebce:)

Ilość zużytych opakowań: Wciąż 1

Zadowalający acz nie luksusowy

Bardzo dobry kremik. Właściwie niczego mu nie można zarzucić: doskonale nawilża, regeneruje, wygładza. Szybko się wchłania, więc nie ma ryzyka, że pobrudzimy nim ubranie, czy inne przypadkiem muśnięte przedmioty. Jest mega wydajny ze względu na duże opakowanie i dozownik. Przy tym pięknie i długo pachnie. Nie zauważyłam jednak, by poprawiał stan paznokci. Mój chłopak bardzo ten kremik lubi, ja natomiast uwielbiałam go, dopóki nie poznałam kawiorowego. Ten jest zadowalający, ale tamten czyni cuda:)

Nie jest zły...

Kosmetyk nie jest zły,niby spełnia obietnice producenta,aczkolwiek mnie denerwują dwie ważne rzeczy:
1.zapach-jak dla mnie taki drażniący,za mocny,zbyt długo go czuć
2.pozostawia tłusty film,który automatycznie dyskwalifikuje produkt.
A poza tym nawilża i jest wydajny,generalnie nie dla mnie.

Używam tego produktu od: Jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: pół 1

będę go kupować:-)

Poleciła mi go pani w sklepie z produktami fryzjerskimi. Mam go od dwóch lat. Ogromna butla jest nie do zużycia, ma wygodą pompkę. Smaruję nim ręce w ciągu dnia i na noc jako maseczkę pod rękawiczki co jakiś czas. Zapach ma delikatny, dobrze nawilża, świetnie się wchłania, nie ma efektu lepkich dłoni. Szkoda, że nie ma go w tubce byłby do torebki. Ten jest do użytku domowego. Efekt utrzymuje się długo. Są dni kiedy o nim zapomnę a dłonie nie są szorstkie i przesuszone. Kupię następny jak ten się skończy, zostało jakieś 2 cm na dnie.

Używam tego produktu od:2 lata

idealny dla zapracowanych...

To jest właśnie krem do rąk po prostu idealny!
1.Opakowanie: duża pojemność,świetny dozownik, może używać cała rodzina, bez obawy, ze szybko się skończy.
2.Działanie: wszystko, co obiecuje producent,czyli: wygładza,odmładza,rozjaśnia,chroni ręce,posiada delikatny zapach, nie klei się, nie tłuści przypadkowo dotkniętych ubrań
3.Zastosowanie specjalne: jako maska odmładzająca: nakładam go bardzo grubo, na to rękawiczki foliowe (mogą być takie ze stacji benzynowej :), na to cieplutkie rękawice z polaru (albo narciarskie) i na dwie dwie godzinki oddaję się przyjemnościom- książka lub długaśny film na dvd. Po zdjęciu "opakowania" po raz pierwszy - kiedy wcześniej cały dzień pracowałam w ogrodzie i w kuchni- nie mogłam uwierzyć, że to moje własne dłonie!

Używam tego produktu od:kilku lat

Doskonały KWC!

Krem jest doskonały!Całą serię tych kosmetyków odkryłam u mojej kosmetyczki!Są fantastyczne!Krem ma bardzo dużą pojemność-500ml-więc starcza na prawdę na długo,przy bardzo częstym stosowaniu!Wspaniale regeneruje i odżywia skórę dłoni!Nie pozostawia tłustej warstwy!Bardzo szybko się wchłania,pozostawia uczucie komfortu!Opakowanie z bardzo wygodną pompką ułatwia aplikację!Kosmetyk ma dość intensywny zapach,ale mi osobiście odpowiada,nie drażni!Nie wywołuje uczuleń,ani swędzenia!Dla mnie extra!

Używam tego produktu od:1 rok