Essence, 50`s Fever, Duo Blush (Podwójny róż)

Essence, 50`s Fever, Duo Blush (Podwójny róż)

Marylin Monroe nie mogła obejść się choćby bez muśnięcia policzków różem. Podkreślone różem policzki, to wizytówka lat 50-tych. Delikatny podwójny puder, zawierający część matową i z drobinkami nadaje cerze świeży wygląd, delikatnie ją rozświetlając. Dostępny w jednym odcieniu.

Dobry produkt

Bardzo lubię ten róż. Kupiłam go ze względu na śliczny odcień i ładne opakowanie.
Kosmetyk sprawuje się bardzo dobrze.
Róż podzielony jest na wersję matową i z brokatem.
Używam jedynie matowej.
Róż świetnie ożywia i odświeża twarz.
Jest dość trwały.
Poza tym kosmetyk jest bardzo wydajny.
Polecam.

dobry, ale znam lepsze

Cena niska, co jest plusem
Kolor ładny- jasny, delikatny, chyba nie można nim zrobić sobie krzywdy

konsystencja ( nie jest tak przyjemna jak a MAC lub Clinique), ale nie jest też zła

Na mojej twarzy widoczny był przez kilka godzin tylko ( nie przez cały dzień)

Część rozświetlająca mi się nie podobała- za duże drobiny

Ilość zużytych opakowań: cięzko zużyć opakowanie różu

śliczny efekt:)

Róż to raczej kosmetyk który nie jestem przyzwyczajona używać i mogę się bez niego spokojnie obyć.Dlatego też zaznaczyłam że nie wiem czy kupię ponownie.
Ale jednak ten produkt skusił mnie na tyle że go kupiłam.
Jak sama nazwa mówi jest podwójny. W okrągłym pudełku połówka jest matowa a połówka błyszcząca-świetlista z mikro-drobinkami.I właśnie ta błyszcząca część mnie zachwyciła.
Przy użyciu pędzla szybko i sprawie się go nakłada.A po nałożeniu tej świetlistej wersji różu policzki nabierają jakiejś takiej świeżości i delikatności. Wygląda się bardzo dziewczęco i zdrowo.
jest delikatny więc nie ma co się obawiać wyglądu "ruskiej baby".Kolorek idealny do chłodnej karnacji skóry oraz bladziochów (takich jak ja)
Polecam.Warto kupić i spróbować!

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1

Jeden z ulubionych

Róż ma chłodny odcień, który świetnie wygląda na mojej skórze. 2 części: matowa i z drobinkami pozwala na uzyskanie ciekawego efektu. Łatwo się nabiera na pędzel i aplikuje na policzki. Nie zapycha, nie uczula. Trwałość dobra. Estetyczne, funkcjonalne opakowanie.

pin-upowy efekt

Podwójny róż złożony z części matowej i drobinkowej, w ciężko dostępnym a bardzo poszukiwanym chłodnym odcieniu różu.Sprawdza się przy jasnej i chłodnej karnacji oraz do makijaży stylizowanych na pin up girls.Warto mieć alternatywe dla codziennego koloru różu, bo daje bardzo subtelny i delikatny efekt, bardzo pomysłowe rozwiązanie z częścią matową i nabłysczająca.Sprawdzi się na jasnej cerze, na ciemniejszej będzie najzwyczajniej w świecie nie widoczny.Moja kosmetyczka się jednak bez niego obejdzie, mimo to polecam bladolicym :).Ogólnie uważam go za porządny róż, który nie powoduje uczulenia ani nie zapycha.Używam tego produktu od:lutego?

Całkiem, całkiem ;)

Jestem zadowolona, że go mam w mojej kosmetyczce.
Odcień bardzo przyjazny dla jasnej, chłodnej karnacji, takiej jak moja. Nie uczula, nie zapycha.
Mieszanie obu odcieni daje bardzo ładny efekt na buzi. Ma bardzo ładne, estetyczne opakowanie. Jedynym mankamentem jaki dostrzegam jest jego trwałość - znika po kilku godzinach.
Plus za niską cenę.

Zaznaczyłam, "nie wiem" w rybryczce, czy kupisz ponownie, ponieważ jest to produkt z limitowanki, więc nie mam pewności, że na taki jeszcze natrafię ;)

Fajny.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Roz ma ladne, estetyczne opakowanie, ladny kolor i najfajniejsza rzecz- dwie rozne polowki. jedna matowa, druga blyszczaca. Trwalosc srednia- jedyny minus.

Używam tego produktu od:tygodnia

dobry ale kruchy

+ma piękny chłodny kolor
+na początku myślałam, że dwie połowy to wada, teraz nabieram jako całośc i efekt jest ładny, brokat z wierzchu poleciał z wiatrem i jest dobrze, nienachalnie
+duże opakowanie i solidne
+nie zapycha

- bardzo kruchy
-średnia trwałość

myślę, że mogłabym go kupić jeszcze raz...ale to edycja limitowana;)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

fajny ale ma minusy

Bardzo fajny róż jak przystało na Essence.
Od dawna szukałam różu w chłodnym, różowym odcieniu i ten róż jeśli chodzi o kolorystykę spełnia te oczekiwania- ideał.

Fajnie,że ma część brokatową i matową chociaż ja zazwyczaj używam i tak rozświetlacza.

Minusy są takie,że łatwo z tym kolorem przesadzić i uzyskać efekt świnki pigi.

Po drugie róż strasznie się sypie z opakowania mimo,że delikatnie używam pędzelka, przez co mam wrażenie,że dużo się go marnuje... jest to bardzo denerwujące.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Zgłosiłam, oceniam ;)

Pierwsze wrażenie: łaaał.

Pierwsze nałożenie: cała twarz w brokacie! Osypało się to ustrojstwo masakrycznie!

Wydaje mi się, że najbardziej brokatową część już starłam ;) i teraz uzyskuję ładny efekt. Przyjemny, chłodny, bardzo jaśniutki odcień różu, co mi pasuje, ponieważ jestem chłodnym typem, do tego bladolicym :o
Drobinki nie są już nachalne. Róż łatwo się nakłada, chociaż trochę się kruszy. Przyjemne dla oka opakowanie.
Ogólnie taki na czwóreczkę :) Trwałość bardzo przeciętna. Nie zapycha, nie uczula - za to na pewno plus!

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie... To jest limitowana edycja, więc pewnie już się nie pojawi, ale skuszę sie na inne róże z innych limitowanek.

Używam tego produktu od: tygodnia

Konkretnie:
+ śliczne opakowanie, do tego solidne
+ całkiem duża pojemność
+ bardzo ładny, chłodny odcień różu
+ łatwo nabiera się pędzelkiem z 50s fever, wystarczy raz musnąć by policzki nabrały koloru

- 2w1 to raczej nie dla mnie, wolę matowe róże a tu raczej nie da się używać tylko jednej połówki kosmetyku :(
- trwałość, niestety, przeciętna

Jest to limitowanka, więc fajnie, że go mam, pewnie zużyję, ale chyba nie będę płakać że nie będę mogła kupić ponownie ;)

Używam tego produktu od: tygodnia