Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel ze świetlikiem do powiek i pod oczy

Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel ze świetlikiem do powiek i pod oczy

Preparat do pielęgnacji okolic oczu. Zawiera aktywny wyciąg ze świetlika lekarskiego o działaniu kojącym. Usuwa zmęczenie, ból oczu, łzawienie. Przynosi ukojenie i ulgę oczom: podpuchniętym, podrażnionym kurzem, słońcem, niewłaściwym makijażem. Nawilża i wygładza skórę, przywraca jej jędrność i elastyczność.

Zawiera substancje bioaktywne: ekstrakt ze świetlika lekarskiego - znany i ceniony od dawna, stosowany w schorzeniach oczu takich jak: zapalenie spojówek, jęczmień, zmęczenie wzroku spowodowane promieniowaniem z ekranów telewizyjnych monitorów, długim czytaniem, pracą przy mikroskopach i komputerach. D-panthenol (prowitamina B5) - łagodzi podrażnienia i regeneruje naskórek.

Na zdjęciu stare opakowanie (słoiczek) oraz nowe (tubka).

fajnie chłodzi

Żel kupuję już od długiego czasu bo przynosi ulgę zmęczonym oczom, fajnie chłodzi i sprawia że oczy odpoczywają po pracy przy komputerze.

Jest dość wydajny mimo małego opakowania. Nie szczypie w oczy i nie podrażnia a to bardzo ważne.
Jedyne co mi się w nim nie podoba to po nałożeniu odczuwam uczucie lepkości, które mnie drażni, ale z racji pozostałych właściwości nie jest to dla mnie wadą skreślającą ten produkt.

Tani, choć trochę trudno dostępny bo w najpopularniejszym rosku nie widziałam.

Poleciłam kilku oosbom i u nich też się sprawdził :)

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ponad dziesięć

Słabiutko

Ten produkt u mnie nie działa w żaden sposób. Gdybym go nie używała moja skóra wygladałaby i właściwie wygląda tak samo.
Plusem dla kogoś kto widzi różnicę po używaniu tego produktu może być jego wydajność. Dla mnie był to minus ponieważ nie spełnił on moich oczekiwań, a nie lubię wyrzyucać kosmetyków (o ile nie są przeterminowane).

Używam tego produktu od: 1 rok

średni

Dość słaby w porównaniu z innymi żelami z tej serii. Łagodzi podrażnienia i lekko nawilża, jednak minimalnie likwiduje opuchnięcia i nie redukuje cieni. Ma dosyć delikatne działanie, mocniejsze są te żele z dodatkiem innych substancji czynnych.

W porządku

Szukałam czegoś taniego pod oczy. Mimo, że nie miałam w zwyczaju używać czegoś takiego wcześniej, zdecydowałam się, bo dużo czasu spędzam nad książkami, komputerem, wiadomo, że od tego oczy się męczą. Jednocześnie nie chciałam ryzykować, bo moja cera jest superwrażliwa na takie rzeczy.
Początkowo używałam tylko pod oczy i na powieki. Smarowałam powoli, okrężnymi ruchami, byłam zadowolona. Później wpadłam na to, że może stosować pod krem? Mam cerę suchą i jakiego kremu bym nie użyła, nic nie działa samo, bez żelu/olejku/toniku. Spróbowałam i okazało się, że przynosi ulgę mojej cerze, sprawdza się bardzo dobrze, szczególnie za taką cenę. Dobrze, ale bez rewelacji, spodziewałam się, że stosowany codziennie zmniejszy moje cienie pod oczami. Niestety nie...
Ale polecam pracującym wieczorem i w nocy :)

Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek

Zadowalający

Produkt u mnie spisuje się dobrze pod względem,kiedy mam zmęczone oczy,ponieważ spędzam dużo czasu przed komputerem,koi powieki,delikatnie chłodzi,ale jeżeli chodzi o jakąś nieprzespaną noc,lub ciężki dzień,opuchliznę pod oczyma lub cienie,to zdecydowanie za słaby.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Może być

Chciałam znaleźć coś dobrego, co pomoże mi pozbyć się opuchlizny pod oczami i trochę poprawi koloryt skóry. W aptece wpadłam na ten produkt.

Zalety:
-dostępność
-cena
-łagodzi
-nadaje się pod makijaż
-praktyczna tubka
-zmniejsza cienie
-zmniejsza obrzęki
-nie podrażnia

Wady:
-jego działanie nie jest aż tak spektakularne jak obiecuje producent
-zapach

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

takie nic

Dla mnie ten produkt nie robi zupełnie nic - jakbym się wodą w żelu smarowała. Mam po nim skórę jakbym nie zastosowała zupełnie niczego, pod oczami nic się nie zmienia. Z wielkim trudem ten produkt wykończyłam.

Używam tego produktu od: 2/3 miesiące

Rewelacyjny

To mój drugi żel do oczu z Flos Leku. Wcześniej miałam wersję ze świetlikiem i rumiankiem, która się nie sprawdziła.

Plusy:
- konsystencja
- koi
- nawilża
- niweluje obrzęki
- zmniejsza cienie
- szybko się wchłania nie pozostawiając klejącej warstwy
- nie roluje się
- nadaje się pod makijaż
- nie podrażnia
- nie piecze po nałożenie
- wydajny
- tani
- praktyczna tubka

Minusów brak

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2 napoczęte

dobry w podróży

Świetlik od lat sprzedawany był w aptekach jako hypoalergiczne antidotum na zmęczone, bolące oczy i tak też go traktuję. Sięgam po niego, kiedy moje oczy potrzebują ukojenia, kiedy mnie bolą, albo kiedy są zmęczone. Ten produkt mnie nie zawiódł, chociaż przez lata podchodziłam do niego jak pies do jeża; pamiętam z dzieciństwa, że było to paskudne lepiszcze i nie sięgałam po niego zbyt często. Ostatnio kiedy go użyłam byłam zaskoczona - teraz jest to przyjemny, szybko wchłaniający się żel i nie ma mowy o lepiących się powiekach, a działanie jak zawsze jest zadowalające - oczy przestają boleć, są ukojone. Tak więc po latach przerwy, znów mam przy sobie słoiczek ze świetlikiem lekarskim (obecnie ma niebieską zakrętkę).

Jest to dla mnie produkt, który pamiętam jeszcze z dzieciństwa - mój tata zawsze ma go w samochodzie.

Używam tego produktu od: od miesiąca (po wielu latach przerwy)
Ilość zużytych opakowań: dwa

nie dla mnie,nie spełnia obietnic

zalety:
wygodny mały słoiczek
efekt chłodzący

wady:
nie nawilża,w sumie nie robi nic poza chłodzeniem
kupiłam za 6.99
skóra nie jest bardziej elestyczna,jędrna ani nawilżona

Nie polecam

Potrzebowałam czegoś na szybko w przystępnej cenie więc wybrałam ten.

Jeśli chodzi o opakowanie - tubka z dzióbkiem. Wg mnie bardzo fajna sprawa. Tubka jest mała, poręczna i dobrze leży w dłoni, natomiast dzióbek, pozwala na optymalne dozowanie produktu więc jest minimalizacja ryzyka że za dużo nabierzemy a reszta się zmarnuje.

Cena - bardzo przystępna. myślę że więcej nie jest wart bo porostu nie działa.

Działanie- na opakowanie jest bogaty opis jako to wspaniałe właściwości ma ten żel i sam świetlik. Producent pisze że zmniejsza opuchnięcia, przemęczenia i łzawienie oczu. - Pracuję dużo przy komputerze więc na pewno bym zauważyła takowa zmianę, niestety nic takiego nie miało miejsca. Poza tym nawilżenie jest lekkie i raczej krótkotrwałe. Na szczęście nie podrażnia.

Nie polecam

Brak efektu

Krem nie zrobił nic: ani specjalnie nie nawilża okolic oczu ani też nie zniwelował (chociaż w niewielkim stopniu) opuchlizny pod oczami. Nie nadaje się do zmniejszenia worków pod oczami.
Jest to zbędny produkt z nieporęcznym (małym) opakowaniu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cały słoiczek