Yves Rocher, Culture Bio, Krem na dobry dzień

Yves Rocher, Culture Bio, Krem na dobry dzień

Wyciągi z zielonej herbaty, nagietka, oliwki, woda z hamamelisa, puder z aloesu, masło Karite, olejek eteryczny z mięty pieprzowej, z lawendy, z pomarańczy i z petitgrain, olej z orzecha laskowego.Nowy blask skóry przez cały dzień!Delikatny, nietłusty krem stymuluje skórę i chroni ją. Twoja cera promienieje, jest intensywnie nawilżona i pełna witalności. Doskonała baza pod makijaż o stymulującym zapachu mięty pieprzowej.99,4% składników naturalnych25,9% składników bio+

Mój ulubiony krem na dzień i ukochany kremowy zapach

Uwielbiam ten krem. Jest niezawodny, a raczej był :) bo już jest niedostępny. Świetne nawilżenie, świetny pod podkład. Nie zapychał. Rozświetlał cerę, dawał odczucie odmłodzenia cery, choć w żaden sposób nie działał przeciwzmarszczkowo :)
Mam cerę problemową, ale tego kremu używałam głównie dla dziennego nawilżenia, uczucia świeżości, błogosławieństwa "niezapychania" i pięknemu zapachowi.
Kremik świetnie współgrał z kwasami stosowanymi na noc i ogólnie spełniał swoją rolę. Równie dobra wersja na dobranoc, którą też stosowałam na dzień :) Lubiłam do niego wracać pomiędzy podejmowanymi próbami odnalezienia cudownego kremu na niedoskonałości, zmarszczki i wszystko inne ;-)
Jedyny mały, choć znaczący minus - CENA!!

Używam tego produktu od: ok 7 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 10 opakowań

taki sobie

Niezbyt mi się ten krem podoba. Niby dobrze nawilża, skóra po użyciu nie jest ściągnięta ani też nie jest tłusta. Krem jest wydajny i nie nadzwyczajnie drogi, w szczególności, gdy się ma kartę zniżkową;)
A jednak nie jestem z niego zadowolona.
-bardzo drażni mnie zapach i nie mogę się do niego przyzwyczaić nawet po kilku miesiącach stosowania
-skóra i dłonie są jakby lepkie zaraz po nałożeniu kremu, później to uczucie co prawda mija ale i tak mnie to denerwuje
-opakowanie (ja mam w tubce) czasami "samo wyciska krem" i już mi się kilka razy wylał jak na chwilę zostawiłam nie zakręcony
-twarz jakoś nie wygląda i nie czuje się lepiej po zastosowaniu
Dobry pod podkład.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

bardzo dobry dla niektórych

Bardzo przyjemny lekki krem do twarzy. Słabo nawilża, ale mojej tłustej skórze to akurat nie przeszkadzało. Szybko się wchłania i nie obciąża skóry, co wyjątkowo przypadło mi do gustu w trakcie lata. Wydajny.

Ma dość charakterystyczny zapach, który może irytować i wodnistą konsystencję.

Większych zastrzeżeń nie mam... poza ceną i dlatego prawdopodobnie już go nie kupię. Szukam dalej :)

Niestety to nie to

Skuszona naturalnością, pozwoliłam sobie na zakup owego kremu. Wcześniej przy zakładaniu karty stalego klienta dostałam próbkę i przez te kilka użyć wszystko wydawało się być okey, do czasu gdy kupiłam duże opakowanie...
Wysoko w składzie alkohol, niestety ślepa ja , nie zauważyłam :(
Przy pierwszych kilku użyciach było okey, niestety potem skóra robiła się bardziej sucha :(
Szkoda bo gdyby nie to pewnie zaprzyjaźniłabym się z tym kremem na dłużej

Plusy:
+naturalny skład
+lekka konsystencja
+lekko matował skórę (przynajmniej na początki), aczkolwiek nie oczekiwałam tego od niego
+szybko się wchłaniał
+zapach, mówcie co chcecie, ale rano ten zapach jakoś tak mnie dobudzał :)

Minusy:
-alkohol w składzie
-cena, zdecydowanie to jest największy minus, gdyby nie zniżki, chyba nie zdecydowałabym się na niego w regularnej cenie :/
-mam wrażenie że trochę mnie wypryszczył, ale pewności nie mam

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: nawet nie jedno

odradzam stosowanie

po jednym użyciu mnie zapycha i to niezwykle mocno (dawałam szansę kilka razy), w końcu postanowiłam zużyć go do dekoltu i pojawiły sie na drugi dzień zaskórniki w obfitej ilości (nawet nie wiedziałam że w tym miejscu mogą wystepować), tylko temu pisze tą recenzję żeby przestrzec inne osoby przed kupowaniem tego,
może zużyję go na stopy bo ma fajny zapach na lato

Jednak nie

Skuszona dobrymi recenzjami tego kremu postanowiłam korzystać z promocji w YR i zakupiałm komplet Culture Bio na dzień i na noc.

Niestety w mojej opinii jest on groszy od kremu na noc, nie spełnia obietnic producenta.

PLUSY
-lekka konsystencja, szybko się wchłania
-lekko może nawilża
-początkowo nawet matowił skore
-dobrze współga z podkładami
-wydajny - co ucieszy osoby zadowolone z działania kremu

MINUSY
-nie nadaje blasku!
-nie wyruwnóje kolorytu
-po dłuzszym stosowaniu powoduje błyszczenie skóry - alkohol w składzie
-nie zauważyłam konkretnego wpływu na poprawe kondycji skóry
-wysoka cena standardowa

Specyficzny zapach, mnie zupełnie nie przeszkadza, absolutnie nie wpływa na moją ocene kosmetyku.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka 50 ml

Nie, nie

Podrażnia skórę, piecze, cierpie nie wiem za co!
Żadnej ulgi, ani nawilżenia nie odczuwam, w zasadzie nic, tylko pieczenie, nawet oczy mi podrażnia.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: nie potrafie go skończyć

Dla mnie bardzo dobry

To jeden z moich ulubionych kremów. W sam raz dla młodej skóry bez większych problemów.
Zaczelo sie od tego , że dostałam sporo próbek, które mnie na tyle zachwyciły, że kupiłam pelnowymiarową tubke. I radzę też najpierw próbki przestestować, bo zapach ma dosc mocny i specyficzny i moze sie nie spodobac, a dodatkowo jest faktem , ze naturalne skladniki czesto uczulaja.

Plusy:
+naturalny skład
+higieniczna tubka
+zapach , jestem dziwna może ale mnie się on bardzo podoba, jest taki orzeżwiający
+jest lekki, o konsystencji fluidu, ładnie się wchłania do matu
+ skóra dobrze po nim wygląda
+mimo zawartośc alkoholu nie podrażnia
+używa się go naprawde przyjemnie i poprawia nastrój
+ wystarcza na dłuugo, pod koniec używania wręcz nie mogłam się doczekać kiedy się skończy bo w kolejce czekal inny do wypróbowania :)

Minusy:
-cena, ale są promocje
-może być za lekki dla suchej skóry i nie wiem czy sprawdziłby się na zimę

Jak dla mnie to bardzo udany krem do którego z chęcią wrócę i ulubioniec wsród kosmetyków \\\'naturalnych" ( ja nie jestem z tych , które się boją parabenów, ale lubię jak krem ma dużo ekstraktów/olejów, lepsze to niż paćkanie skóry jedynie parafiną i zestawem alkoholi tłuszczowych). Nie jest do zadań specjalnych, ale jako lekki nawilżający kosmetyk na lato jest ok. Pewnie są tańsze i równie dobre, ale na razie ich nie odkryłam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Ilość zużytych opakowań: jedno całe plus kilka próbek

Dla mnie beznadzieja

Kupiłam ten produkt skuszona wizją naturalnej pielęgnacji. Niestety był to ogromny błąd. jak dla mnie ten krem ma same minusy:

- zapchał mi niemiłosiernie czoło (cały czas męczyłam się z drobnymi wypryskami, dopiero po jakims czasie odkryłam, że to on jest winowajcą) i za to juz powinien zostać zdyskwalifikowany.

- wchłaniał się bardzo długo i mam wrażenie, że nigdy do końca. Mimo, że był dośc leisty - raczej fluid niż krem. Niemożliwością okazało się zrobienie na niego makijażu. Wszystko spływało. Dodam że mam cerę mieszaną a nie tłustą i po żadnym innym kremie nie miałam takich problemów.

- absolutnie na mojej twarzy nie można było zauważyć rozświetlenia. Raczej były to tony potu skóry duszącej się pod nim.

- zapach nie był tragiczny - specyficzny ziołowy, ale do przejścia.

- niestety obiecanego wyrównania kolorytu i ujednolicenia skóry nie było. Czerwone podrażnienia, były takie same wieczorem jak i rano.

- bynajmniej nie nawilżał. podejrzewam nawet że dla mojej skóry był lekko wysuszający. A że stosowałam go latem w połaczeniu z temperaturą i potem wieczorem moja skóra nie wyglądała po nim lepiej, oj nie...

- zero filtrów przeciwsłonecznych, więc w zasadzie trzeba na niego kłaść jeszcze jedną warstwę.

- patrzą na cenę regularną (za taką go kupiłam) moge się tylko cieszyć, że nie kupiłam go wraz z kremem na noc, bo to by była dopiero katastrofa.

- jedyny plus jakiego mogę się w nim doszukać to wydajność.. (niestety - długo go męczyłam zanim się poddałam)

Podsumowując - jeżli na kogoś tak działa, jak podaje producent to mogę tylko pozazdrościć, Niestety okazało się, że dla mojej skóry jest on totalnym niewypałem i to na tyle, że przez pewnien czas byłam bardzo obrażona na cała markę wogóle.
No cóz, widocznie moja skóra potrzebuje trochę więcej chemii ;-)

Używam tego produktu od: Uzywałam 2 lata temu prze ponad 1/2 roku

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania, reszta poszła na ciało i do śmieci.

lekki i przyjemny krem, raczej na lato

Kremik bardzo fajny, dla mojej mieszanej cery sprawdził się idealnie, zostawia ją matową. Nie satysfakcjonuje mnie działanie nawilżające, mogłoby być lepsze, ale z drugiej strony to naprawdę lekki krem.
Plusy: nie zapycha, nie podrażnia, szybko się wchłania
Zimą potrzebuję lepszej ochrony. Ogólnie daję mocną czwórkę, na pewno jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: 2 mcy

Najgorszy krem jaki kiedykolwiek miałam

Często po recenzjach widzę, że moja cera chyba jest jakaś inna, bo kosmetyki z wysoką oceną często okazują się niewypałem, i odwrotnie, ale przejdźmy do rzeczy :) Mam cerę mieszaną w kierunku suchej

Plusy:
-Naturalne składniki...

Minusy:
-Krem okropnie mnie zapchał :(
-W ogóle nie nawilżał (momentalnie się wchłaniał, choćbym nałożyła pół opakowania i zostawiał na mojej twarzy jakąś dziwną pudrową powłokę, która to właśnie tak mnie zapchała)
-Moja cera szybko stała się szara i zaczęły mi się robić suche placki, a na czole skóra wręcz zaczęła się łuszczyć
-Zaczęłam mieć po nim wysyp pryszczy, choć normalnie nigdy mi się to nie zdarza
-Chyba z tego przesuszenia, skóra zaczynała się niemiłosiernie tłuścić, co z kolei powodowało powstawanie wągrów
-Moja skóra była na tyle suchą, że bez bazy nie byłam w stanie nałożyć podkładu bez smug...

Wydaje mi się, że krem może się sprawdzić tylko przy normalnej cerze... Na pewno odradzam cerom mieszanym oraz suchym

Rewelacja

Jakiś czas temu zostałam stałą klientką YR, dostałam w prezencie kilka próbek, w tym próbkę kremu na noc Culture Bio - zaraz po aplikacji postanowiłam nabyć zarówno krem na noc jak i na dzień.
Krem ma lekką konsystencję, bardzo szybko się wchłania i delikatnie matuje - nie daje przy tym uczucia ściągnięcia skóry - wręcz przeciwnie, skóra jest miękka i nawilżona. Stanowi idealną bazę pod makijaż. Zapach jest dosyć nietypowy - coś w rodzaju mieszanki ziołowej. Mi osobiście nie przeszkadza, tym bardziej, że jest to zapach w 100% naturalny.
Używałam wielu kremów, w większości aptecznych. Zdarzały się lepsze i gorsze produkty, ale żaden nie przypasował mi tak, jak Culture Bio. Mam skórę mieszaną/wrażliwą i do tej pory było tak, że albo krem był za tłusty, albo za mało nawilżał. Teraz już nie mam tego problemu, krem na dzień dobry jest idealnie wypośrodkowany pod względem matowania i nawilżania. Polecam!