Vipera, Fixer do utrwalania cieni w słoiczku

Vipera, Fixer do utrwalania cieni w słoiczku

Magiczny płyn utrwalający cienie jest w 100% wodoodporny i łzoodporny. Nadaje spektakularnie głęboki i intensywny kolor cieniom. Wydłuża utrzymywanie się cienia i brokatu na skórze. Umożliwia wykonanie makijażu przy użyciu brokatu, w tym finezyjnych brokatowych kresek. Z Fixerem możliwe jest wszystko: zrobisz fantazyjną kreseczkę swoim ulubionym cieniem, utrwalisz i zintensyfikujesz jego kolor, wspaniały do malowania i utrwalania ozdób na ciele!

Skład: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Bis-Vinyl Dimethicone/Dimethicone Copolymer, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol.

Cena: 13zł / 4g
/m/

ciekawy produkt

Fixer nakładam pędzelkiem na górna powiekę i potem nakładam standardowo cień. Aplikatorem jeżeli cień jest w kamieniu lub pędzelkiem sypki cień.

Jestem zadowolona z utrwalenia cieni, które wytrzymują na powiece calutki dzień, a dodatkowo mają intensywniejsze wybarwienie niż bez fixera.

Początkowo obawiałam się, że utrwalacz może podrażniać oczy, ale tak się nie stało. Podczas nakładania fixera przez krótki czas czuję przyjemne ciepło na powiece. Po chwili to uczucie ciepła znika.

Szczerze polecam fixer Vipery, zwłaszcza osobom, które podobnie jak ja, nie były zadowolone z bazy Joko.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Dobry.

Zdecydowałam się na ten fixer, ponieważ od bardzo długiego czasu nie mogłam trafić na stosikach Inglota na płyn Duraline. Kupiony przeze mnie fixer kosztował ok 15 złotych, doliczając do tej kwoty zakup pipetki w aptece, wyszło w granicach 20 zł, czyli tyle samo co Duraline. Niby ta pipeta wymogiem jakimś wielkim nie jest, ale opakowanie jest tak nieporęczne, że wolę mieć coś, do dozowania produktu ;).
Samo przygotowywanie "farbki" z cienia prasowanego czy pigmentu nie przysparza większych trudności, sfiksowany cień trzyma się całkiem nieźle, ale efekt nie powala. W dodatku przez moment przy aplikacji piecze mnie skóra, ale zaraz to mija (nie pojawiły mi się żadne zmiany, świadczące o uczuleniu ;) ) Ogólnie produkt oceniam jako dobry do zabaw kolorem, ale na jakies większe wyjścia, wybrałabym płyn z Inglota :)

Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

superowski

Kupiłam fixer przypadkiem i jestem z niego bardzo zadowolona. Nawet niezbyt dobre cienie trzymają się na nim cały dzień, ale do rzeczy, plusy:
-wydajność-stosuje od około 6 miesięcy, została 1/3 opakowania,
-cena,
-cienie trzymają się cały dzień,
-nie roluje się
-cienie pięknie wyglądają, są nasycone, połyskujące jeszcze bardziej połyskują
Niektórym może nie odpowiadać wodnista konsystencja oraz ciężkość w nakładaniu, ale ja jestem na tak!

do zadań specjalnych

W poszukiwaniu bazy pod cienie sypkie natrafiłam na ten oto fixer.
Na plus:
+ wydajność
+ trwałość cieni po nałożeniu ich z pomocą fixera
+ wzmacnia kolor cienia
+ cena

Na plus i minus zaliczam konsystencję - trzeba nieźle się wprawić w dozowaniu fixera do rysowania kresek - jeśli damy za dużo wychodzi z tego ciapka, jeśli za mało ciężko będzie zobaczyć efekt; ale jak już wypośrodkujemy to konsystencja jest zaletą - niewielkie dawkowanie a super efekty.

Lekki minus też za opakowanie - całkiem nieporęczne.

Testowałam utrwalacz zarówno na cieniach sypkich jak i prasowanych, ale tylko do kresek - równie dobrze utrwala obie wersje. Jeśli chodzi o całe powieki to niestety nie mam na ten temat nic do powiedzenia :)
Dodam jeszcze, że jest to kosmetyk ekstremalny - utrwala super silnie do tego na długo. Przy tym należy być bardzo precyzyjnym (przy kreskach) gdyż wszelkie korekty (np. suchym patyczkiem kosmetycznym czy też pędzelkiem) po nałożeniu zafixowanego cienia są bliskie zeru.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

ina

Używam utrwalacz jako baza pod cień.Nie jestem zadowolona z jego konsystencji,jest zbyt wodnista.Po jego nałożeniu cienie się "rolują".
Trwałość cieni na powiece jest faktycznie długa.W moim przypadku po 6 godzinach kolor wciąż był widoczny.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Całkiem, całkiem

Do głównych zalet tego produktu należy przede wszystkim cena! Zwykle takie fixery kosztują w granicach 20 zł. Ten o niecałą połowę mniej ;). Także, jeśli ktoś nie wie czy tego typu produkty się u niego sprawdzą, to polecam zacząć właśnie od Vipery.

Używam tego produktu właściwie tylko do robienia kresek. Uważam, że w tej dziedzinie sprawdza się dobrze, jednak głównie na cieniach perłowych lub satynowych. Maty nie wyglądają dobrze z jego połączeniem.

Nie podoba mi się również opakowanie. To znaczy jest ładne :P, ale niestety produkt zostaje nam na ściankach i raczej jest niemobilny bo potem są małe problemy z wylewaniem się go przy odkręcaniu.

Mimo wszystko uważam, że to dość przydatny produkt. Do tego wydajny. Polecam.

Świetny do kresek!

Zakupiłam ten fixer na allegro za 12zł
Jest to bezbarwny płyn troszkę tłustawy:)
Ja zanurzam w nim pędzelek i maczam w cieniu i już można robić wodoodporną kreskę na powiece :)Wytrzymuje prawie cały dzień na oku
Naprawdę wzmacnia kolor cienia!!!Super efekt:)
Jako BAZA pod cień nie sprawdza się bo "warzy"cienie,rolują się i wygląda to niespecjalnie ładnie.

Mały MINUS za to że mimo zakręcania pudełeczka i tak troszkę się wylało w kosmetyczce.

Raczej nie kupie ponownie bo planuje spróbować Duraline z Inglota

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Nawet dobry

Kupiłam go, bo niedawno zaczęłam używać cieni, ale zaczęły mi się zbierać w zgięciu powieki, więc postanowiłam kupić utrwalacz. Akurat zamawiałam kosmetyki z vipery i był tam ten fixer. W dodatku był tani. Nie podoba mi się konsystencja, ale rzeczywiście utrwala, cienie nie rolują mi się, wytrzymują przeszło 7 godzin(dalej nie sprawdzałam), ale gdy pomaluję ruchomą, górną powiekę ciemnym cieniem to odbija mi się na tej górnej. ale później przyprószyłam powiekę pudrem mineralnym i było ok. Następnym razem i tak mam zamiar wypróbować bazę pod cienie virtual. Myślę, że będzie lepsza.

Używam tego produktu od: 2 dni

Beznadzieja

Skusiłam się na zakup tego produktu z jednego względu- byłam ciekawa cóż to jest. Otóż mamy mały słoiczek wypełniony czymś co w dotyku przypomina nieco suchy olejek, nieco płynny jedwab o subtelnym zapachu. Opakowanie jest ładne i schludne. Produkt polecany jest do cieni sypkich i brokatowych, gwarantuje trzymanie się cieni przez długi czas... ale

-żeby to nałożyć na powieki trzeba dojść do nie małej wprawy (najlepiej pędzlem z naturalnego włosia jak pisze producent),
- konsystencja jest bezbarwna w związku z czym tylko szklista poświata daje nam jakąkolwiek wskazówkę gdzie nałożyć to, a gdzie już zostało nałożone,
- cienie najlepiej jest wklepywać w powiekę,
- cienie przyklejają się do fixer\'a, po prostu się zatapiają w nim, nie wygląda to fajnie
- używałam różnych cieni, nie tylko z Vipery (bo co to za sens kupować fixer do produktu z jednej firmy tylko?)
- poprzez w/w zabieg, ginie połysk brokatu na powiece
- co prawda cienie trzymają się dłużej, ale kosztem utraconego połysku.

Sama idea przeznaczenia produktu jest ok, ale efekty mierne, można trafić lepiej (np. w Inglocie jest specjalny preparat do cieni).
Jestem na nie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Genialny

Świetna rzecz do malowania bajecznych kresek. Posiadam paletę Sephory z 80 cieniami do powiek, a dzięki temu fixerowi cienie stają się również eyelinerami. Kreski maluję pędzelkiem Inglota w ten sposób, że zanurzam jego końcówkę w tym płynie, następnie nabieram odrobinę cienia, rysuję linię i gotowe. Wcale nie potrzebuję kupować osobnych eyelinerów, jeżeli dzięki temu malutkiemu słoiczkowi mogę mieć ich tyle, co cieni. To daje niesamowite możliwości w makijażu- możemy uzyskać kolory kresek, których producenci eyelinerów nie mają w sprzedaży.
Nie jeden raz znajome pytały, skąd ja biorę te kolory. A ja wtedy odpowiadam, że to tylko cień i... fixer. :)
Kreska- niezależnie od jakości cienia- utrzymuje się w stanie nienaruszonym przez cały dzień. Relacja ceny do jakości rozkłada na łopatki.
Fixerze, dziękuję że jesteś! :D

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

mmmmm

bardzo go polecam, i na powieke i na całą twarz- wystarczy kropelka, utrwala mejkap, intensyfikuje kolor cieni, przytwierdza brokat, ale nie tylko. działa świtetnie na końcówki włosów .. tak ! naprawde - silikony z ktroych jest baza swietnie wygładzają końcówki często przesuszone i rozdwojone. tą bazą "mrożę" klientkom rzęsy dzięki czemu trzyma się efekt ( jak nei zmywają sie ) do 4 dni. pozostawia skórę gładka jak pupa niemowlaka, polecam , no i ta cena

:*:* <love>

Ilość zużytych opakowań: 2 słiczki

świetny!

Gdy kupowałam cienie... a raczej powiedziałabym brokat vipera galaxy- pani na stoisku poleciła mi ten fixer jako sposób na ich nałożenie na oko. I musze powiedzieć - świetnie się spisuje.
Nie używam go jako bazy pod cienie na co dzień - artdeco jest do tego lepsza, głównie dlatego, że ma bardziej suchą ;) konsystencję i nie muszę odczekiwać chwili, aż fixer na mojej powiece będzie miał formę bardziej sprzyjającą malowaniu a nie robieniu błota [urok płynów].

Produkt ma formę takiego... oleistego płynu. Trzeba uważać jak się go aplikuje, bo przy większej ilości robi się nam błoto na powiece i wtedy powoli wysycha. Ale gdy dojdziemy do wprawy w nakładaniu jest niesamowity. Brokat z vipery galaxy trzyma mi się na oczach całą noc, nieroluje się i w ogóle ach i och ;)
Próbowałam raz go do normalnych cieni i sprawił, że były one dużo bardziej wyraziste - czerń miała niesamowicie intensywny kolor. Często używam go więc do zrobienia sobie eylinera z cieni, gdy klasyczna czerń mi się znudzi.

Wady? No... Poza tym, ze trzeba dojść do wprawy w jego używaniu oraz tym, że trzeba uważać jak się go zamyka [raz nie dokręciłam odpowiednio mocno słoiczka i miałam pół kosmetyczki w tym specyfiku] - to nie widzę żadnych.