CHI, Blondest Blonde, Ionic Creme Lightener (Kremowy rozjaśniacz do włosów bez amoniaku)

Nowoczesny krem do rozjaśnia włosów bez amoniaku. Rozjaśnia bardzo szybko, jest łagodny dla włosów i skóry. W celu ochrony włosów i skóry zawiera oliwę z oliwek, jedwab i zioła. Kolor ultramaryny neutralizuje żółte pigmenty. Krem w połączeniu z aktywatorem do mocy 20 volume (6%) może być aplikowany na całą głowę, a nie tylko na włosy. Krem rozjaśnia do 8 tonów.
Produkt profesjonalny.

hipoalergiczna, bez amoniaku
rozjaśniacze
odświeżenie koloru
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

polecam.

najlepszy rozjaśniacz jakiego używałam.
tubka bardzo duża, starczyło mi jeszcze aby podzielić się z koleżanką, więc cena jest bardzo korzystna w stosunku do ilości i jakości. pomimo że nałożyłam go dwa razy z rzędu na 50min moje włosy nie przerzedziły się, nie spaliły ( no może poza końcówkami, ale niemalże dwie godziny na czystych włosach musi zrobić swoje), nie były gumowe jak po użyciu tańszego rozjaśniacza i pomimo że oczywiście przesuszyły się trochę, są teraz w bardzo dobrej kondycji, jedynie końcówki wymagały podcięcia, ale już wcześniej miałam z nimi problem.
wiem że jakbym kiedyś postanowiła zrobić sobie blond to ponownie bym go użyła, żadnego innego.

Używam tego produktu od: 3mies.