SVR, Clairial Peel (Intensywna kuracja depigmentacyjna)

SVR, Clairial Peel (Intensywna kuracja depigmentacyjna)

Marka

Wskazania: Przebarwienia (lekko brązowe plamy na skórze twarzy, dekoltu, dłoni) o podłożu hormonalnym - melazma, polekowym - antykoncepcja, posłoneczne. Działanie: Peeling przygotowujący skórę do aplikacji kremu Clairial C10. Rozjaśnia skórę złuszczając martwy naskórek (kwas glikolowy). Połączenie kwasu cytrynowego i witaminy C działa depigmentująco. Stosowanie: Co drugą noc lub wg wskazań lekarza. Nie zmywać. Wiek: Młodzież, dorośli.

serum
z przebarwieniami / defektami
wybielające / rozjaśniające, na przebarwienia
z pompką
emulsja

beznadzieja

Nie dość, że taka cena, to jeszcze okropna konsystencja, zupełny brak komfortu stosowania, i zero efektów (a przynajmniej zero takich, jakie obiecuje producent).

Używałam razem z mamą. Mama na plamy pigmentacyjne na twarzy, a ja jako złuszczenie naskórka, rozjaśnienie cery i dla zwężenia porów.

Ani u mamy ani u mnie nie zdziałał nic. Najśmieszniejsze jest to, że jedyne do czego się sprawdził to do wygładzenia skóry na ramionach i górnej części pleców, do czego finalnie zużyłyśmy ten drogi bubel.

Nie polecam.

Uwielbiam!

Tak jak krem z tej serii jest beznadziejny i nic nie działa tak tym peelingiem byłam zachwcona!!! Stosowałam wiele enzymatycznych peelinigów ale ten był wyjątkowo dobry. Następnego dnia cera była w o wiele lepszym stanie. Na dodatek nie podrażniał mnie jakoś i niwysuszał. Wydawał się dosyć łagodny ale efekty były super. Po jakimś czasie cera zaczęła się już troszkę przyzwyczajać ale wtedy te mi się skończył. Dalej mam przebarwienia i właściwie ten peeling ich niezliklidował ale i tak poprawił stan mojej cery, stała się ładniejsza, gładsza o ciut lepszym kolorycie. Szkoda tylko ,że jest taki drogi bo chciałabym jeszze kiedyś kupić go ponownie.

Używam tego produktu od: kilku miesięy

Kicha

Zero działania. Zużyłam całe opakowanie, czyli przez jakieś 6 miesięcy męczyłam się z tym produktem i niestety od chwili włączenia go do kuracji plamy nie rozjaśniły się ani o jotę. Cena z kosmosu, stosowanie uciążliwe, bo produkt się niemiłosiernie klei, a producent odradza smarowanie się innym produktem w tym samym czasie co Clairial Peel, więc co drugi wieczór moja skóra wołała o jakiś nawilżacz, którego nie mogłam użyć. Poświęcenie się nie opłaciło.

Używam tego produktu od: już nie używam

żadnych efektów

Peeling kupiłam razem z kremem za namową dermatologa w celu pozbycia się drobnych przebarwień posłonecznych. Plamki nie były jakieś wyjątkowo uciążliwe i szpecące, więc spodziewałam się przynajmniej jakichkolwiek efektów. Niestety mimo systematycznego stosowania przez pół roku nie wydarzyło się kompletnie nic. Przebarwienia pozostały, nawet się nie rozjaśniły, koloryt skóry bez zmian. Generalnie żadnego efektu wybielającego, rozjaśniającego czy przynajmniej peelingującego.
Dodatkowe minusy za lejącą, zbyt rzadką konsystencję, lepiącą i kwaśną po użyciu skórę i cenę nieadekwatną do działania.
Plusów brak. Zmarnowane pieniądze, czas i wysiłek.

super na rozszerzone pory

genialny, używałam przed nim peelingu na blizny potrądzikowe SVR i też jest super, ale ten ma inny skład więc, raz stosuję ten, a w kolejny dzień tamten...wyniki są genialne- buzia gładka, oczyszczone pory,ściągnięte pory, dużo mniej widoczne, super...koloryt się wyrównał, blizny spłyciły, rozjaśniły, nic mi tak nie pomogło!!!kolejny kosmetyk SVR, w którym się zakochałam

Ilość zużytych opakowań: jeden

fajny peeling jednak palm nie wybielił

zużyłam całe opakowanie i ani jedno przebarwienie nie zrobiło się jaśniejsze. Obowiązkowo używam również filtrów na dzień (50+), ale i tak zauważyłam nowe plamy, więc na utrwalone przebarwienia absolutnie NIE DZIAŁA!
daję 2 gwaizdki, bo rewelacyjnie wygładza, zmniejsza wydzielanie sebum i zmniejsza pory - w tym celu kosmetyk polecam.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

na razie super

Po urodzeniu dziecka powstaly na mojej idealnej do tej pory twarzy przebarwienia.... Stosuje jednoczesnie z kosmetykami SVR Hydracid C2o i Alfa + .Uzywam dosc krotko ale sa juz efekty. Konsystencja kleista, lejaca. Stosuje sie go co druga noc. Nie wchlania sie lecz zostawia lepka warstwe. Po trzech uzyciach cera jest wyraznie wygladzona i napieta, wydaje mi sie, ze jest wrecz odmlodzona. Zbyt krotko stosuje, aby zauwazyc wyrownanie przebarwien.Cena wysoka ale na allegro mozna kupic duuuuzo taniej
Uzupelnie recenzje po kilku tygodniach.Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

doskonały

Używałam go na noc 4 razy w tygodniu przez trzy miesiące - efekty rewelacyjne - wygładzona, jednolita skóra bez posłonecznych plam.
Teraz, z powodu plam pociążowych zaczynam drugą kurację, tym razem na przemian z C10 na dzień. Spodziewam się podobnego efektu.

Używam tego produktu od:w przerwach od roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 kuracji