Maybelline New York, Salon Manicure, Calcium Strengthener (Odżywka wzmacniająca paznokcie)

Preparat przeznaczony do miękkich i słabych paznokci, zawiera wapń oraz fluor, aby je wzmocnić. Chroni i wzmacnia paznokcie dzień po dniu.

Cena: ok. 20zł / 10ml
/s/

Warto używać

Ta odżywka na prawdę czyni cuda z moimi paznokciami. Od czasu kiedy zaczęłam jej używać mogę wreszcie je zapuścić :)

Zawsze obgryzałam pazurki i były one przez to bardzo osłabione, rozdwajały się, łamały i były miękkie, a ta odżywka sprawiła, że mam twardsze paznokcie i zdecydowanie mniej łamliwe. Sama nie mogę do końca w to uwierzyć, tym bardziej, że zawsze nieufnie podchodzę do odżywek, których większosć może lądować od razu w koszu.

Nie zauważyłam wcale żeby mi się paznokcie robiły zielone od koloru odżywki (jak sugeruje moja poprzedniczka), mimo nakładania dwóch warstw.
Uważam, że produkt jest godny polecenia. Zawsze warto spróbować.

nigdy więcej

Lubię odżywki z tej firmy, ale z wyjatkiem tej.Podczas jej stosowania nie zauważyłam, żeby wzmacniała, albo inaczej pozytywnie działała na paznokcie.Widać jedynie negatywny wpływ na ich wygląd, które po pomalowaniu nabierają dziwnie żółto-zielonego odcienia,takiego ohydnego.Sam kolor odżywki jest zielony, ale nie myślałam, że właśnie tak bedą wyglądać moje pazurki.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:troszkę z jednego