Uriage, Hyseac, Sun Care Fluid SPF 50 (Fluid przeciwsłoneczny)

Uriage, Hyseac, Sun Care Fluid SPF 50 (Fluid przeciwsłoneczny)

Fluid przeciwsłoneczny do skóry trądzikowej SPF 50, przeznaczony do skóry tłustej, wymagającej ochrony przed promieniowaniem UVA-UVB. Starannie dobrane filtry (Tinsorb M) i substancje aktywne zapewniają efekt matujący oraz właściwy poziom nawilżenia. Skuteczność produktu potwierdzona w badaniach klinicznych.

Skład: Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Uriage Thermal Spring Water, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butylmethoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Octocrylene, Nylon-12, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Decyl Glucoside, C20-22 Alkyl Phosphate, Cyclohexasiloxane, C20-22 Alcohols, Phenoxyethanol, Brassica Campestris, Xanthan Gum, Fragrance, Benzoic Acid, Tetrasodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Tricontanyl PVP, O-Cymen-5-Ol, Propylene Glycol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Polyquaternium-51, Lecithin, Hydrolyzed Wheat Protein, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Epilobium Angustifolium, Sodium Metabisulfite (11.05.2009)

Cena: 51zł / 50ml
/in/

Używam uriage hyseac spf 50. tylko mam w innej grafice. muszę go używać ze względu na to że biorę jeszcze Izotek. Dermatolog mi kazała kupić taki fluid do skóry trądzikowej. I podała właśnie ten produkt i jeszcze Avene cleance, ale po opiniach wybrałam ten..
musiałam zamówić na allegro. więc minusem jest dla mnie dostępność.. kosztował 40 zł + przesyłka...
kupiłam w czerwcu i jest teraz połowa sierpnia, więc uważam że jest dość wydajny . wiadomo tylko używałam na twarz i czasem na dekolt.
Osoby z trądzikiem powinny używać filtrów do skóry trądzikowej, bo dermatolog mówiła że np. takie dla dzieci są za tłuste.

Konsystencja fajna .. dobrze się rozsmarowuje

Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Był cudowny.

Niestety już niedostępny, a szkoda, bo to idealny filtr do ochrony i pielęgnacji skóry tłustej. Będę go szukać, może gdzieś jeszcze uda się go znaleźc. Póki co - nieodżałowana strata, nowa wersja to zupełnie inny kosmetyk.

Używam tego produktu od: Kilku lat.
Ilość zużytych opakowań: Kilka.

robi to, co robić powinien

Zacznijmy od plusów (w mojej opinii):

- nawilża - buzia jest miła w dotyku, sprawdza się zdecydowanie lepiej niż Avene Optimale Hydrance

- matuje

- chroni skutecznie przed słońcem ( zawiera stabilne filtry)

- jest dość rzadki co powoduje, że łatwo i sprawnie się rozprowadza

- troszeczkę bieli, ale przy mojej jasnej cerze jest to niewidoczne, co więcej dzięki tej lekkiej poświacie moje przebarwienia są mniej widoczne jakby przykryte lekkim kremem BB - w moim przypadku to bielenie staje się plusem

- nie wyskakują po nim żadne niespodzianki na twarzy

- przyjazny również dla wrażliwej, delikatnej cery, nie podrażnia, nie pojawiają się żadne zaczerwienienia, co prawdopodobnie jest zasługą wody termalnej

I na koniec jeden minus, który przy powyższych plusach jestem w stanie znieść
- gdy przez przypadek zmigruje do oka to niestety szczypie (w sumie jak większość filtrów)

W minusach powinna znaleźć się również cena, ale korzystając z promocji w SP staje się ona dość znośna. Zwłaszcza przy tak wysokim stabilnym filtrze i wydajności tego kremu ciężko oczekiwać ceny w granicach 20 pln. Nie daję więc ceny do minusów, bo cena promocyjna idzie jak najbardziej w parze z jakością produktu, a o promocję w SP nie trudno.

Krem nie jest tani, ale przynajmniej wydajny. Pachnie tak sobie. Po aplikacji szybko się wchłania. Po jego zastosowaniu skóra jest chroniona przed słońcem oraz nawilżona. Nie wiem czy matowi skórę bo moja nie ma z tym problemu.

Ideał.

To jest najlepszy filtr jakikolwiek miałam okazję używać i bardzo się cieszę, że go kupiłam. Niestety nie ma u mnie superpharm, a żeby go dottać muszę zamawiac przez internet lub aptekę - płacę około 70 zł więc nie mało. Jednak nawet i takiej ceny jest wart,
Po pierwsze jest to pierwszy filtr, który mnie nie zapycha. Iwostin, Bioderma, avene i wiele innych powodawały tak obrzydliwe wypryski, że do używania tego filtru podeszłam baaaardzo sceptycznie.
Po drugie lekka, lejąca konsystencja. Jestem po prostu zszkowana, że filtr może być taki lekki i zarazem skuteczny. Przyzwyczaiłam się już do ciężkich mazideł, tłustych i świecacych na kilometr, powodujących zaskórniki.. a tu nic:D Efektu matującego brak - ale nie liczyłam nawet na to..
A po trzzecie, nie pwooduje żadnych uczuleń, nie wysusza i działa.
Mam skórę mieszaną- ale bardzo czułą na zapychanie. Nawet Cetaphil, który jest niby nie komedogenny zapchał mnie,a ten filtr nie.,
Nie mogę wyjść po prostu z podziwu i wiem, że będę go już zawsze używać, bo jest wart w 100% swojej ceny .
Ma niestety też jedną poważną wadę - migruje do oczu i piekielnie piecze. Ale wybaczam mu to, bo lepszego filtru nie znajdę.. Trochę też bieli, ale mi to nie przeszkadza, jsttemz natury blada i po nałożeniu wyglądam nawet lepiej niż przed.
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

you\'re my only one!

Fenomenalny produkt- rzadko kiedy moge tak napisać. A w przypadku tego kremu naprawdę piać peany należy:
+ spełnia rolę antysłoneczniaka dodkonale
+ cudownie wspołgra z podkładami, które stosuję
+ świetnie sie wchlania nie pozostawiając lepkiej powłoczki, co tak lubi wiekszość filtrów
+ wydaje się "leczyć" skórę twarzy- utrzymuje ją w dobrej kondycji, nawilża, natłuszcza
+ nie "wypływa" nawet pod koniec dnia, a jesli juz to minimalnie
+ nie bieli , nie zapycha
Słowem- najlepszy filtr jaki stosowałam.
Jednakże - jest też "ciemna strona mocy"- za którą gwiazdek nie odejmę, bo być może są to odczucia subiektywne:
- krem nie jest łatwodostępny- odbyłam rajd po kilkunastu aptekach i dopiero w -nastej farmaceutka powiedziała "możemy pani sprowadzić";
- cena za taką ilość zdecydowanie wysoka- we wspomnianej aptece zażyczyli sobie 80 zł, w wielu internetowych bliskoj 70 zł, mnie udało sie wyszperac za 52 zł:) ale zbyt to dla mnie męczące;
- zbyt rzadki jak na me wymogi
- raczej szybko się skończy, co w kontekście ceny zapowiada drogawą imprezę
Na pewno zakupie ponownie ten krem, bo takie rzeczy nieczesto sie zdarzają (mimo subiektywnych wad:))

Wspaniały!

To mój pierwszy filtr i przy nim pozostanę. Nie bieli, lekko natłuszcza, ale to przy filtrach nieuniknione! Wystarczy nałożyć na niego puder bambusowy z biochemii urody i już jest ok. SPF 50 idealnie nadaje się pod effaclar K krem z retinolem i kwasami. Przepięknie pachnie, dobrze się nakłada, nie roluje, idealny pod makijaż. Konsystencja lekko płynna, ale nigdy się nie zdarzyło by mi wyciekł lub na palec nałożyło się zbyt wiele. Cena przystępna jedynie w superpharm gdzie bywa na promocji za 39,90 zł . Same plusy. Wersja dla skóry mieszanej sprawdziła się u mnie w 100 % ponieważ filtr nie zapycha i nie powoduje żadnych uczuleń czy innych nieprzyjemności. Jedynie delikatnie natłuszcza, ale tak jak pisałam u mnie radzi sobie z tym puder bambusowy z biochemii. Myślę, że u osób z ciemną karnacją się sprawdzi również, tylko muszą mieć na niego dobry puder matujący.

Używam tego produktu od: stycznia
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego, WYDAJNY!

Ma swoje wady, ale poza tym - prawie ideał

Krem kupiłam "w ciemno", po nieudanej przygodzie z Antheliosem LRP. Dotychczas byłam przekonana, że filtry po prostu muszą być tłuste, kleić się i bielić twarz, bo taka już ich "uroda". Fluid Uriage nie jest może tak łatwy w stosowaniu jak kremy bez filtra, ale spośród tych które dotąd testowałam, jest zdecydowanie najmniej "uciążliwy". Przede wszystkim rzeczywiście matuje moją cerę i to na długi czas, oraz nie rozjaśnia jej jakoś nadmiernie - choć przyznam że nakładam go nieco mniej niż przepisowy 1ml. Makijaż mineralny trzyma się na nim dobrze. Minusem jest natomiast fakt, że krem podkreśla suche skórki i trzeba go umiejętnie nakładać, gdyż szybko zastyga. Ja smaruję twarz partiami i zawsze najpierw rozsmarowuję jedną porcję kosmetyku, zanim nałożę następną na kolejną część twarzy. W przeciwnym razie powstają niestety smugi, które trudno zakryć make-upem. Pewnym minusem moze być również fakt, że krem jest dość "wyczuwalny" na twarzy. Chociaż się nie klei, po posmarowaniu i tak czujemy, że coś jest na naszej skórze. Mimo to kosmetyk uważam za bardzo dobry i - w swojej kategorii - naprawdę godny polecenia.

Cudowny !

Mam cerę tłustą, trądzikową. Wypróbowałam już wiele kremów z SPF, ale żaden nie sprawdził się jak Uriage

Zalety:
-świetnie matuje,
-nie bieli,
-nie zapycha porów,
-bardzo wydajny

Wady:
-cena

Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo dobry kremik

Dostrzegam zarówno plusy jak i minusy.
Plusy:
+ wydajny,
+ lekka konstystencja, łatwa w rozprowadzaniu ( ale nie lejąca ),
+ nawilża,
+ rzeczywiście chroni ( po tygodniu spędzonym w klimacie gorąca moja buzia nie została nawet tknięta przez promienie słoneczne ),
+ nie roluje się,
+ nadaje się pod makijaż .

Minusy ( za nie odejmuję gwiazdkę ) :
+ delikatnie bieli ( mam raczej śniadą cerę ),
+ mnie nie matuje, choć sczczerze mi to nie przeszkadza - wystarczy użyć pudru transparentnego bądź delikatnego podkładu i jest ok,
+ po aplikacji należy chwilę odczekać przed nałożeniem podkładu bądź pudru sypkiego.

Generalnie dobry kremik, mam porównanie do kremów innych dosyć znanych marek i ten mimo wszystko zdecydowanie wygrywa w boju.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Najlepszy jak do tej pory

Bardzo dobry bloker. Przede wszystkim nie bieli i nie tłuści jak typowe kremy z filtrami. Konsystencja lekka taka półpłynna. Po posmarowaniu twarz jest przez chwlilę biała, ale krem natychmiast sie wchłania i lekko matuje. Świecenie jest ograniczone do minimum. Idealnie nadaje sie pod puder lub podkład a sam też może zostać:)
Ma jeszcze dodatkowy plus , że bardzo dobrze nawilża przez cały dzień( moja cera normalna w kierunku suchej)
Buzia przez cały dzień jest taka nawilżona, ujędrniona przez cały dzień. Wygląda zdrowo.
Jest bardzo wydajny.
Przy pierwszym opakowaniu myslałam, że się szybciej skończy, a on ciagle był w tubce:)
I cena wcale nie jest taka wysoka, mnie sie udało kupić poniżej pięćdziesięciu złotych. Polecam

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 normalne

mamy zwycięzcę... KWC

Jest lepszy od Antheliosa, którego uważałam za najlepszy filtr.
Uriage ma przewagę gdyż nie szczypią mnie oczy (krem ma rzadką konsystencję i może się rozlać i dostać do oczu).
Idealnie da się rozsmarować i troszkę bieli, co u mnie na plus bo mam porcelanową karnację ;)
Nie ma intensywnego zapachu, delikatny.
Nie zauważyłam efektu matu tylko natłuszczenie, ale to jak każdy filtr.
No i przede wszystkim nie zapycha cery trądzikowej.

Kolejny plus to cena- ok 40zł, przy cenach LRP to "taniocha" .
Minusy upatruję w dostępności- nie w każdej aptece mogę go kupić...