Herba Studio, Best, Tonik do cery trądzikowej

Herba Studio, Best, Tonik do cery trądzikowej

Kosmetyki serii Best przeznaczone są do pielęgnacji cery młodej ze skłonnością do łojotoku i trądziku.
Tonik likwiduje zmiany trądzikowe i zapobiega powstawaniu nowych, zmniejsza łojotok, zamyka rozszerzone pory. Systematycznie stosowany zapewnia młodzieńczej skórze zdrowy wygląd.

Skład: Aqua, Crataegus Monogyna & Orthosiphon Stamineus & Hamamelis Virginiana Extract, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Sodium Benzoate, Lactic Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Allantoin, Melaleuca Alternifolia Oil, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben.

Cena: 8zł / 160g
/m/

Świetny i tani ! ;)

Zmagam się z niedoskonałościami i muszę przyznać, że ten tonik jest jak na razie moim ulubionym produktem.
Cera uległa poprawie (stosuje tonik razem z produktami firmy BIOLIQ).

Plusy:
- cena (ok. 7 zł),
- dostępność (Mieszkam w Poznaniu więc nie ma z tym problemu),
- wydajność (używam tego produktu od ok. 2 miesięcy, rano i wieczorem a mam jeszcze połowę opakowania!!!)
- faktycznie widać poprawę.

Minusy:
- mały minus za opakowanie(takie jakieś dziwne i trochę wycieka tonik z butelki gdy mam go w torebce),
- zapach (za bardzo ziołowy).

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania.

Nie dla mnie

Mimo pozytywnych recenzji to nie produkt dla mnie. Po pierwsze nie spodobał mi się zapach, ogólnie lubię produkty jak i zapach ziołowy ale ten nie przypadł mi do gustu, jak dla mnie to ten tonik nic nie robi.

Nie zauważyłam poprawy cery na co cicho liczyłam, zmagam się z niedoskonałościami.

Kolejnym minusem jest ciężka dostępność, nie spotkałam go w żadnej zielarni ani aptece stacjonarnej.

Na dodatek do tego wszystkiego delikatnie wysuszył i zaczerwienił mi cerę.

Jak dla mnie dwie rzeczy są na plus. Cena i wydajność. Niestety u mnie się nie sprawdził.

Bardzo miłe zaskoczenie!

Tonik dostałam i stwierdziłam, że nie jest duzy ma właściwości idealne dla mojej skóry, więc odstawiłam kosmetyki, które akurat uzywałam i zużyłam ten!

+cena
+wydajność!
+ziołowy zapach (dla mnie fajny)
+opakowanie
+odświeżał buzie
+naprawdę wyprysków ubyło, a nawet nie bylo ich wcale! nie wiem czy to w pełni jego zasluga, ale na pewno duża! :)

-dla mnie brak bo naprawdę fajnie działa!

Bardzo dobry!!

Długo przymierzałam się do kupna tego toniku. Przeglądałam opinie na wizazu i zawsze mi coś nie pasowało. Ale postanowiłam go kupić jako iż nie kosztuje zbyt wiele. I nie żałuje!! Tonik w połączeniu z odpowiednim kremem poprawił znacznie stan mojej cery! Obawiałam się, że będzie wysuszał moją mieszaną skórę z kilkoma niedoskonałościami. Tonik świetnie oczyszcza i dezynfekuje cere ale w cale nie wysusza! Używalam go po opalaniu i nie czułam żadnego efektu ściągnięcia skóry ani nic! Dodatkowo jego skład zawiera w sobie jedynie naturalne składniki. Co do zapachów dla niektórych jest przekleństwem a niektórym się podoba. Ja zdecydowanie należe do tej drugiej grupy, przypomina mi zapach leśny haha, ale bardzo ładny! Początkowo również nie podobał mi się kolor toniku, jest taki lekko żółtawy, ale po pewnym czasie można się przyzwyczaić!
Z pewnością polecam ten produkt każdemu kto ma problemy z cerą, warto spróbować!
Jedynym minusem jest słaba wydajność, produkt wystarczył mi może na miesiąc, przy stosowaniu 2 razy dziennie (producent zaleca przemywać twarz kilka razy dziennie!!!!!).

Używam tego produktu od: półtora miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1,5

rewelacyjny!

Świetnie radzi sobie ze skórą problemową.
Odświeża i oczyszcza.
Ssosuję go kilka razy dziennie + 2 razy dziennie żel oczyszczajacy BEST.
Jest to bogaty w składzie naturalny tonik ziołowy.
Dla mnie jest ważne to, że nie zawiera alkoholu a co za tym idzie nie wysusza i nie podrażnia skóry. Produkt jest mega wydajny.

Cena jest pomimo tego tak niska, że warto zamówić nawet przez jakąś aptekę internetową - koszt się zwraca.

Gorąco polecam ten produkt!!

Teraz zamierzam wypróbować jeszcze krem z tej serii. Na pewno podzielę się odczuciami.

Ilość zużytych opakowań: 1,5 każde po 160g

świetny!

To najlepszy tonik jaki do tej pory miałam,inne zawsze wysuszały mi skórę:/
Nigdy się z nim nie rozstanę:)plusy
+nie wysusza
+zmywa pozostałości po żelu do twarzy
+nie uczula
+przyjemnie odświeża
+powoli i łagodnie redukuje niedoskonałości

To na pewno mój numer 1:)

Tonik z niezłym składem :)

Tonik spisuje się dobrze. Oczyszcza, nie wysusza. Jestem wrażliwcem i nie podrażnił mnie.

Na plus fakt, że jest to polski produkt oraz cena.

Buteleczka funkcjonalna, ale niezbyt estetyczna.

SKŁAD: zaraz po wodzie <B>ekstrakt z głogu jednoszyjkowego , liści ortosyfonu, oczaru wirginijskiego</B> mające działanie ściągające, przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, następnie <B>glikol propylenowy</B> rozczynnik, <B>mleczan sodu</B> posiadający silne właściwości nawilżające, <B>sól sodowa kwasu piroglutaminowego</B> dbająca o właściwe nawilżenie skóry, <B>glicyna </B> aminokwas wchodzący w skład białek, <B>fruktoza </B> , następnie <B>mocznik </B> działający nawilżająco , zmiękczająco , <B>niacyna</B> działająca łagodząco i przeciwpodrażnieniowo , <B>inozytol</B>, <B> beznoesan sodu </B> posiadający działanie bakteriostatyczne, <B> kwas mlekowy </B> o działaniu złuszczającym, nawilżającym , <B>PEG-40 hydrogenated castor oil</B> usuwający tłuszczowe zanieczyszczenia ze skóry, <B>alantonina </B> łagodząca podrażnienia i nawilżająca, <B>melaleuca alternifolia oil</B> o działaniu antybakteryjnym i antyseptycznym, <B>fenoksyetanol</B> mogący podrażniać, <B>DMDE hydantoin </B>konserwant mogący podrażniać , <B>dwa parabeny</B> mające podobno działanie rakotwórcze. Jednak to sama końcówka składu, więc ich stężenie jest minimalne.

Jak na kosmetyk do cery trądzikowej ma całkiem dobry skład (gdyby nie te parabeny).

Ogólnie <B> polecam</B> .

Ilość zużytych opakowań: dwa

Podrażnia

Kupiłam tonik, zachęcona pochlebnymi recenzjami na Wizażu. Na początku zaznaczę, że trudno go gdziekolwiek dostać, dopiero internetowe zamówienie w aptece DOZ - u sprawiło, że dostałam ten upragniony kosmetyk w swoje łapki. ;-)

Mam cerę sprawiającą wiele problemów - trądzikową i z bliznami potrądzikowymi, przesuszoną, ale, co ważne - niezbyt wrażliwą. Rzadko mam problemy z podrażnieniem. W tym przypadku było inaczej.

Kiedy zaczęłam stosowanie, moja skóra stała się podrażniona, zaczerwieniona, towarzyszyło mi uczucie ściągnięcia. Dopiero po kilku dniach zorientowałam się, że przyczynił się do tego ten właśnie tonik (jestem pewna, że to on jest winny). ;-)

Zdaję sobie sprawę, że to jednak kwestia osobnicza - to, co na mnie działa drażniąco, dla kogoś innego może być wybawieniem. ;-)

Po kilku dniach przerwałam stosowanie, muszę jednak przyznać, że zauważyłam zmniejszenie porów. Poza tym, tonik ma przyjemny zapach i daje uczucie odświeżenia, oczyszczenia.

Dlatego dam 2, 5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno (w połowie)

skuteczny!

Tonik jest bardzo fajny, delikatny i przede wszystkim poprawiał stan cery! lagodził podrażnione niedoskonałości i wydaje mi się że dzięki niemu szybciej się goiły i rzadziej występowały. Tonik ma jedną dla mnie bardzo istotną wadę: zapach. Dla mnie był znośny (dzięki działaniu toniku) ale nie kupiłam tego toniku ponownie ze względu na zapach(ziołowy ale odpychający), choć może jeszcze kiedyś się skuszę bo podczas używania go, ma sie wrażenie że jest bardzo naturalny i łagodny. A do tego jest skuteczny.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 op. 200 ml

Bardzo dobry.

Jako, że lubię wyszukiwać tanie i dobre produkty, przeczytawszy opinie na wizażu postanowiłam spróbować. I się nie zawiodłam! Tonik ma:
- dobry, delikatny skład, absolutnie nie podrażnia
- wyciąg z oczaru
- herbaciany kolor i niezbyt przyjemny (dla mnie) ziołowy zapach, po pewnym czasie jednak się przyzwyczaiłam
- w duecie z kremem tej samej serii redukuje pojawianie się niespodzianek
Negatywów brak, może słaba dostępność (zamawianie przez doz, jednak nie jest to problemem).
Polecam jako alternatywę wysuszających, podrażniających toników antybakteryjnych dla cer problemowych - nie ma w swoim składzie chemicznych czynników antybakteryjnych.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Będę mu wierna :) Herba Studio zasłużyło na laur konsumenta :D

Od dawna szukałam tak świetnego kosmetyku. Nigdy nie stosowałam toników, bo nie mogłam się do nich przekonać, a że moja cera nie dopominała się o tonik, to i nie widziałam powodu aby na siłę szukać kosmetyku-ideału.

Do tej pory każdy przetestowany przeze mnie tonik (używam słowa &quot;przetestowany&quot;, bo tak naprawdę niewiele toników zużyłam do końca) sprawiał, że moja twarz stawała się albo ściągnięta (nieciekawe uczucie, tak jakby skóra na twarzy miała zaraz popękać), ale lepka (przez co czułam się na nowo brudna i korciło mnie, aby ponownie umyć twarz jakimś żelem).
Ten tonik okazał się być wybawieniem :D

Plusy:
- prześliczny ziołowy zapach, mam wrażenie, że przemywam twarz nie tonikiem, a jakąś ziołową płukanką,
- faktycznie mam wrażenie, że zmniejszył moje pory koszmarnej wielkości, po raz pierwszy nie dostrzegam wielu z nich w powiększającym lustrze :D
- nie wysusza skóry, pewnie dzięki rezygnacji z faszerowania toniku alkoholem,
- nie sprawia, że moje naczynka kipią z wściekłości, dzięki temu moja cera jest uspokojona i... ma normalny koloryt :D
- przyjemny kolorek, tak jak jedna z Was to określiła - herbaciany (jak dla mnie to ciekawostka, bo do tej pory stosowałam &quot;wody&quot; ;)),
- wydajny - jedno opakowanie zużywam już ponad 2 miesiące, a stosuję go rano i wieczorem każdego dnia,
- trudno mi ocenić jego właściwości polegające na zapobieganiu powstawania pryszczy itp. indywiduów na naszej twarzy, bo stosuję jednocześnie żel do twarzy innego producenta, krem do twarzy Ziai przeznaczony do cery mieszanej i tłustej oraz maseczkę Best, tak czy inaczej od jakiegoś czasu na mojej buzi nie goszczą żadni nieproszeni przyjaciele ;)
- cena - dla mnie śmiesznie niska; cena tu podana jest zawyżona, płacę za niego dokładnie 6,66zł (apteka internetowa z bezpłatną dostawą),
- opakowanie, a raczej jego kształt :) mam bardzo wąską półkę łazienkową, ten tonik idealnie się na niej mieści, choć do tej pory spadała z niej większość moich &quot;butelkowych&quot; kosmetyków :D

Z matowieniem skóry, to jedna wielka bujda, ale nie oczekuję tego od toniku do twarzy ;)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 na wykończeniu

bardzo dobry

Śmiesznie tani,a skuteczny tonik do cery z problemami.

Podoba mi się zapach tego toniku, ziołowy. Uprzyjemnia to stosowanie.

Tonik nie ma alkoholu i nie przesusza za mocno buzi.

Idealnie tonuje i odświeża, a nie napina mocno skóry.

Wróciłam po pogorszeniu stanu, on mi pomaga. Pryszcze znikają... aha dokupiłam maseczkę z tej samej serii.

Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie