Babydream, Natural, Calendulacreme (Krem pielęgnacyjny z nagietkiem) (stara wersja)

Krem nagietkowy "Babydream Natural". Produkt został wyprodukowany przy użyciu surowców o długotrwałym działaniu. Nagietek lekarski wchodzący w skład produktu działa na skórę łagodząco i przeciwzapalnie. Olejek z oliwek i tlenek cynku chronią skórę przed wilgocią, odparzeniami i uszkodzeniami skóry. Produkt nie zawiera substancji zapachowych mogących wywołać uczulenia. Produkt nie zawiera olejków mineralnych, barwników i konserwantów. Produkt zawiera duże ilości olejków roślinnych.

dobry krem na podrażnienia

Bardzo dobry krem na podrażnienia itp.

+wydajny
+regeneruje i łagodzi skórę, bardzo dobrze skóra reaguje na ten krem
+cena
+przyjemny zapach

- może zbyt gęsty ale niektórym może to pasować

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Rewelacja

Bardzo dobry POMOCNICZY kosmetyk, nie jak wiele osób sądzi podstawowy ( i wiele recenzji sugeruje...)
Do czego: przyznam się-po prostu do różnych problemów skórnych : od wyprysków ropnych tam gdzie nie trzeba, podrażnienia, odparzenia -dla dziecka i dla dorosłego.Powoduje wygojenie zmian w ciągu ok. 2 dni.
Nieco wysusza, ale nie tak jak klasyczne maści cynkowe i nie bieli aż tak intensywnie.
Aktualnie wycofany z Rossmana-porażka
Niedrogi
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

NIE, Nigdy więcej

Niestety ale nic pozytywnego o tym kosmetyku napisać nie mogę, strasznie śmierdzi, nawet do rąk mój partner nie chciał go używać, coś strasznego. Ale żeby nie było, że oceniam tylko zapach bo tak nie jest, po prostu nic nie robi kompletnie, zero nawilżenia. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

ulubiony:)

Kupiłam ten krem podczas kuracji Brevoxylem i tonikiem pichtowym. Świetnie nawilża skórę. Nie zapycha porów, ładnie się wchłania, nie zostawiając tłustej warstewki. Nawilżenie czuć cały dzień. Stosuję go również na okolice oczu i też sprawdza się bardzo dobrze. Trochę mnie drażni jego zapach, ale nie będę zaniżała za to oceny. Jest baaaardzo wydajny, do tego kosztuje małe pieniądze. Okazjonalnie stosowałam go również do ciała. Szkoda, że nowa wersja już nie jest tak dobra...:(
Stosowałam go na zmianę z innymi kremami i żaden nie łączył ze sobą tak dobrego nawilżania i wchłaniania się bez tłustej warstewki...

Używam tego produktu od: około dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

lepsza wersja maści cynkowej

nakładam grubą warstwę na noc; stosuje bardziej jako ,maseczkę\\\\\\\' dlatego pewnie się nie wchłania, ale podejrzewam, że jest to możliwe przy cienkiej warstwie kremu i dokładnym wsmarowaniu, rano usuwam krem wacikiem

konsystencja jest b toporna- odrobinę gęstsza od pasty cynkowej- zresztą działa podobnie- m.in. wyciąga na wierzch wszystkie ropne pryszcze; w przeciwieństwie do pasty nie wysusza skóry (:

Nie dla mnie

Hmm....niestety muszę mu trochę zepsuć opinie, a szkoda, bo gdyby nie jedna dosyć poważna wada byłby to naprawdę fajny krem. Normalnie wystawiłabym temu kremowi dużo niższą ocenę, jednak jest on naprawdę bardzo fajny, niestety nie nadaje się do mojej skóry.

Moim zdaniem jest świetny dla skóry wrażliwej, gdy raz miałam szczypiącą i podrażnioną skórę, ten krem ją uspokoił i ukoił. Mam niewielkie naczynka na twarzy, które jednak czasem robią się kłopotliwe - gdy używałam tego kremu były uspokojone, ledwie widoczne i nie sprawiały żądnych kłopotów. Krem radzi sobie również z rumieniem - nie wiem, czy go redukuje, ale moja skłonna do zaczerwienień twarz była naprawdę spokojna. Krem dobrze pielęgnuje skórę - użyłam go parę razy pod oczy - nie zrobił mi żadnej krzywdy.

Jest jednak, dosyć niekomfortowy w użyciu. ściąga skórę i jest trochę za ciężki i tłusty - w moim przypadku wchłaniał się dobrze, acz buzia świeciła mocno. Niestety, mnie zapychał i to dosyć poważnie - miałam ropne pryszcze na buzi, w miejscach, gdzie ich praktycznie nie miewam. Po odstawieniu kremu buzia powoli zaczęła wracać do normy. Niestety, to on był winien (używałam go na sferę T pod makijaż).

Z tego powodu, nie wiem, czy go kupię, a jeśli nawet to na pewno nie to twarzy

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Bardzo dobry, ale...

Używałam tego kremu codzinnie przez ok. 2 miesiące. I byłam z niego bardzo zadowolona. Niestety, jak koleżanka przede mną zauważyła, wysusza skórę. Zaznaczam, że mam cerę mieszaną i niegdy nie miałam takich problemów. Dlatego przestrzegam przed codzinnym stosowaniem. Teraz używam sporadycznie-w sytuacjach awaryjnych i jest niezastąpiony.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

do zadań specjalnych

nie jest to dla mnie krem do codziennej pielegnacji i dlatego przymykam oko na wady które by przeszkadzały w normalnym uzywaniu - tłustość, gęstość, bielenie skóry
to krem idealny na podrażnienia, uczulenia, egzemy itd
łagodzi podrażnienia, zaczerwienienie czy swędzenie
używany na twarz przysusza krostki i uspokaja skórę, rano jest wypoczęta, gładka, o równym kolorycie
myślę że przyda się też latem na oparzenia słoneczne
ma tylko 1 znaczną wadę - po kilku dniach uzywania wysusza skórę, dlatego staram się nie uzywać go zbyt długo lub uzywam na przemian z innym kremem

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1

Nie dla dziecka

Mamusie, zwróćcie uwagę, że pozytywne oceny wystawiły osoby, które nie stosują tego kremu u dzieci, a używają go same.

Do pielęgnacji pupy jest nieodpowiedni - zbyt rzadki, zbyt mało "pudowy", nie zostawia ochronnej warstewki.
Zapach (całej serii Natural) jest bardzo intensywny i niezbyt przyjemny.

Nie polecam, bo nie nadaje się o niczego innego. Próbowałam go zużyć do twarzy, ale to jedna wielka pomyłka.

idealny na noc

Na pewno nie dla każdego ale:
Nie zapycha!
Wygładza i nawilża!
Zmniejsza pory!
Regeneruję skórę!

Rano skóra jędrna i gładziudka jak pupcia niemowlaka. Polecam wklepywać! Lepiej omijać okolice oczu.

KWC

Cudowny! Używam go raczej na noc (chodź zdarzało się, że stosowałam go również w dzień) ze względu na to,iż przy większej ilości kremu pozostawia biały nalot, który dosyć długo się wchłania. Ale za to rano skóra jest cudownie gładziutka i ma taki piękny jednolity kolor:D

Mnie nie zapychał pomimo, iż w tej chwili mam lekką tendencje do wyprysków ( a za młodu nie miałam nawet jednego pryszcza:(... ) Powiedziałabym, że wręcz dzięki Zinc Oxide powodował wysuszenie pryszczy:)

Używając kremu omijam okolice oczu (tam stosuje inny krem), aby ich nie wysuszyć.

to nie to

a mi sie ten krem w ogóle nie podoba. naprawde mozna znalezc duze lepsze nie ma sie tu nad czym zachwycac
+ naturalny sklad
+ rzeczywiście lagodzi podrażnienia i zaczerwienienia
+wydajność

- mnie zapychał
- ciezka trudna w aplikacji maź
- irytujacy zapach

nakladajac go mialam wraznienie za nakladam jakis mega tłusty krem zmieszany z jakas mąką... nie dla mnie. do rąk tez sie nie nadaje z powodu konsystencji więc zuzywam na otarcia i poraznienia na ciele

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże