Babydream, Wundschutzcreme Extrasensitive (Krem dla cery wrażliwej i skłonnej do alergii) (stara wersja)

Krem dla cery wrażliwej i skłonnej do alergii. Bezzapachowy, zawiera pantenol, tlenek cynku. Łagodzi, koi i goi podrażnienia.

Bardzo dobry na podrażnienia

Używałam tego kremu na przemian z Babydream niebieskim (Wund- und Schutzcreme -Krem ochronny oraz przeciw powstawaniu odparzeń) na podrażnioną skórę po kuracji Retin-A.
Obydwa bardzo ładnie likwidują podrażnienia z tym, że Babydream niebieski jest bardziej tłusty niż Babydream sensitive. Po czterech tygodniach skóra całkowicie się wygoiła, a przedtem używałam bezskutecznie wielu innych znacznie droższych kremów i oliwek.

Po prostu ok

Nie tak dobry jak Nivea przeciw odparzeniom.
Nie tak dobry jak Extrasensitive do twarzy i ciała.

Pachnie deliaktnie i nienachalnie, jest estetycznie opakowany, cena jest śmieszna, a skład wspaniały.

Niestety moim zdaniem do pielęgnacji pupy krem zbyt szybko znika z pupy, nie pozostawia tej ochronnej warstwy, która daje mi spokojne sumienie, gdy nie przewijam maluszka w nocy ;)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Po depilacji

Jako metodę usuwania owłosienia stosuję zwykłe golenie maszynką i wiadomo, jak to się kończy szczególnie w okolicach bikini. Ten krem ze względu na dużą zawartość cynku całkiem dobrze koi podrażnienia i zaczerwienienia. Nie rewelacyjnie co prawda, lecz zadowalającą.
Jest to jeden z nielicznych kremów z cynkiem, które nie wysuszają skóry (no chyba że będziemy go nadużywać). Nie mam pojęcia, jak się sprawdza przy odparzeniach na pupie dziecka, ale na moje potrzeby jest ok.
Doceniam również skład, dostępność i przyjazną cenę. Krem jest łagodny, bezzapachowy i nie uczula mnie, a to jst dla mnie bardzo ważne. Nie polecam próbowania go do twarzy, bo bardzo zapycha, ale kilka razy również do używałam w celu złagodzenia podrażnień i się spisał :)

nie wiem, czy zakupię ponownie, ponieważ zasypka alantan sprawdza się tak samo dobrze. Jeszcze się zastanowię :)

Używam tego produktu od: około miesiąca

idealny przeciw odparzeniom

Ten krem jest tak dobry, że piszę tę recenzję po raz drugi, bo za pierwszym razem zaginęła w cyberprzestrzeni chyba...
Jest to naprawdę bardzo dobry krem przeciw odparzeniom dla dzieci. Kupiłam go wa ramach eksperymentu, bo nie miałam kasy na sudokrem, który kupowałam zawsze wcześniej. Okazało się, że ten krem o niebo tańszy w niczym nie ustępuje, a nawet jest wygodniejszy w użyciu, bo jest w tubce.
Krem ma odpowiednią konsystencję, dobrze się rozprowadza i naprawdę jest skuteczny. Ręczę za jego działanie profilaktyczne.

Używam tego produktu od: wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

oj tak !!! dla wrażliwców

Jako 33-latka stosuję na co dzień troszkę inne kosmetyki, które niestety doskonałe nie są. Dlatego kiedy w ciągu dnia czuję przesuszenie/ściąganie, podrażnienie, ogólnie dyskomfort - zmywam wszystko, nakładam ten kremik i odczuwam wyraźną ulgę.
Łagodzi podrażnienia i jednocześnie nawilża, a takich wyników nie miały najróżniejsze stosowane przeze mnie sporo droższe specyfiki!
Jako minus dodam, że na mojej przetłuszczającej się skórze krem nie wchłania się idealnie i trochę błyszczy, jednak uczucie komfortu jaki daje jest warte tych drobnych niedogodności. Stosuję go tylko w domowym zaciszu lub sytuacjach nie wymagających makijażu.
Dodam, że krem kupiłam w rosmmannnowskiej promocji za 5,90! :)))
Polecam wszystkim wrażliwcom.Używam tego produktu od: kilka miesięcy

BDB

Świetny krem przeciw odparzeniom do pielęgnacji mojego maluszka, doskonale się spisuje. Przede wszystkim nie wysusza skóry choć ma dużą zawartość cynku. Jest bezzapachowy, ma bardzo dobry skład. Nie mam zastrzeżeń co do jego działania, pupcia jest gładka i bez podrażnień. A nawet jak coś się pojawi to kremik ładnie goi.
Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze