Babydream, Sonnencreme Lichtschutzfacktor 50 (Krem do opalania z SPF 50)

Babydream, Sonnencreme Lichtschutzfacktor 50 (Krem do opalania z SPF 50)

Babydream krem do opalania SPF 50 - wysoka osłona dla szczególnie wrażliwej na słońce nieopalonej skóry. Ochrona UVA / UVB. szczególnie wyważone połączenie filtrów UVA i UVB zapewnia natychmiastowa, niezawodną ochronę przed poparzeniem słonecznym. Krem do opalania Bebydream jest wodoodporny i dostarcza wrażliwej skórze niemowlęcia wartościowych substancji pielęgnujących oraz pozostawia ja delikatna i gładką. Intensywnie nawilża. Zapobiega starzeniu się skóry pod wpływem światła. Przebadany dermatologicznie. Zawiera witaminę E i prowitaminę B5.

ulubiony

Uzywamy go z synem juz od kilku lat. Oboje mamy uczulenie na słońce. Sprawdza się rewelacyjnie. Jest tłusty, ale trudno. Lepsze to niz swedzace krostki i podraznienia! Wydajny. Jedna tubka starcza dla nas na cały sezon. Cena bardziej niz dobra.Używam tego produktu od: paru latIlość zużytych opakowań: ok 7 całych, albo i wiecej

Właśnie inna wizazanka uświadomiła mi, że dwie wersje tego kremu. Przy najbliższych zakupach w rosmannie sprawdze który kupuję.

pełna ochrona

Idealnie spełnia swoje zadanie ochrony
jest łatwo dostępny i tani
wysoki filtr
duża pojemność

- nie współgra z podkładami do twarzy
- bieli
- powoduje świecenie

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 op

Daje radę.

Dobrze chroni. To największy plus.
Poza tym, no cóż, dość mocno bieli i jest tłusty.
Na twarz absolutnie nie polecam, do ciała ewentualnie może być. Cena bardzo niska jak na taki wysoki SPF.
Ja chyba jednak poszukam czegoś lepszego. Jeśli chodzi o zapach - nie jest przyjemny.

dobry

Spelnial swoja zadanie, czyli chronil i tyle w temacie.

Owszem, nieco bieli i nie da sie ukryc, pozostawia tlusty filtr, ale to jest krem dla dzieci, a nie sadze zeby niemowleta sie malowaly :) wiec nie odejmuje mu za to gwiazdek.

Natomiast - za zapach tak, zbyt chemiczny.

Kupic bym go ponownie nie kupila, bo ponoc wycofany, a poza tym przerzucilam sie na kremik innej firmy, przeznaczony pod makijaz :)

Używam tego produktu od: uzywalam latem ubieglego roku
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Najlepszy

Ja kupowałam go jeszcze w maju, jeżeli go wycofano to wielka szkoda.
Był ze mną 3 miesiące w Grecji i swoje zadanie spełniał genialnie

-buzia nawilżona
-dobrze się wchłania
-chroni w 100% brak szans na opaleniznę ;P
-mega wydajny
-nie bieli
-nie waży się

Jak na tak wysoki filtr wad nie dostrzegam, lubię się nim posmarować nawet teraz zamiast normalnego kremu

Używam tego produktu od: 5 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

szkoda, ze wycofany

Swietny, tani jak barsz filtr, niestety niedostępny juz w sprzedazy.
minusów brak- bo to, ze sie swieci to wsrod filtrów zadna nowosć

plusy:
tani
nie zapycha (skora sklonna do niespodzianek, tadzikowa)
ladnie sie wtapia, skora fajnie wyglada
troche bieli, dla mnie to plus-skora ladniej sie prezentuje;)

Używam tego produktu od: ponad pol roku (niecodziennie)

Ten filtr to masakra :(

Choćbym bardzo chciała nie mam za co go pochwalić.

W składzie nie ma nic godnego uwagi,niestabilne filtry oprócz jednego który wcale nie jest na początku tylko dopiero na 10 miejscu ;(

I właśnie dlatego na moją skórę ten filtr nie działa: mimo solidnego smarowania jestem OPALONA a przecież krem miał chronić skórę !

To jest podstawowy zarzut : słaba ochrona.
I na dodatek jest parsol ,nie mogę się malować czym chcę :(

Nie podoba mi się też skład: Phenoxyethanol,Disodium EDTA - to nie są dobre składniki,drażnią skórę,na mojej twarzy po zmyciu filtra widać lekkie zaczerwienienia.

Niska cena świadczy o marnej jakości w przypadku kremów z filtrami, a w tym kremie nie jest ona usprawiedliwieniem bo filtr jest nieskuteczny,człowiek smaruje się bo myśli że będzie chroniony przed słońcem a tak nie jest.

To jednak nie koniec wad :
nie da się wyjść do ludzi bez zmatowienia. Tłuścioch okropny , wałkuje się przy większej ilości, nawet drobne owady kleją się do twarzy,nie mówiąc już o włosach,na dodatek bardzo lubi osadzać się w brwiach !

To na pewno jeden z najgorszych filtrów jakie miałam,nie polecam :(

Podstawowe zadanie spełnia bez zarzutu

Podstawowe zadanie, czyli ochrona przed promieniami słonecznymi. w tym względzie nie mogę mieć zarzutów.
Jeśli chodzi o inne pozytywy tego kremu, to:

1. Jest tani;
2. Wydajny;
3. Nie zapycha (mam cerę mieszaną, tłusta strefa T);
4. Trochę bieli (w moim przypadku to pozytyw, dla wielu może być jednak wadą);
5. Łatwe dozowanie.

Jeśli chodzi natomiast o wady, to:

1. Jest tłusty;
2. Zostawia na skórze lepki film;
3. Brudzi przy odrobinie nieuwagi;
4. Zapach (strasznie chemiczny).

Dobry kosmetyk za niską cenę, jednak ideału będę szukać dalej. Tłuste cery z problemami niech trzymają się od niego z daleka, przy wysokich temperaturach kontakt może okazać się fatalny w skutki.

Używam tego produktu od: 03. 2011 r.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Jest ok

Stosuję go latem jako krem do twarzy, niestety zapycha i świeci się po nim skóra, niemniej jednak latem i tak rezygnuję z wszelkich podkładów, więc nie jest to jakimś strasznym problemem. Krem jest wydajny, atrakcyjny cenowo, więc będę się go trzymać. Przy aplikacji zalecam uważać na okolice oczu - wprowadzony do mokrej części oka strasznie szczypie :) Ale i tak go lubię, swoje główne zadanie - ochronę przeciwsłoneczną spełnia wyśmienicie, więc polecam.

Używam tego produktu od: zeszłego lata

Używam tego kremiku cały rok oprócz lata (przechodzę na 50+), jak dla mnie sprawdza się dobrze. Dodam, że jestem atopikiem, a ten kremik mnie nie uczula :)
Plusy:
+ fajna konsystencja, nie jest cięzki;
+ nie bieli twarzy;
+ nie pozostawia tłustej warstwy, skóra się nie swieci;
+ dobra cena;
+ dostępność, cały rok;
+ składniki;
+ praktyczne i oszczędne opakowanie;
+ wydajny.

Minusy:
- dla mnie nie ma żadnych.

Dla mojej atopowej i zarazem tłustej cery jest w sam raz, lepszy od niektórych aptecznych. Moja cera znacznie się poprawiła.
Jedno opakowanie starcza mi na około pół roku.

Używam tego produktu od: około dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 3, 4

Używałam tego kremu w zeszłym roku, a teraz odkąd wyszło słońce, chcąc nie chcąc, musiałam do niego wrócić. I teraz tak: w zeszłym roku lepiej sprawdził się jako filtr do ciała (choć troszkę się opaliłam, bo słońce piekło straszliwie a nie chciało mi się co chwila smarować). Na twarzy błyszczał się straszliwie, zapychał, a położenie pudru czy podkładu było niemożliwe. Teraz odpowiednio dbam o cerę co odbiło się także na tym, jak przyjmuje ona filtr babydream. Ładnie się wchłania, nawet solidna warstwa, bez problemu mogę nałożyć na niego podkład czy bb krem. Nie zapycha a wręcz pielęgnuje, słowem różnica jest ogromna. Nie kupię ponownie bo już zmienili skład na bardziej alkoholowy (mam w zapasie krem ze starym składem i cieszę się, że jednak nie muszę go wyrzucać ani kombinować z filtrami za duże pieniądze, które nie wiadomo jak zadziałają). Jedyny minus to paskudny smak, który zostaje długo i nie sposób się go pozbyć, dlatego smarując się trzeba uważać na okolice ust.

tylko na plażę i raczej dla dzieci

próbuję tego filtra uzywać od zeszłego lata i znaleźć na niego sposób i dobrą porę
jest gęsty, z tubki wyciska nam się coś jakby maść, ale na twarzy rozprowadza się lekko jak mus
lekko bieli, ale nie daje efektu posypania mąką, to bielenie u mnie doskonale ukrywa lekkie zaczerwienienia i mogłabym tylko z filtrem wyjść do ludzi, gdyby nie to, że skóra po nim okropnie się błyszczy i lepi
użycie "miejskie" czyli pod makijaż i do pracy wymaga matowienia go i dużego samozaparcia, bo czuję się jakbym miała maskę na twarzy - krem, filtr, podkład, skrobia/puder sypki
krem pod spód jest konieczny, bo filtr nie dosć że nie nawilża to wysusza i wytworzone suche skórki podkreśla!
używany "plażowo" czyli zupełnie solo i nie przejmując się błyszczeniem jest znośny - lepi się, błyszczy ale chroni
skuteczności nie mogę mu odmówić - złuszczając się kwasami po 1 wizycie na słońcu nabawiłam się przebarwień, od kiedy uzywam sumiennie tego filtra żadnych przebarwień nie ma
więc lepię się nim, zapycham ale honor mu muszę oddać

Używam tego produktu od: zeszłego lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i raczej wyrzuce resztę (koniec daty ważności)