Babydream, Extrasensitive Pflegecreme (Krem do skóry wrażliwej i podatnej na uczulenia) (stara wersja)

Krem do pielęgnacji skóry wrażliwej i podatnej na uczulenia. Krem działa przeciwzapalnie i przeciwalergicznie. Duża zawartość pantenolu (4%) chroni skórę przed utratą wilgoci. Krem zapewnia skórze właściwe oddychanie i pozwala na zachowanie właściwej równowagi. Olejek migdałowy działa na skórę łagodząco i przeciwalergicznie.
Produkt nie zawiera: substancji perfumowanych, mydeł, olejków eterycznych, barwników i konserwantów, olejków parafinowych, estrów i białek roślinnych.

Skład: Aqua, Ethylhexyl Stearate, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Glycerin, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Zinc Stearate, Magnesium Sulfate.

Cena: ok. 7zł / 100ml
/m/

Zdecydowanie na nie

Nabyłam ten krem zachęcona prostym składem, a że potrzebowałam czegoś nawilżającego, to postanowiłam spróbować. Okazało się to ogromnym błędem. Użyłam go zaledwie 2 razy, moja skóra zupełnie nie wchłania tego kremu, ponadto krem pozostawia strasznie tłusty film. Niemiłosiernie mnie zapchał - moja skóra nigdy nie była w takim stanie, a do tego uczulił, twarz potwornie mnie swędzi od dwóch dni. Jedna gwiazdka za to, że doskonale się sprawdza jako krem do rąk.

Używam tego produktu od: tygodnia

dla mnie ok, dla maluszka nie

Niby dla skóry wrażliwej, a mojego noworodka wysypało po nim już po pierwszym zastosowaniu. Chyba zapycha.
Ja używałam go na noc, bo był dość treściwy i dobrze nawilżał. Żadnych skutków ubocznych nie zanotowałam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3

OK dla wrażliwca

Na początek podkręślam, że krem był kupiony dla mnie, na dorosłą skórę suchą i atopową.

+Nie podrażnia
+Nie pachnie
+Dobrze nawilża

-Dziwna konsystencja, jakby z talkiem?
-Źle się smaruje
-Długo się wchłania
-Powoduje u mnie zaskórniki a nie mam dużej skłonności

Jakby był w dobrej promocji to go jeszcze kupię, bo zużyłam całą tubkę bez obaw.

Prosty przyjazny skład, łatwo go rozsmarować, ale po za tym nie zauważyła nic więcej .... do czasu kiedy dostała uczulenia na całej twarzy i szyi - do tej pory nie wiem od czego, gdyż nie zmieniałam kosmetyków. Twarzy wyglądała jakby ktoś ją pokrzywą potraktował. Każdy krem nawilżający jakim próbowałam się posmarować aby ochłodzić skórę powodował jej swędzenie i wzmagał zaczerwienienie. Tylko ten jeden kremik nie powodował swędzenia i zaczerwienienia. Zatem polecam trzymać w zapasie na taką niespodziewana okoliczność.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Świecący się koszmarek

Krem keli się i wałkuje, trudno się rozsmarowywuje. Skład ma dobry, ale nie nawilża wystarczająco skóry ( a moja tłusta cera naprawdę nie ma wielkich wymagań).

Pozostawia na skórze baaardzo świecącą wartswę, nie nadaje się do stosowania na dzień.

Zużyłam całą tubkę i więcej nie kupię, bo niczym mnie nie zachęcił.

Myslę, że osoby z wrażliwą skórą mogą go przetestować.

Używam tego produktu od: msc

Dla mnie jako atopika jest to ukojenie dla skóry :) Moco poprawił stan mojej skóry. Używam go tylko na noc, ponieważ skóra po nim wygląda tłusto.
Plusy:
+ Składniki idealne;
+ Opakowanie oszczędne;
+ Cena;
+ Konsystencja lekka;
+ Bezzapachowe;
+ Ładnie pielęgnuję skórę, koi podrażnienia;
+ Sóra po nim nie szczypie i nie swędzi.

Minus:
- Skóra wygląda tłusto, tak jak olej :)

Używam tego produktu od: około dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 3, 4

delikatny i niewiele więcej

Kupiony był do suchej, piekącej buzi, żeby natłuścić bez szczypania, swędzenia, rumienia.
Przyznaję, jest delikatny, nie podrażnia w żaden sposób. Zupełnie nie posiada zapachu i według mnie to plus.
Jest jednak okropnie rzadki, więc obsługa tubki nie należała do najbardziej komfortowych. Do twarzy sprawdza się średnio. Mimo, że nieraz używałam tłustych kremów, żaden nie powodował jakiegoś dyskomfortu na twarzy, po tym czułam się nieświeżo. Nie znaczy to, że jakoś się lepił, zapychał, czy coś. Po prostu "nie leżał mi".
Doskonale sprawdził się jako balsam łagodzący do nóg. Miałam otarcia na całej łydce, skóra pękała i bolała, a krem babydream ją ukoił, natłuścił, uelastycznił.
Zarzucę mu jeszcze jedną rzecz - niewydajność. Na prawdę nie używałam go przesadnie, a skończył się po około tygodniu. A może miałam felerną tubkę?

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

recenzuję dla osoby dorosłej :)

Krem poleciła mi znajoma, kiedy w efekcie stosowania maści z antybiotykiem na trądzik skóra w wyniku podrażnień zaczęła mi się łuszczyć :/ Podchodziłam jak do jeża, bo ren krem to typowy tłuścioch, czego bałam się ze swoją mieszaną cerą. Ale - tu zaskoczenie! Na tak podrażnionej skórze wchłaniał się do matu (!) i nie zapchał mnie wcale.
Teraz już odżywiłam sobie skórę, więc stosuję go tylko w sytuacjach "awaryjnych" i miejscowo :)

No i łydki czasem nim nasmaruję, jest dużo lepszy od balsamów ;)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

świetny nawet dla noworodków

Używam go na buzię mojego maluszka już od pierwszych dni.

Krem ma świetny skład, delikatny, nienachalny zapach, estetyczne opkowanie, niską cenę, jest wydajny i ma przyjemną konsystencję.

Kremuję nim przed wszystkim buzię dziecka i czasem całe ciałko. Krem ładnie się wchłania, ale czuć że skóra jest nawilżona, ale nie lepka.

Naprawdę polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Wielkie rozczarowanie...

Niestety odbieram mu miano MOJEGO HITU.

Pomimo dobrych składników,krem odziwo jest bardzo tłusty;/
Z jednej strony to dobrze,bo mam suchą skórę,ale z drugiej strony źle,ponieważ zapycha w niektórych miejscach.
Napewno zużyję go do rąk,nóg oraz miejsc,które mam w szczególności przesuszone,ale już kolejny raz go nie kupię (pomimo tego,że bardzo lubię kosmetyki Babydream)

Oczywiście ten kremik ma też dużeeee zalety:
+ superrr składniczki;)
+ wysoka zawartość Panthenolu (4%)
+ przyjemna konsystencja
+ krem jest bezzapachowy
+ nawilża moją przesuszoną strefę T(czoło,nos,brodę)
+ higieniczne,poręczne opakowanie
+ wydajny
+ niska cena (około 6,50zł w Rossmannie oczywiście)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go opakowania

tylko na noc

Mam mieszaną cere i ten tlusty krem odziwo mnie nie zapycha !! ładnie nawilza, pozostawia niestety blyszczaca cere wiec uzywam czasem na noc, wyrownuje koloryt cery, tani, mozna sprobowac, krzywdy nie powinien zrobic

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Moje KWC

Jak dla mnie absolutne KWC!
1. przyjazny skład
2. bardzo dobrze nawilża
3. natłuszcza
4. nie zapycha
5. łagodzi wszelkie podrażnienia
6. wygładza i wyrównuje koloryt skóry - mam po nim promienną cerę:)).

Obecnie stosuję physiogel, który dostałam w prezencie, ale wiem,że jak tylko skończe physio wracam do babydream. Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:dużo