Leo, Jedwabne serum nabłyszczające

Leo, Jedwabne serum nabłyszczające

Jedwabne serum firmy Leo pozwala na uzyskanie natychmiastowych efektów w postaci pięknych, błyszczących i jedwabistych włosów. Równocześnie włosy stają się miękkie i elastyczne, a przy tym zdrowe.
Preparat utrzymuje włosy w optymalnym stanie nawilżenia, nadaje im gładkość, połysk i jedwabistość. Wzmacnia włókna włosowe oraz zamyka łuski. Poprawia sprężystość i elastyczność włosów. Zawiera witaminy, składniki silikonowe oraz proteiny jedwabiu. Nie obciąża i nie tłuści. Idealne do włosów zniszczonych oraz przy stylizacji fryzur.

z silikonami
z pompką
serum
odżywiające, wygładzające, nabłyszczające, nawilżające, ochrona końcówek

Super jest!

Mam w troszeczkę innej wersji, ale produkt ten sam.
Dla moich włosów jest bardzo dobry. Przy nawet odrobinie włosy chociażby lepiej się rozczesują. Prawdą jest również, że wygładza i delikatnie je nabłyszcza.
Trzeba uważać, by nie przesadzić z ilością, bo włosy mogą się przetłuścić.
Zapach też jest całkiem przyjemny.

bez rewelacji

Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam ten serum w sklepie fryzjerskim za 28zł i się rozczarowałam. Serum owszem ładnie pachnie, nabłyszcza i nic poza tym. Włosy szybciej się przetłuszczają, błyszczą tylko na chwilę, a później już nie ma takiego efektu. Nie wiem czym ten serum jest lepszy od Biosilku, itd. Nie zauważyłam, żeby był w czymś lepszy. Działa podobnie jak inne produkty z jedwabiem. Raczej drugi raz tego nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: prawie pół butelki

Cudze chwalicie, swego nie znacie!

No właśnie Drogie Panie. Tak niestety jest, jeżeli chodzi o ten jedwab do włosów. Porównując do innych tego typu produktów jest mega wydajny, świetnie wygładzający,nabłyszczający włosy, a przy tym nie obciążający włosy.
Nie dość tego obliczając cenę i zawartość w opakowaniu śmiem twierdzić,że tańszego nie znajdziecie.
Jest to serum dla osób dbających o wygląd swoich włosów, o zawartość portfeli i o czas jaki trzeba poświęcić w pielęgnacji. A ponieważ należę do tych leniuszków to na razie jest to number one !!!

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opak

polecam:)

Od teraz postanowiłam znów się ostro wziąć za moje zaniedbane ostatnio włosy. Wśród arsenału kosmetycznego znalazło się i to serum. Kiedyś mi koleżanka poleciła. I faktycznie jest super bo:

- fajny skład
- stosunkowo niedrogie
- ładnie pachnie
- ochrania włosy

minusem dla mnie jest dość tłusta konsystencja. Włosów nie obciąża, ale za każdy razem po użyciu muszę myć ręce, bo zwykłe wytarcie w ręcznik nic nie daje.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego.

Najlepsze serum jakie miałam dotychczas

włosy po tym preparacie są mega wygładzone i nawilżone
preparat jest wydajny ponieważ użyłam go juz kilka razy a widać jakby nie był użyty

minusy:
nie ma minusów

Ilość zużytych opakowań: Zaczełam używac pierwsze opakowanie

Idealny!

Wygładza włosy, nie przetłuszcza (oczywiście jeśli się daje na koncowki, a nie na czubek głowy ;) ), bez niego nawet nie umiem wyprostować włosów, nawet łądnie pachnie, dobrze sie wmasowuje :)

Ilość zużytych opakowań: 3-4 całe

Genialny!

Najlepsze serum z jakim miałam do czynienia a używałam wielu. Nabłyszcza, nawilża ale nie prztłuszcza włosów.
Rewelacja.
Dostępny w sklepach fryzjerskich.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Mój mistrz w odzywianiu włosów:)

Najlepszy tego typu preparat jaki do tej pory używałam. Nakłada się go na mokre/wilgotne włosy. Podczas jego stosowania, nie miałam problemu z rozdwojonymi końcówkami, czy matowymi włosami. Nie obciąża włosów, nawilża je i nabłyszcza. Wszystko za pomocą jednego ruchu. Raz na jakiś czas można robić sobie taką terapię uderzeniową dla włosów: umyć włosy, nałożyć serum, potrzymać kilkanaście minut i umyć raz jeszcze. Ekspresowe odżywienie gwarantowane.
Produkt nie należy może do najtańszych, ale droższe sera do włosów też widywałam :) Poza tym wystarczy jego naprawdę niewielka ilość, żeby odżywić włosy, przez co jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 6m -cy
Ilość zużytych opakowań: 2x 100ml

bardzo dobre

doskonały jedwab, do uzywania jako odżywka i do stylizacji
nakładam go czasem po myciu włosów, kiedy nie mam czasu na odżywkę - rozczesują się po nim bez problemów, po wysuszeniu są miękkie, gładkie, elastyczne, dobrze się układają i nie puszą
pomaga też przy prostowaniu - mam mocno kręcone włosy, po jedwabiu prostują się szybciej i nie są przesuszone
do tego - ładny, jabłkowy zapach, nie powoduje przetłuszczania się włosów - nakładam dość dużo, na pewno więcej niż biosilka, a po nim nawet kropla za dużo powodowała efekt tlustych strąków
tu nic takiego nie ma miejsca, włosy są sypkie i ładne

świetny

kosmetyk godny polecenie

plusy:
- po zastosowaniu włosy są miękkie
- znacznie ułatwia rozczesywanie
- nie tłuści włosów
- odkąd go stosuję włosy przestały mi się elektryzować
- jest lekki, nie obciąża włosów
- baaardzo wydajny :)
- przyjemnie pachnie

Świetne

Serum dostałam na prezent w zeszłym roku. Włosy były po nim błyszczące,nawilżone,miękkie,nie puszyły się,ani nie odstawały. Poprawił się stan końcówek :)
Teraz aktualnie używam Mila jedwabne serum i jestem zadowolona również ! :))

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

suber połysk

To jest najlepsze serum do włosów z jakim miałam do czynienia. Serum nabłyszcza włosy jednocześnie ich nie tłuszcząc jak inne tego typu produkty. Włoski są wygładzone i nie obciążone.Skład produktu jest w miarę ok-wysoko w składzie znajduje się jedwab no i nie ma tylu silikonów co jego konkurenci.Wypróbowałam już wiele tego typu produktów od Biosilka,CHi,Ce Ce po Avon,ale to serum najlepiej mi pasuje.
Na plus jest też zapach-taki świeży arbuz-melon oraz wydajność.
Minus-dostępność, połysk utrzymuję się tylko jeden dzień.