Tanita, Miodowy wosk do depilacji w plastrach (stara wersja)

Tanita, Miodowy wosk do depilacji w plastrach (stara wersja)

Miodowy wosk do depilacji w plastrach Skutecznie usuwa nawet najmniejsze włoski, a nowe odrastają znacznie wolniej i są zdecydowanie słabsze. Wyjątkowo komfortowy i prosty w stosowaniu: rozgrzane w dłoniach plastry wosku są gotowe do użycia. Zawiera kompleks nawilżająco – pielęgnacyjny z udziałem naturalnego miodu, znanego z właściwości nawilżających, odżywczych i kojących.Stosując woski do depilacji można dłużej cieszyć się gładkością skóry. Czas pomiędzy zabiegami stopniowo się wydłuża, bowiem każda kolejna depilacja osłabia cebulki włosków. Z czasem depilacja plastrami staje się coraz łatwiejsza, bardziej przyjemna a skóra dłużej pozostaje gładka i aksamitna. Najefektywniejszy i najdokładniejszy sposób depilowania miękkimi, idealnie układającymi się do ciała elastycznymi plastrami wosku.

Skład: /Plastry/: Colophonium, Glyceryl Rosinate, Paraffinum Liquidum, Polyethylene, Parfum.
/Chusteczki/: Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum, Tocopherol Acetate, Propylparaben, Citral, Farnesol, Limonene. (17.02.2010)

Cena: 10zł / 12 plastrów + 3 chusteczki
/mw/

byłam z nich zadowolona

Stosowałam te plastry przez kilka lat i byłam z nich zadowolona. Usuwały skutecznie owłosienie, ale może dlatego, że był to pierwszy sposób depilacji jaki stosowałam - wcześniej nie używałam maszynki do golenia, gdy pojawiło się owłosienie na nogach od razu, jeszcze jako dziewczynka chodząca do szkoły podstawowej - sięgnęłam po wosk. Właściwie to za namową mojej mamy, odradziła mi golenie gdyż włosy odrastają po nim mocniejsze i coraz trudniej z nimi walczyć. Poleciła mi od razu wosk, póki włosy były jeszcze słabe. Uważam, że była to słuszna decyzja a produkt spełnił moje oczekiwania. Jedynym minusem, który bardzo mi przeszkadzał, był przeokropny ból przy odrywaniu plastra.

Później przerzuciłam się na depilator, teraz będę testować plastry z woskiem ISANY ;)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo ;)

"Nie przechodzisz dalej."

Wywaliłam całe opakowanie. Koszmaaarek. Wyrwało zaledwie parę włosków, ból przeokropny, to ciągnięcie skóry... W dodatku nie mogłam się później tego wosku ze skóry pozbyć, wszystko się do mnie kleiło. Bez zbędnego rozwodzenia się. Krótko: nie polecam nikomu, okropieństwo. Nigdy więcej plastrów. Pół gwiazdki za przyjemną oliwkę w tubce.

Używam tego produktu od: użyłam raz i nigdy więcej.
Ilość zużytych opakowań: 0.1

Zastępcze za bordowego veet\\\\\\\'a:)

:)są krótkie (takie jak veet a nie jak długie i niewygodne joanny)
:) mają trochę szerzej od veet rozłożony wosk
:)świetnie depilują (97% z łydek)
:)zawierają tubkę z olejkiem po depilacji- na szczęscie nie jest on taki płynny jak joanny- bardziej żelowy, a do tego pięknie pachnie
:) jest tani- 8,90zł za 12 plastrów (o 2 więcej niż veet, ale zawsze;))
:)jeden plaster mogłam uzyć kilka razy a nie jak w przypadku veet jeden raz

:(plaster bardzo przykleja się do skóry przez co bardzo boli (uzywałam już prędzej plastrów, gdy wyciągnęłam pęsetą włosek nic nie czułam- zero bólu, niestety przy tych plastrach trochę go czułam...)

Dziewczyny tu piszą że ciężko je rozgrzać, ja natomiast uważam że nie trzeba ich aż tak bardzo rozgrzewać skoro są to plastry do depilacji na zimno... Używałam ich tak, że kładłam (jeszcze nie rozklejony) plaster na udo i dłonią pocierałam energicznie plaster kilka razy (aż udo było ciepłe) i tyle wystarczyło- nie rozgrzewam ich do "gorącego" wosku.
Włoski mi plaster usunął, ponieważ przy odrywaniu ciągnęłam do góry przy skórze- może ciągnęłyście z daleka od skóry...

Najgorsza nędza na rynku

Używałam tych plastrów jakieś 3 lata temu. Potworność.
Podstawowa sprawa - prawie w ogóle nie wyrywały włosków. Za jednym pociągnięciem poszło mi może jakieś pięć (?!) włosków.
Wosk jest za twardy, niekiedy się łamał, bo ciężko go było dokładnie rozgrzać, kompletnie nie układał się do ciała. I najważniejsze- zupełnie nieskuteczny.

Nie wiem do czego mogą się nadać te plastry, bo do depilacji na pewno nie.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Koszmarek

Plastry nie spełniają swojego podstawowego zdania, czyli kiepsko radzą sobie z włoskami. Nie dają oczekiwanego efektu gładkich nóg, kupując je trzeba liczyć się z tym, że niestety na czynność depilacji musimy poświęcić więcej czasu, gdyż efekty są mierne i aby mięć piękne, gładkie nogi, wypada poprawić wynik depilatorem lub golarką. Jeśli porównać je do Veet to wyglądają blado. A zapewniam, że mam wprawę w depilacji nóg plastrami z woskiem, więc na pewno naklejam je prawidłowo - po naklejeniu przygładzam w kierunku kostek, a przy odrywaniu pociągam energicznie w stronę kolan.
Plusem produktu jest cena oraz łatwość i szybkość rozgrzania dłonią, jednak drą się podczas zrywania ich z ciała, przez co stają się do niczego.
U mnie zaczerwienie znika tak szybko jak się pojawia. Na pewno nie kupię więcej, wolę dołożyć jeszcze 10 złotych i nabyć te z Veet, które jak na razie są moim ideałem w tej kategorii.:)

Używam tego produktu od: wiosna 2010
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Całkiem całkiem

Chciałam spobować a zachęcił mnie ten "miód" i w sumie nie narzekam :)
Nie są drogie, można używać ich kilkakrotnie, mi zapach się bardzo podoba, wyrywają całkiem porządnie nawet dość krótnie włoski. Nie podrażniają, są łatwe w użyciu.

Na domową depilację są całkiem ok.

Chyba dobre

Plastry usuwają co prawda większość włosków, ale nie wszystkie z cebulkami, powiedzmy jakieś 40-50%. Dodam, że były odpowiednio rozgrzane (wystarczy chwila na kaloryferze), dobrze naklejone i zrywane pod właściwym kątem, więc wydaje mi się, że to raczej wina wosku (za mało przyczepny? zbyt rzadki?)
Plastry idealnie dopasowują się do kształtu ciała, ale mogłyby być mocniejsze, w czasie energicznego zrywania niekiedy potrafią się podrzeć :-/ Nie podoba mi się ich zapach (ponoć miodowy), za to chusteczki pachną przyjemnie (limonka), usuwają resztki wosku i łagodzą podrażnienia, czyli spełniają swą rolę. W zestawie jest również saszetka żelu po depilacji (na pewno nie koi, raczej lekko dezynfekuje). Zaczerwienienie ustępuje dość szybko, nawet tam, gdzie skóra jest delikatniejsza. Wydajne, jeżeli postępujemy zgodnie z instrukcją. Jak na tani, drogeryjny produkt jest nieźle, reszta zależy od wprawy ;)

Używam tego produktu od: 1op.
Ilość zużytych opakowań: 1op.

najlepsze jak dotąd :D

+ dobrze depilują
+ przyklejają się do włosów a nie do skóry
+ nie podrażniają
+ nie trzeba mocno ogrzewać (wystarczy faktycznie położyć na letnim kaloryferze)
+ ładnie pachną
+ brzegi się nie rwą
+ aż 3 chusteczki nasączone oliwką i krem po depilacji
- niezbyt wydajne, mogłoby być tańsze lub więcej ich w opakowaniu

Używałam do depilowania pach, nóg i bikini :)
Zdecydowanie polecam :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Raczej słabe

Te plastry są raczej kiepskie.

Zalety:
+plastry dobrze przylegają do skóry
+dołączone chusteczki (są delikatne, dobrze zmywają pozostałości wosku, nawilżają i pielęgnują skórę)
+trochę depilują

Wady:
-plastry trzeba dosyć długo ogrzewać
-jeden plaster można przykleić 3-4 razy, a potem już wcale nie depiluje
-nie pielęgnuje
-wysusza skórę
-wydajność (całe opakowanie wystarczyło mi na 2 dwa razy)

Te plastry depilują dosyć dokładne, chociaż czasem zostawiają pominięte włoski. Trzeba się trochę namęczyć, aby nimi wydepilować wybrane miejsce. Ja używałam tego wosku do depilacji nóg.