Essence, Pure Beauty, Compact Powder (Mozaikowy puder prasowany)

Essence, Pure Beauty, Compact Powder (Mozaikowy puder prasowany)

Mozaikowy puder - róż dla naturalnego i świeżego wyglądu. Edycja limitowana, dostępny w odcieniu 01 Adorable.

Cena: 11zł / 10g
/m/

Ślicznie rozświetla

Puder jest świetny na lato. Wystarczy omieść nim twarz by uzyskać efekt glow. Nie należy jednak przesadzać z ilością, bo po nałożeniu grubej warstwy tego pudru skóra zaczyna się świecić.

Puder lekko przyciemnia skóre, nadaje jej słoneczny odcień i zdrowe rozświetlenie bez żadnych drobinek. Uwaga! Jest to raczej kolorek wpadający w ciepłe pomarańczowe tony.

Aktualnie używam tego pudru go jako rozświetlacza - biały kolor mozaiki świetnie się do tego nadaje. Nie jest brokatowy, ale satynowo-perlowy. Cudo! Jako rozświetlacza można również używać beżu z tej mozaiki.

Puder świetnie się rozciera, nie robi placków na twarzy.

kosmetyk kameleon

Kupiłam ten puder ok. miesiąc temu, mam wersję różową. Duży plus to cena. Bardzo fajnie rozświetla, jednak skończył się w miesiąc (!) i te najlesze warstwy się skończyły. Teraz została biała warstwa i różowa, ale używam go teraz jako różu i do rozświetlenia oczu. Ogólnie kosmetyk kameleon :)
Nadaje się do tego i tamtego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Mało trwały

Mam jasną wersję. Produkt pięknie wygląda na ręce, podczas sprawdzania kolorów, ślicznie się mieni. Niestety na twarzy nie widzę już takiego efektu. Jest bardzo miękki i strasznie się sypie z pędzla. Szybko znika z twarzy. Niby nie jest zły, ale nie mogę się do niego przekonać. Plus za ładne opakowanie:)

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

bardzo fajny, ale ma wady

Właśnie skończyła mi się wersja brązowa i kupiłam różową, więc mam doświadczenie z obiema :)

Plusy
+ cena
+ forma mozaiki - kolory można stosować pojedynczo na powieki przy delikatnym makijażu.
+ kolory - jaśniejsza mozaika jest genialna dla bladych twarzy takich jak moja :) brązowa może być zbyt pomarańczowa jeśli ktoś jest bardzo blady albo ma zimny odcień cery. kolor jest trochę solaryjny, ale można go stosować z umiarem
+ dobre rozprowadzanie (mam tani pędzel z rossmanna)
+ nie robi plam
+ nie ciemnieje

Minusy
- dostępność - essence nie występuje w rosmannie, muszę po niego jechać do Natury, którą mam daleko, a tam często go nie ma lub nie ma jednego z kolorów
- jedne części mozaiki zużywają się szybciej niż inne są bardziej miękkie. na koniec opakowania bardzo się kruszy
- jest mało trwały - parę godzin i koniec.

Mimo wszystko najlepszy stosunek jakość/cena jaki do tej pory napotkałam :)

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte i drugie w akcji

dobry

Powiedzmy tak: produkt jest dla osób niewymagających, którym nie przeszkadza to, że po godzinie nie ma śladu owego pudru na twarzy, którzy nie mają nic przeciwko pyleniu się itd.
Na plusy można wymienić ładne kolorki, które fajnie mienią się na skórze a twarz wygląda na ciekawie rozświetloną. Cena też przystępna, ale...

puder nie dla wymagających ;)

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Wersja różowa jest fajna;)

Mam dwie wersje tej mozaiki - brązowy i ten z domieszką różu. I od razu powiem, że ten z różem jest o wiele lepszy, a brąz leży nieużywany praktycznie. Różowa warsja daje piękny, brzoskwiniowy efekt, idealny dla bladolicych. Trochę mnie denerwuję ich straszne pylenie.
A brązem chyba nie umiem się posługiwać, robi mi placki na twarz i do tego wszystko w pomarańczowym odcieniu :confused:

Używam tego produktu od:5
Ilość zużytych opakowań:na razie nic

polubilismy się

Bardzo przyjemny w użyciu, wielofunkcyjny puder. Doskonały dla jasnej cery. Używam go zwykle na policzki jako róż/puder brązujący ale dobrze spisuję się jako rozświetlacz czy nawet cień do powiek. daje ładny, lekko rozświetlający efekt.
Puder łatwo się nakłada, jest miękki (nawet odrobinę zbyt miękki), tworzy na buzi delikatną, naturalnie wyglądającą powłoczkę. Dość długo się trzyma, nie mam problemów z trwałością. Puder nie robi placków i równomiernie schodzi.
Puder ma proste, estetyczne opakowanie. Mam go z wymiany ale cenę tez ma przystępną. Nie jest zbyt wydajny, jest bardzo miękki i dlatego tez dość szybko znika z opakowania.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

niestety slaba jakosc

Produkt ma rzeczywiscie mnostwo zalet:
- piekne i idealnie dobrane kolory
- wielofuncyjnosc (roz, rozswietlacz, cien do powiek)
- niska cena
- swietnie wyglada na policzkach - ozywia buzie i wyglada sie jakos lepiej, ladniej i zdrowiej
- zawiera sliczne blyszczace drobinki - nie jakis brokat czy inne polyskujace wielkie farfocle

A teraz minus. Jeden za to wielgachny:
- strasznie nietrwaly! po godzinie sladu nie po nim nie ma, ale kiedy nakladam kolejna warstwe na twarzy tworzy sie wstretna pudrowa maska

Marzy mi sie taki wlasnie puder, ale lepszej jakosci. Te same kolory, pojemnosc, drobinki - pod tym wzgledem to najpiekniejszy puder mozaikowy z jakim sie zetknelam.

Używam tego produktu od:pol roku

3w1. :)

Przyznaję, że początkowo byłam nastawiona do tej mozaiki bardzo sceptycznie, bałam się, że na mojej twarzy nie będzie widać efektu, bo mam dość śniadą karnację. Z drugiej strony nie chciałam też zbyt nachalnego efektu świecącej bombki. Na szczęście nie osiągnęłam ani jednego, ani drugiego.

Mozaika nałożona na twarz jako rozświetlacz daje bardzo subtelny efekt rozświetlenia. Skóra wygląda świeżo i promiennie, ale nie błyszczy się za bardzo, pory nie są podkreślone. Nie przetłuszcza też twarzy, utrzymuje się dość długo, ale nie obejdzie się bez poprawek.

Dwóch matowych części używam jako różu - tutaj wygląda bardzo delikatnie, zostawia dosłownie minimalną smugę koloru. Daje efekt takich brzoskwiniowych policzków, ociepla koloryt skóry.

Poza tym, używam też tej mozaiki jako cieni do powiek - tutaj też sprawuje się świetnie, chociaż nie powalaja trwałością, ale na wakacyjne wyjazdy kiedy nie chcesz zabierać wielu kosmetyków będzie w sam raz. :)

bardzo dobry

Mam bardzo bladą skórę, a ta mozaika świetnie ją ożywia. Zazwyczaj używam różu bourjois, który jest moim KWC jednak muszę przyznac, że pomimo różnicy w cenie mozaika essence w niczym mu nie ustępuje.
Rzeczy, które mi się w niej spodobały:
- Bardzo wydajna, używam codziennie od miesiąca a ubytku praktycznie nie ma.
- Długotrwała, trzyma się prawie cały dzień jednak po kilku godzinach oczywiście trochę traci kolor.
- Bardzo ważne, ta mozaika mnie zupełnie nie zapycha, nie podrażnia skóry i nie wywołuje żadnych krostek.
- Łatwo dozowac efekt, na mojej białej twarzy łatwo o efekt groteski w postaci rumianych policzków łatwo jednak zaaplikowac potrzebną ilosc i stworzyc naturalny wygląd.
- Białej części używam tak jak inne dziewczyny do rozświetlania kącika oka, całkiem dobrze sprawuje się w tej roli.
- Bardzo ładny odcień, nie jest ani zbyt czerwony, ani nie tworzy pomarańczowej plamy, wręcz idealny.
- Niska cena

Używam tego produktu od: około miesiąca

Przyjazny dla bladolicych

Kolejny produkt essence który jest przyzwoity o ile nie bardzo dobry:) Przeznaczony jest do makijażu nude look tudzież make up no makeup, nadaje delikatne brzoskwiniowe rozświetlenie,ożywia i nadaje dziewczęcego uroku.Składa się z kilku części matowych jak i nabłyszczająco-rozświetlających które łatwo ze sobą wymieszać lub używać oddzielnie.Produkt wielofunkcyjny nada się jako róż, rozświetlacz, cień do powiek etc.Odcień idealny dla pań z alabastrową cerą ponieważ na ciemniejszej skórze nie będzie zbyt widoczny.Fajna alternatywa na lato dla lżejszego makijażu, no i z powodzeniem zastąpi kilka podstawowych produktó w wakacyjnej kosmetyczce.Polecam :)

Używam tego produktu od: miesiąca?

cudo!

mam dość jasną karnacje i dla mnie ten puder jest po prostu cudowny! na co dzień używam go jako róż (pomijając biały kolor), białym rozświetlam oko. można go stosować jako podkładowy cień, rozświetlacz... co kto tylko wymyśli :) jest uniwersalny, daje naturalny efekt. uwielbiam tego typu kosmetyki i dla mnie to po prostu KWC!
na pewno kupie sobie na zapas.

Używam tego produktu od: miesiąca chyba.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.