Schwarzkopf Gliss Kur, Color Protect 30, Szampon do włosów farbowanych

Schwarzkopf Gliss Kur, Color Protect 30, Szampon do włosów farbowanych

Formuła linii Gliss Kur Color Protect została opracowana tak, aby lepiej i dłużej chronić kolor farbowanych włosów, zapewniając im zdrowy połysk.
Szampon Color Protect chroni włosy farbowane przed blaknięciem - zapewnia po 30 myciach włosów utrzymanie koloru do 90%. System Regeneracji Komórek zawierający proteiny identyczne z proteinami włosów, bardzo precyzyjnie regeneruje komórki włosów głęboko w ich wnętrzu.

obciazacz

Szamponu od zawsze uzywala moja mama i bardzo jej sluzyl jednak od ponad roku go nie kupuje, bo twierdzi, ze bardzo sie popsul. Ja uzywalam go nieraz i nie mam o nim dobrego zdania. Bardzo obciaza wlosy, ma zbyt ciezka konsystencje. Na drugi dzien moje wlosy sa juz obciazone i wygladaja nieswiezo. Myc myje i oprocz obciazania nic innego nie robi. Nie chroni koloru napewno.

Używam tego produktu od: uzywalam go kiedy mieszkalam jeszcze z rodzicami
Ilość zużytych opakowań: mama kupowala go hurtowo, wiec zuzylam dosc duzo

zadowalający

Szampon ładnie pachnie, ma dobrą konsystencję, dobrze się pieni, łagodnie oczyszcza włosy nawet w zimnej wodzie, delikatnie nawilża, włosy łatwiej sie rozczesują. Ładnie rozświetla moje blond włosy. Ogólnie dobry produkt za niewielka cenę, ale jesli ktoś oczekuję intensywnego nawilżenia i regeneracji bardzo zniszczonych włosów to nie polecam. Moim zdanie szampon nadaje się tylko do włosów mało zniszczonych farbowaniem.

Używam tego produktu od: 2 lata na zmianę z innymi produktami

ok

Kupiłam, choć nie mam farbowanych włosów, a chciałam mieć dodatkową ochronę przed silnym słońcem.
Dobrze oczyszczał nawet podczas mycia włosów w zimnej wodzie. Nie plątał zbytnio, nie powodował łupieżu. Jest tani, łatwo dostępny. Skończył się po miesiącu używania z koleżanką na pół.
Nie wiem jak działa na farbowane włosy. Dla mnie okazał się to szampon, będący uzupełnieniem do odżywki w sprayu.

ponad przeciętny :)

Wg mnie szampon jest trochę lepszy od podobnych szamponów z tej półki cenowej. Szampony kupuję tanie, bo oczekuję by mył włosy, nie plątał włosów i ich nie obciążał, z tej półki cenowej przetestowałam ich spoooro, bo wlaściwie za kazdym razem kupuję inny;)

Ten szampon ma dobrą konsystencję, nie za rzadką, dobrze się nakłada i pieni. Jest wydajny, co jest plusem przy moich długich włosach. Dobrze myje włosy, radzi sobie świetnie nawet z włosami po nafcie:). Co ważne nie obciąża włosów. Włosy po nim są gładkie, milsze niż po innych szamponach. Czy chroni kolor? Farbuję się różnymi farbami, więc nie mam pojęcia jak konkretna farba się spłukuje i czy szampon ma na to wpływ.

Nie wiem czy kupię ponownie, bo lubię testować różne szampony, ten jest niezły ale też nie powala, więc szukam dalej;)

Ściąga kolor!

Farbuję włosy na płomienny, rudy kolor. Z każdym myciem tym szamponem kolor włosów pełzł, co było widac chociażby po pomarańczowej pianie:) Nie nawilża specjalnie włosów, za to je przetłuszcza i obciąża.
Będę omijać go szerokim łukiem!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

niezbyt

Z pewnością nie kupię ponownie tego szamponu, uważam że bardzo obciąża włosy (nie stosuję już po nim odżywki) i włosy szybko się przetłuszczają. Nie zauważyłam, żeby jakoś szczególnie odżywił moje włosy i aby nabrały one jakiegoś szczególnego blasku. Nie kupię jeszcze raz - poszukam czegoś lżejszego.

Ilość zużytych opakowań:jedno, 400 ml

BDB

W sumie co do tej firmy mam rożne odczucia-lubię niektóre produkty, np. odżywki sprayu. Zakupiłam teraz na promocji 2 szampony Gliss Kur-400ml-ten właśnie, a drugi Liquid Silk Gloss też z Gliss Kur, no i w sumie...ciężko powiedzieć-zapach piękny, konsystencja mogłaby być gęstsza, pieni się nieźle, ale mógłby lepiej, bo trzeba więcej wylać, żeby dobrze się pienił, a efekty: włosy są miękkie, miłe w dotyku, ale troszkę matowe, mało się błyszczą, a mam na tym punkcie bzika :P Chyba po żadnym szamponie włosy się tak nie błyszczą jak po Dove ;)Co do trwałości koloru-zobaczymy ;)
Edit: podniosłam o 1 gwiazdkę, gdyż z biegiem czasu stał się lepszy-włoski są zdyscyplinowane,ujarzmia szopę, prostuje moje niesforne fale, no i przedłuża kolor :)
Używam tego produktu od:3 tygodni

przyjemny

Właśnie dobrnęłam do końca opakowania, używałam wraz z odzywka z tej samej serii. Razem dawały rade , szampon używany osobne tez był spoko.
Wielki plus za zapach, przepiękny.
Kolor dobrze sie trzyma po tym szamponie. Włosy nie sa obciążone i nie wysuszone.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

moj kwc

mam długie, gęste, farbowane włosy i lubię eksperymentować z szamponami.
Plusy to;
+ zapach
+ wydajność
+ łatwo rozczesuje się po nim włosy
+ kolor jest trwalszy, włosy bardziej się błyszczą
+ są zdrowsze

ogólnie minusów się nie dopatrzyłam :)

Ilość zużytych opakowań: 1,5

bardzo dobry

Szamponiku uzywalam kilka lat temu, praktycznie nieustannie przez dlugi czas. Pozniej, mimo, ze byam z niego zadowolona, przeszlam faze probowania wszystkiego innego do farbowanych wlosow i choc znalazlam kilka perelek, ostatnio przez sklepowy brak szamponu, ktorego obecnie uzywalam, zakupilam Gliss Kur.
Ogolnie rzecz biorac szampon jest dobry, ladnie, choc bardzo intensywnie i lekko duszaco pachnie, ladnie sie pieni i zmywa. Pozostawia wlosy gladkie, mile w dotyku, pachnace. Zdecydowanie wspomaga ochrone koloru.
Polecam :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele