Deborah, Maxi Terra, Puder brązujący z lusterkiem (stara wersja)

Deborah, Maxi Terra, Puder brązujący z lusterkiem (stara wersja)

Maxi Terra to połączenie jedwabistej tekstury i matowego wykończenia. Formuła bogata w związki nawilżające i składniki ochronne zapewnia doskonały kolor i gładki, długotrwały efekt. Dostępny w trzech odcieniach.

Cena: ok. 47zł / 30g
/s/

Cudowny kolor

Zamówiłam owy puder w kolorze nr. 2 na e-styl.Szukałam go wszędzie, aż trafiłam w internecie będąc na stronce deborah ,że jest maxi terra w edycji lato 2012 i na tejże stronce kliknełam na e-sklep i okazało się, że sa trzy pudry w sprzedaży o nr.2(został jeszcze jeden,także spieszcie się dziewczyny)Zamówiłam i już go mam w domu.Pudełko nie jest tak mocno wklęsłe jak w edycji lato 2009 i wzór pudru również zmieniony ,ale to ciągle ten sam maxi terra o cudownym kolorze herbatnikowo-kakaowym.Ciesze się ,że deborah znowu wypuściła na rynek ten puder bo jest najlepszym pudrem brązujacym jaki miałam jeśli chodzi o kolor,bo wszystkie były, albo za żółte, albo za ceglaste, albo za ciemne .Ale ten kolor jest cudowny czysty neutralny brąz bez grama żółci czy pomarańczu, a tonacja nie za jasna ,ani za ciemna, taka w sam raz jak dla moje jasnej i chłodej karnacj, a latem jak się opalę to wystarczy odrobine wiecej go nałożyć i nadal go widać. Pięknie i subtelnie podkreśla opaleniznę, a zimą ożywia moją bladą cerę i wyglądam jakbym była lekko opalona.Nakłada się go pędzlem bardzo dobrze i trzyma się cały dzień na twarzy.Dla mnie ten puder to KWC wśród pudrów brązujących jeśli chodzi o kolor(takiego koloru nie spotkałam jeszcze nigdy w żadnym innym pudrze brązującym ,a miałam ich wiele różnych firm).Duża i piękna puderniczka z lusterkiem ,a sam puder pachnie delikatnie migdałami.

Nie dla mnie

Właściwie to mogę się podpisać pod recenzją kotbalamot. Szukałam matowego brązera i po przeglądnięciu kwc oczywiście uparłam się na Maxi Terra. Sporo wysiłku kosztowało mnie znalezienie go w moim małym miasteczku ale udało się, zakupiłam i... bardzo się rozczarowałam. Wprawdzie ma piękne opakowanie,jest go dużo i jest matowy - to plusy, ale kolor (nr 2) jest strasznie nietwarzowy, taki żółto-ceglasty, hmm... może po prostu nie pasuje do mojej karnacji. Kupiłam go na wiosnę, na nieopalonej buzi wyglądał beznadziejnie, na opalonej wcale nie lepiej. Nie wiem co teraz zrobić z taką ilością brązera...
Myślę, że jak komuś odpowiada odcień, to będzie zadowolony, bo jakościowo to naprawdę dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od: ok pół roku

nie do zdarcia

Puder kupiłam w ubiegłe wakacje.Nie mam doświadczenia z tego typu kosmetykami. To mój drugi puder brązujący.Pojemność olbrzymia,z racji tego,że takie specyfiki stosuje raczej w okresie wiosenno-letnim nie do wykorzystania. Prawie w ogóle nie widać ubytku,a niebawem skończy się termin ważności. Opakowanie solidne z lusterkiem,bardzo eleganckie i przydatne;) Kolory mogłyby być troszkę jaśniejsze,mam 2 i wydaje mi się być za ciemna. Trzyma się długo i jeśli ściera się to robi to raczej równomiernie.

Używam tego produktu od: ponad roku

Świetny jest !

Świetny, duzy z lusterkiem, mega sie sprawdza i na dlugo starcza. Świetnie kryje, odpowiednio dopasowany nadaje piękną barwe.

Jedyny minus to taki, że opakowanie troszke nie praktyczne, nie dla podróżujących.

Ogólnie rzecz biorąc jestem za, i gdy mi sie skończy bede rozwazac wybor tego produktu.

A ja nie jestem zadowolona

Długo polowałam na ten puder i nie bez trudu udało mi się go namierzyć bo juz wycofali z produkcji.
Recenzuję kolor nr 3 niby najciemniejszy, ale i tak nie da się nim zrobic krzywdy, i tak :

Plusy:
+ drobniusieńki, leciutki, przeźroczysty ( tj. brak efektu
proszku na twarzy) ,
+ ogromna gramatura za niewygórowane pieniądze,
+ matowy

Minusy :
- brzydki nienaturalny odcień, nietwarzowy , żółty
- nic a nic nie kryje ,
- nietrwały , stosowany na goła skórę znika
miejscami po kilku godzinach. Na makijażu ( baza
oraz puder sypki, miejscowo podkład) trzyma się
dłużej.

Myślałam ,że to moze na mnie tak dziwnie ten kolor wyglada, więc wypróbowałam ten puder na innych osobach. U wszystkich efekt malo naturalny i żółty ( przy bladej zimowej karnacji- zobaczymy jeszcze jak latem).
Porównuję Maxi Terra do mojego aktualnego ulubieńca brazującego Essence i muszę stwierdzic , że taniutki jak barszcz puder Essence jest lepszy oi wygląda bardziej naturalnie ( złoto0-miedziano-brązowo)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: napoczęte 1

przyłączam się do zachwytów

Po pierwsze nie zapycha mnie! :-) (a zapycha mnie prawie wszystko co jest nałożone na podkład - po prostu - za dużo warstw),
po drugie pięknie matuje (co wcześniej uważałam za minus) i nałożony w niewielkiej ilości stanowi świetne wykończenie makijażu zamiast zwykłego pudru (dla mnie się trzyma lepiej niż puder bambusowy z jedwabiem i owsem z BU) i przy okazji daje taki ładny, zdrowy kolorek cery. Nie jestem pewna tylko, czy da się nim mocniej opalić, bo nie próbowałam, ale pewnie tak, należy tylko pamiętać, że to będzie matowa opalenizna, nie rozświetlona.
No i trzyma się ładnie, prawie cały dzień (moja cera nie toleruje poprawek w ciągu dnia - każda dodatkowa warstwa czegokolwiek już zapycha).
Polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Kocham go!

To zdecydowanie mój ulubiony puder brązujący, mimo że miałam wiele innych, tylko ten zagościł w mojej kolekcji na dłużej.

Udało mi się go kupić latem zeszłego roku, mam chyba najbardziej pożądany odcień, bo herbatnikowy nr 2.
Odcień jest cudowny, nie za jasny, nie za ciemny, baaaardzo naturalny, idealny do modelowania i konturowania, nadaje się też do przyciemniania całej twarzy bo nie posiada drobinek.

Często nakładam go na całą twarz, a potem innym pędzlem podkreślam kości policzkowe, efekt jest świetny, wygląda jakbym wróciła z wakacji. ;)

Ogromnym plusem jest duże lusterko, świetnie się sprawdza na wyjazdach bo nie muszę zabierać dodatkowego lusterka. Opakowanie duże, ale poręczne, zastrzeżenia mam jedynie do zamknięcia.

Nie wiem co zrobię jak mi się skończy, bo to wersja limitowana, obecnie niedostępna.

Używam tego produktu od: lata 2010

naturalna opalenizna

Puder nadaje naturalny odcień matowego, naturalnego brązu. Rozprowadza się bardzo równomiernie, nie trzeba wprawnej ręki żeby bosko wyglądać!
Opakowanie ładne ale mogłoby być nieco mniejsze - to jedyny minus.
Jak bym miała wybierać ponownie, wybrałabym właśnie ten produkt!

niezły :)

Kosmetyk zdecydowanie godny polecenia.
Wygląda na skórze ładnie i naturalnie, o ile oczywiście się z nim nie przesadzi. Duże opakowanie starcza na dość długo przy intensywnym stosowaniu, w środku duże lusterko co uważam za duży + Bardzo podobało mi się opakowanie, moim zdaniem bardzo eleganckie. Jednym słowem polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku

The best

Dla mnie idealny a cenię bronzery bez drobinek, matowe, idealnie ocieplające kolory jakiegokolwiek odcienia cery. Moja cera jest średnio blada wpadająca w róż, więc oczekuję lekkiego podkreślenia kości policzkowych, jednak bez pomarańczowych placków. Ten puder idealnie stapia się z cerą, nawet gdy się go nałoży za dużo, nie odcina się i nie wygląda tandetnie. Mam odcień 01 i jak na zimę jest w sam raz. To odcień ciemnego herbatnika, skóry lekko muśniętej słońcem. Latem kupię 02 lub 03 albo nałożę tego więcej, bo chyba nie skończę go zbyt szybko.Nie zapycha porów, wytrzymuje cały dzień, nie schodzi plackami. I ciekawe, czy go nie wycofają, bo niestety, co dobre, często wycofują.
Jedyny minusik to konstrukcja opakowania; mnie wypadło z kosmetyczki i pękło w newralgicznym punkcie i już się nie zamyka, ale co tam! Oceniam kosmetyk, nie opakowanie.

POLECAM wielbicielkom delikatnego looku.
PS Dałam za niego 45 zł!!!

Jak na razie to najlepszy puder brązujący, jaki miałam! Poza cudownym opakowaniem, pięknie się rozprowadza, kolorki są bardzo naturalne, idealnie stapia się z cerą. Pielęgnuję moja mieszaną cerę, nie wysusza jej, ani nie wywołuje dziwnych \'\'niespodzianek\'\' na mojej twarzy!
No i jest strasznie wydajny...

Ilość zużytych opakowań: pierwsze, mam wrażenie, że nigdy się nie skończy ;-)

boskie opakowanie

uwielbiam dobre jakościowo kosmetyki których opakowania dostarczają estetycznych wrażeń, MT jest strzałem w dziesiątkę - piękne, nietypowe opakowanie, moim zdaniem klasyfikujące ten puder jako stacjonarny, ozdabiający toaletkę, nie widzę potrzeby taskania go w torebce, bo utrzymuje się długo na skórze, zresztą przy sobie noszę mini wersje różnych kosmetyków a nie takie ogromniaste pudry jak ten, pod koniec dnia rownomiernie blednie, nie schodzi plackami, ogromny plus za meganaturalny kolor bez drobinek (mam kolorek nr 3, wersji Bronze Attraction) przy aplikacji choćbym chciała, nie zrobię sobie nim plam, ładnie pachnie, sądzę, że będzie bardzo wydajny, bo od 1,5 miesiąca hojnie nakładam go na dekolt i szyję a rowki na powierzchni ledwo tknięte, podsumowując - naprawdę dobra robota ;-)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca