Tołpa, Huminea Rosacal, Delikatny żel micelarny

Tołpa, Huminea Rosacal, Delikatny żel micelarny

Hypoalergiczny preparat w postaci żelu micelarnego delikatnie oczyszcza wrażliwą skórę twarzy i oczu. Struktura miceli wiąże zanieczyszczenia, usuwa makijaż nie naruszając bariery hydrolipidowej naskórka. Nie zawiera mydła. Łagodzi podrażnienia, zmniejsza pieczenie i zaczerwienienie skóry. Doskonale nawilża i odświeża, eliminuje dyskomfort napiętej skóry pozostawiając uczucie ukojenia i odprężenia.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-40. Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Poloxamer 184, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Peat Extract, Propylene Glycol (and) Sophora Japonica Flower Extract, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Citric Acid, Parfum, Menthylparaben, Propylparaben, Methylisothiazolinone.

Cena: 25zł / 150ml

/m/

ulubiony

Tego żelu używam już prawie rok bez przerwy, odpowiada mi w 100% i nie mam potrzeby go zmieniać.

+ delikatny zapach
+ konsystencja
+ dobrze myje
+ bez SLS (nie pieni się! :) )
+ nie szczypie w oczy! Mogę zmywać cienie i tusz :)
+ nie wysusza
+ nie podrażnia skóry
+ dobrze odświeża
+ wydajny, starcza mi na niecałe 2 miesiące
+ opakowanie stojące na głowie, z solidną zatyczką

- cena...

Żel jest idealny, ostatnio nawet mama zaczęła mi go podkradać :D
Zdecydowanie numer 1, przebił mojego dotychczasowego ulubieńca - nawilżający żel Lirene.

Świetny!

Nie wiem czemu ten kosmetyk komentują i oceniają osoby, które nie mają problemów z naczynkami? Przecież jest on przeznaczony do cery naczyniowej i zaczerwienionej...
PLUSY
- jak sama nazwa wskazuje -delikatny
- przyjemny zapach
- usuwa makijaż
- nie podrażnia (cery wrażliwej i alergicznej)
- nie szczypią po nim oczy- bałam się tego ale spokojnie można zmywać nim tusz
- zmniejsza pieczenie i zaczerwienienie skóry
- skóra jest świeża
- koi i odpręża
- nie ściąga, nie swędzi po nim twarz, nie robi się czerwona- nie wola o pomstę do niebios!
- wydajny
Minusy:
- nie lubię żeli do zmywania makijażu... o sto ktoć wolę płyny miceralne, ale w przypadku wrażliwej i alergicznej cery trzeba się poświęcić
- muszę się namachać zanim zmyję makijaż a potem żel z twarzy
- konieczny jest kontakt z wodą aby zmyć żel (chociaż ostatnio robię to tonikiem lub płynem)

Ilość zużytych opakowań: zużyłam całe pierwsze opakowanie

ZA nawilżenie i brak piekących oczu daję 3 gwiazdki

I nie wiem co napisać. Trochę się zawiodłam:( niestety:(

Kupiłam ten żel po przeczytaniu opinii na wizażu, ale widocznie nie wszystko jest dla wszystkich.

PLUS:
- jak dla mnie cena bo kupiłam za 14 zł w Super-Pharm - był na promocji
- buzia jest po nim delikatna, nie ma uczucia ściągnięcia i nie wymaga natychmiastowego użycia kremu (nawilża)
- nie podrażnia oczu
- estestyczne opakowanie

MINUS:
- źle usuwa makijaż,
- przedtem stosowałam La Roche Posey i było o niebo lepszy niż ten
- wcale się nie pieni i tak naprawdę nie wiadomo czy wyciśnięta ilość żelu jest na rękach czy może uciekła gdzieś do umywalki
- mało wydajny
- pachnie tak sobie
- nie zmniejsza zaczerwień choć producent to obiecuje

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Najlepszy

Dobrze usuwa makijaż, łagodzi podrażnienia, zmniejsza zaczerwienienia. Myję nim również oczy, nie są nigdy podrażnione ani nie pieką. Lubię go używac, ma przyjemną konsystencję i zapach. Kupiłam go w zestawie razem z kremem i maską :) W Rossmanie taki zestaw kosztuje chyba 30 zł ;)

Fajny żel

Bardzo polubiłam ten żel jakiś czas temu. Nie prowadziłam zdrowego trybu życia, pojawił się u mnie rumień. Kosmetyczka kazała mi odstawić wszystkie wynalazki typu Garnier, Nivea i poleciła ten żel. Zużyłam, ze względu na cenę nie kupiłam ponownie. Teraz wracam do wersji tego samego żelu, produkowanego przez tę firmę dla Biedronki w cenie 5xkrotnie niższej ;)

Zalety:

+ nie pieni się. Fakt utrudnia to użytkowanie i mocno wpływa na wydajność, ale micele nie mają się pienić, a czasem się zdarza w produkcie deklarowanym jako micelarny, więc tu brak piany jest na plus

+ładny, specyficzny zapach, trochę trudny do zdefiniowania czuć trochę nutę kwaskowych owoców

+koi twarz, w najmniejszym nawet stopniu nie ściąga, oczyszczenie na bardzo delikatnym poziomie

+aplikacja to czysta przyjemność, konsystencja kojarzy mi się z żelem do włosów, bardzo przyjemnie masować nim skórę

+szybciutko się zmywa - nadaje się i na wieczór i na szybki poranek

Wady:

+jako że oceniam żel pod banderą Tołpa - niestety cena

+ciężko łączyć go z innymi produktami do mycia twarzy - żel traci swoją konsystencje i pojawia się rzadki glut ściekający z dłoni

+nie poradzi sobie z mocnym makijażem. Zawsze wstępnie używam dwufazówki i płynu micelarnego, on może jedynie finiszować demakijaż

Doskonały.

Doskonały produkt

Minusy :
- podrażnił moje oczy, spowodował gigantyczne swędzenie i pieczenie ( mam wrażliwe oczy, skłonność do alergii i podrażnień)

Plusy:
- doskonale oczyszcza skórę
- usuwa puder, podkład, róż itd.
- ma przyjemną konsystencję, nie jest lejący
- matuje cerę
- nie spowodował podrażnienia skóry i nie wysuszył jej

Stosuję go na twarz i dekolt, nie stosuję do okolic oczu.

Polecam!

Na pewno nie rozczaruje

Kupiłam ten żel w zestawie, w promocyjnej cenie. Mam cerę mieszanę z tendencją do pękania naczynek. Nie oczekiwałam wiele, więc stąd może ocena jest wyższa niż średnia.

+ delikatny: dla wrażliwej skóry
+ nie wysusza, faktycznie nie narusza warstwy lipidowej skóry
+ zmywa delikatny makijaż twarzy, ale o maskarze nie ma mowy, w końcu to nie jest żel stricte do demakijażu
+ bardzo wydajny
+ ma fajną, delikatną konsystencje

Jeśli nie macie wymagającej cery, a tak jak ja, trochę wrażliwą, nie do końca idealną, to TOŁPA na pewno Was nie rozczaruje.

Kupię jeszcze raz, jeśli będzie w promocji.

Używam tego produktu od: Około 10-12 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1 (jedno)

milusi

ładnie oczyszcza, brak sls w skladzie, nie powoduje ściagniecia twarzy, nie wysusza

minusy?wysoka cena...
ale podobno jego odpowiednik to be beauty za 4.99 z biedronki:)
porównałam składy...rzeczywiscie.

polecam

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 2opakowanie

Produkt na nie.

Po skończonym opakowaniu muszę stwierdzić, że z pewnością jest nie warty swojej ceny.
Mimo pierwotnych założeń kosmetyk lekko podrażniał oczy i mocno napinał moją skórę. Dodając do tego fakt, że absolutnie nie zmywa makijażu, średnio oczyszcza z zanieczyszczeń i jest mało wydajny, produkt jest niegodny polecenia.

Zawiera również substancje, które niekoniecznie są najlepsze dla naszej skóry, takie jak Propylene Glycol (opinie podzielone co do jego szkodliwości), Disodium EDTA, Menthylparaben, Propylparaben.

godny polecenia żel micelarny

Po pierwsze nie nadaje się do demakijażu. Do oczyszczaniea jak najbardziej.

+łagodny, nie podrażnia, nie uczula
+miła konsytencja
+miły zapach
+delikatne działanie oczyszczające
+nie ściąga i nie wysusza skóry
+nie pieni się

-nie jest wydajny
-działanie ma specyficzne: nie usunie istniejących niedoskonałości, ale zapobiega powstaniu nowym
-nie jest wystarczająco silny, gdy ktoś ma tendencje do wyprysków przed menstruacją.

Jak na delikatny żel do mycie jest bardzo dobry. Lubię do niego wracać.

znam taki sam produkt ale w niższej cenie

Witam
Jak dotąd zużyłam około 5 tubek tego żelu, nigdy nie kupiłam i nie kupiłabym go z cenie w jakiej widzę go w aptekach. Zawsze jest on niby gratisem do innego kremu często przeze mnie kupowanego.Nie zmywam nim makijażu wieczorem, myje nim twarz po demakijażu płynem micelarnym.Sam w sobie bardzo słabo radzi ze zmyciem makijażu.Nie uczulił, nie podrażnił nigdy. Nie wysusza, nie podrażnia, pozostawia twarz lekko nawilżoną.Bardzo łagodny co bardzo lubię. Skończyłam już z myciem twarzy żelami antybakteryjnymi czy też przeciwtrądzikowymi. Ten jest bardzo dobry do skóry bardzo wrażliwej i z trądzikiem.Ale ja znam dokładnie taki produkt, o takim samym składzie, pochodzi on z Biedronki i kosztuje całe 4,99 zł wiec do biedronkowca wracać będę.
Aha porów mi nie zatyka i używam go tylko wieczorem, ponieważ skórę myje wodą raz dziennie, a drugi raz to przemywam płynem micelarnym.

Udany produkt

Zacznę od tego, że otrzymałam ten żel jako gratis do zakupów w Rossmannie. W normalnej cenie pewnie bym go nie kupiła, ponieważ nie mam cery naczynkowej do której jest teoretycznie zaprojektowany.

DZIAŁANIE:
Preparat świetnie oczyszcza skórę, usuwa makijaż, widać dokładnie działanie miceli (zbijanie brudu w cząstki). Jeden z najlepszych preparatów oczyszczających, jakie miałam możliwość dotychczas stosować. Czy sprawdza się do cery naczynkowej? Nie wiem, nie posiadam.

NAWILŻANIE:
Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że skóra po umyciu jest nawilżona. Nie wysuszył ani razu mojej cery, która po umyciu była jędrna i sprężysta.

UCZULANIE:
W przypadku mojej skóry nie uczulił. Używałam go, gdy miałam wysypkę- pięknie łagodził swędzenie i pieczenie! Oprócz tego nie podrażnia okolicy oczu- co jest dla mnie bardzo ważne, gdyż nie używam osobnego preparatu do demakijażu. Ponadto świetnie zmywał tusz i wodoodporną kredkę.

ZAPACH:
Ładny, aczkolwiek chemiczny. Mnie osobiście odpowiada i nie przeszkadza.

KONSYSTENCJA:
Ma postać gęstego, ciężkiego żelu. Ładnie sprawdza się w relacji z wodą- w połączeniu już odrobina preparatu pokrywa całą twarz.

WYDAJNOŚĆ:
No i tu jest pies pogrzebany... Żelu ubywa w zastraszającym tempie (biorąc małe ilości). Bardzo oszczędzając, na 1,5 miesiąca powinno starczyć.

CENA:
Normalna dość wysoka. Aczkolwiek jest warty.

OPAKOWANIE:
Estetyczne, higieniczne. Fajne jest to, że widać ile żelu nam zostało. Plus za "tołpowski" design.

OCENA OGÓLNA:
4+- solidny oczyszczacz. (minus za stosunek wydajności do ceny)