AA, Therapy Naczynka, Krem nawilżający z escyną i trokserutyną

AA, Therapy Naczynka, Krem nawilżający z escyną i trokserutyną

Krem zapewnia prawidłową pielęgnacje skórze suchej, zaczerwienionej z rozszerzonymi naczynkami. Składniki aktywne: trokserutyna, escyna, redukują obrzęki i zaczerwienienia skóry, wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych, przywracają im elastyczność i zmniejszają ich łamliwość, Krem dzięki dużej ilości składników nawilżających tj. kompleks glukozy i xylitolu, betaina i ekstrakt z aloesu, przywraca odpowiedni poziom nawilżenia skóry, Zawartość oleju z ogórecznika lekarskiego, skwalenu oraz witaminy E w preparacie gwarantuje dodatkową ochronę i przyspiesza regenerację skóry. Alantoina i d - pantenol zmniejszają podrażnienie skóry. Krem zawiera filtry przeciwsłoneczne (SPF 6), które chronią skórę przed nasilającym zmiany rumieniowe promieniowaniem UV. Skuteczność potwierdzona w badaniach na osobach z cerą naczynkową.

dobry nawilżacz

Kończę pierwszą tubkę kremu i już wiem, że nie będzie następnej, bo nie widzę, aby chociaż minimalnie zmniejszył zaczerwienienia na policzkach, a w tym celu go kupiłam. Jako nawilżacz sprawdza się doskonale, pod makijaż także jest świetny, ładnie pachnie, niewiele kosztuje - zapłaciłam za niego około 13 zł, jest bardzo wydajny... Niestety potrzebuję czegoś do wzmocnienia naczynek i muszę szukać dalej.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Nie za bardzo

Nie lubię tego kremu. Nie nawilża mnie dostatecznie. Fakt faktem mam trochę przesuszoną skórę ( a za razem tłustą) i sobie nie poradził z tym nawilżeniem. Po użyciu odczuwałam jakbym się niczym nie posmarowała.
Co do naczynek to maskował je i nie pojawiały się nowe. Za to duży plus!:)
Dałabym wyższą ocenę, ale nie nawilża mnie dostatecznie.

Jest dobry

Nawilza to prawda, ładnie pachnie, jest wydajny, chroni przed sloncem, potrafi poradzic sobie z czerwonymi plamami ktore wynikaja z przesuszenia cery.
Niestety zauwazylam ze przy czestym stosowaniu wychodza mi syfki, zwlaszcza w strefie T.

Używam tego produktu od: rok czasu

Polecam !

Bardzo dobry na lato bo lekki jednak za lekki na zime. Ale w lecie sprawdzaa sie bardzo dobrze. Bardzo wydajny i ma ładny zapach. Wybielał twarz naczynka nie sa tak widoczne. Mozna stosowac pod makijaż.

Używam tego produktu od:3miesiące
Ilość zużytych opakowań:końcówka 1

dobry kosmetyk

Kosmetyk ma zbyt ubogą konsystencję na mroźne zimowe dni, jednak jest zbyt ciężki na letnie upały. Za to doskonale sprawdził się w przejściowych porach.
Nie podrażnia skóry, w trakcie stosowania żadne nowe naczynka mi nie powyskakiwały.
Nawilża skórę na dobrym poziomie. Nadaje się pod makijaż.

Używam tego produktu przez: 5 miesięcy