Vipera, Correcteur 4U Look Smooth (Korektor do twarzy i okolic oczu)

Vipera, Correcteur 4U Look Smooth (Korektor do twarzy i okolic oczu)

Nowy korektor firmy Vipera został opracowany przez francuskich specjalistów.Jego zadaniem jest maskowanie cieni pod oczami, rozświetlenie i wygładzenie skóry okolic oczu, kamuflowanie miejscowych niedoskonałości cery oraz naczynek (wersja zielona). Dzięki zawartości emolientów korektor wtapia się w skórę, nie zostawia smug i zapewnia mękką aplikację, a także pielęgnuje skórę. Witamina E nawilża i działa antyrodnikowo, filtr UV chroni przed szkodliwym działaniem słońca.

Korektor jest bardzo trwały, nie zmienia koloru w ciągu dnia bez względu na warunki atmosferyczne i zmiany oświetlenia.

/m/

najlepszy jaki miałam

bez zastrzeżeń. Dostałam w prezencie od Pani w punkcie Vipery. Dobrała odpowiedni kolor do mojej karnacji. Korektor bardzo dobrze kryje niedoskonałości, a przy tym paskudnie nie wysusza co czasami u innych się zdarza :)
Zdecydowanie polecam, kupię na pewno kiedy go zabraknie.

Fatalne kolory

Plusy:
- ładnie ukrywa niedoskonałości
- nie ściera się łatwo
- jest tani (na stoiskach Vipery oczywiście droższy niż wszędzie indziej)
- jest dość miękki, nie ma problemu z aplikacją

Minusy:
- mam ciemną karnację i zastanawiałam się nad 05 jednak już na miejscu odkryłam, że jest on pomarańczowy...wzięłam 04 i niestety dopiero na twarzy odkryłam jego pomarańcz :X - kolory bardzo nietrafione, przez to dla mnie stał się aużywalny, za to półtorej gwiazdki w dół
- nie wyobrażam sobie stosowania tego "cacka" pod oczami, nie z taką myślą go kupiłam, ale jeśli również takie jest jego przeznaczenie to muszę odjąć jedną gwiazdkę dodatkowo- moim zdaniem nie nadaje się do używania w tak delikatnym miejscu

Używam tego produktu od: tydzień

Super korektor!

Naprawdę dobry, zakrywa punktowe niedoskonałości. Mam odcień 03, jest wytrzymały. Łatwy w aplikacji i fajna konsystencja. Mam go dość długo a końca nie widać;] Jak go zużyę to na pewno kupię taki sam.

Używam tego produktu od: Rok i 7 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w użyciu

dobry dla tłustej cery

To dobry, wygodny w stosowaniu korektor.
Mam odcień nr 2, bardzo jasny beż, z lekko różowymi tonami. Dobrze maskuje lekkie, fioletowo - zielone cienie pod oczami, szczególnie w duecie z zielonym pyłkiem EM. Ale z mocnymi sobie nie poradzi, z opuchlizną też nie.
Mojej skóry pod oczami nie wysusza, ale skóra sucha miałaby problem, bo kosmetyk ma twardą i nieco suchą konsystencję (ociepla się pod wpływem ciepła skóry i łatwo go zaaplikować, np. rozetrzeć palcem czy pędzlem).
Ładnie pachnie, jest wydajny, tani, i wygodny w użyciu (pisak).
Polecam wypróbować, ale KWC to nie jest.

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1

MOŻE BYĆ.

Posiadam wersję zieloną, stosuję ją na dolną cześć policzków, środek nosa, czoło między brwiami i ewentualne inne zaczerwienienia.
Jest to pierwszy kosmetyk tego typu do cery naczynkowej, który posiadam.
+ ładniutkie opakowanie, dosyć wygodne.
+ cena, nie jest jakaś szczególnie duża.
+ nie uczula, nie podrażnia.
+ utrzymuje się dość długo.

- aplikacja - ciężko go rozetrzeć, jest za twardy, ostatnio przed nałożeniem położyłam go na grzejniku, zrobił się bardziej kremowy i nie musiałam mocno trzeć twarzy.
- tłusty - na mojej mieszanej skórze, z tendencją do przetłuszczania w strefie T niestety nie sprawdził się. Nosek się po nim świeci, trzeba częściej poprawiać pudrem.
- uwidacznia pory - zawsze trafiam na korektory, które to robią, niestety.
- łatwo z nim przesadzić, ciężko jest go zaaplikować tak, by nie było go zbyt dużo, ani zbyt mało.
- uwidacznia suche skórki.
- bardzo łatwo się łamie.

+/- krycie - nie wiem czy to moja wina, czy wina tego produktu, ale nie zawsze daje radę, zmniejsza zaczerwienienie, ale to nie jest efekt jakiego oczekuję, czasem sprawia, że jestem blada jak śnieg, a i tak mam odcień różu/ czerwieni na twarzy mimo pudru/podkładu.

Nie kupię go ponownie, przetestuję inne.

Używam tego produktu od: miesiąca lub dłużej

Może być

Mam wersję zieloną.

+cena
+całkiem wydajny
+dobrze kryje zaczerwienienia
+dobrze się rozciera

-podkreśla suche skórki
-ściera się, szczególnie pod nosem, poprawki co godzinę to pewniak.

Używam tego produktu od: trochę ponad miesiąc

Dobry

Mój pierwszy korektor pod oczy.
Kupiłam rozświetlający. Na wypryski ten kolor się nie nadaje, chyba wiadomo dlaczego.
+cena, zapłaciłam około 12 zł
+wydajny
+poręczne opakowanie, wykręcany sztyft, nie łamie się , nie wylewa z opakowania
+dobrze sie naklada i rozsmarowuje
+pieknie rozświetla spojrzenie
+nie ma żadnych tandetnych drobinek swiecących
+nie znika z buzi

- przy łzawieniu oczów czy płaczu \'\'roztapia sie" i wyglada nieestetycznie
-czasem jak ma kaprys wchodzi w załamania skóry
-mam wrażenie że troszkę wysusza skóre pod oczami za co odejmuje cała gwiazdkę.

moze byc

bardzo dobrze dobralam kolor. jest taki sam jak korektor maybeline. rewelacyjna pojemnosc i swietne opakowanie jednak w kwestii samego kosmetyku nie bede az tak przychylna.
przede wszystkim korektor jest za bardzo pudrowy, wystarczy kilka chwil a wchodzi w zmarszczki, czy tworzy takie nielande jakby osuszone miejsca. widac to na zgieciach platkow nosa. to duzy minus. kosmetyk sie tez slabo rozciera, bo albo zostaje na pedzelki albo na palcu. gdyby kredka byla bardziej tlusta, mysle ze efekt rowniez ulegl by zmianie. w tym wypadku kosmetyk nie sprawdza sie przy mojej b.suchej cerze.

Używam tego produktu od: okolo miesiac

Jestem zadowolona :)

Posiadam kolorek 3 - natural.
W moim przypadku sprawdził się.
dobrze dobrany odcień, który krył to, co chciałam. nadaje się również do korygowania cieni pod oczami.
ogólnie w porządku, troszkę przeszkadza mi zapach, ale da się z nim żyć. wydajny.

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego.

najlepszy

Przetestowałam bardzo dużo korektorów, od tanich rozpoczynając a na drogich kończą, ale ten jest dla mnie najlepszy. Pieniądze śmieszne a jakość rewelacyjna. Poleca, bo naprawdę szkoda przepłacać.

Używam tego produktu od: od wielu lat
Ilość zużytych opakowań: nawet nie da się policzyć:)

Super kosmetyk pod oczy!

Szukałam jakiegoś korektora w sztyfcie do twarzy i wpadł mi w rece produkt vipery. Dopiero w domu zauważyłam że na cenie nadrukowano "do okolic oczu". I tak tez do maskowania krostek nadaje sie średnio. Stosuje go pod oczy i tu spisuje sie idealnie!!! Lepiej od dermacolu! Wygląda naturalnie i utrzymuje sie cały dzień (a zaznaczam ze mam spory problem z cieniami pod oczami). Nie wysusza wrażliwych okolic oka, przyjemnie rozświetla, nie zbiera sie w zagłębieniach, idealny!
Stosunek cena-jakośc bije na głowe drozsze produkty. Sztyft jest nawet całkiem długi, na pewno wystarczy na sporo.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie.

Doskonałość

Genialny korektor za śmieszna cenę. Na prawdę warto się skusić. Świetnie kryje, maskuje, nawet cienie pod oczami!! Nie podrażnia cery choć moja jest wyjątkowo wrażliwa i nie toleruje wielu kosmetyków kolorowych, a nawet zwykłego kremu Nivea.

Używam tego produktu od: Pół roku