Herbal Essences, Dazzling Shine Shampoo (Szampon wyzwalający blask `Błyszczę więc jestem`)

Dzięki formule z ekstraktami z jagód, herbaty i kwiatu pomarańczy, szampon dokładnie myje oraz nadaj połysk.

Średni

Nie zauważyłam zwiększonego blasku po stosowaniu tego szamponu. Po umyciu zostawiał włosy świeże. Ładnie pachniał i był dość wydajny. Przez przezroczyste opakowanie widać, ile zostało jeszcze produktu. U mnie się nie sprawdził.

Dobry

Szampon bardzo ładnie owocowo pachnie i do tego ten ładny zapach się na włosach bardzo długo utrzymuje. Dobrze oczyszcza, włosy są po nim faktycznie błyszczące. Regularne i długie jego stosowanie sprawi, że włosy będą przesuszone bo szampon dobrze oczyszcza, dlatego lepiej go używać na przemian z innym szamponem. Mega się pieni i jest bardzo wydajny. Buteleczka zgrabna, otwarcie wygodne. Szkoda, że w Polsce już nie ma tych szamponów bo są całkiem fajne.

Szampony HE lubię i ten zielony też jest świetny.
Pięknie pachnie, ma śliczne opakowanie i bardzo dobrze działa na moje włosy - dzięki niemu wyglądają zdrowo, są lśniące i nawilżone. Szampon nie obciąża i nie wysusza włosów. Jest wydajny, dobrze się pieni i nie kosztuje dużo.
Chętnie do niego wrócę.

W porządku

Całkiem fajny szampon, o świeżym cytrusowym zapachu. Radzi sobie nieźle z moim przetłuszczającym się skalpem, wysuszając niestety jednak włosy, a co za tym idzie, włosy się plączą i są sianowate. Wydajny produkt (używałam butelki 400ml). Włosy się błyszczały, po ułożeniu ale to nie bardzo zasługa szamponu, bo przed pierwszym użyciem też nie mogłam na to narzekać. Może to bardziej przez stylizację albo inne produkty, które również używam na włosy. Dobrze myje, zmywa nawet olej, fajnie się pieni. Niby skład nie bardzo, ale cenowo w porzadku, zwłaszcza że trafiła mi się fajna promocja.

Dobry

Lubię bardzo szampony z Essences dlatego i zielona wersja zagościła w mojej łazience. I jestem zadowolona z tego zakupu.
\\\\n
\\\\nSzampon bardzo dobrze się sprawdził do codziennego używania. Ładnie pachnie, dobrze myje, łatwo się spłukuje. Co dla mnie jest najważniejsze - da się po nim rozczesać włosy bez odżywki, nie plączą się, są śliskie. Wielki plus za to że szampon naprawdę lekko nabłyszcza włosy, jest to zauważalne. Bardzo wydajny, butlę 400 ml zużywałam cały kwartał. Polecam do długich i cienkich włosów, szczególnie że cena jest przystępna.

Zwykły, dobry szampon

W sumie nie ma nic specjalnego w tym szamponie. Znaleźć można takich wiele, na pewno z lepszym składem czy z lepszej cenie...

Moim zdaniem ten szampon jest neutralny dla włosów. Mam na myśli to, że myje, czyli robi to co powinien robić przy czym nie wysusza włosów ani skóry głowy, nie plącze włosów itp. Nie sprawia że włosy błyszczą ale nie spodziewałam się tego i nie wymagam takich rzeczy od tego typu kosmetyków. Poza tym ładnie pachnie i starcza na dość długo. Ma bardzo przyjemne opakowanie swoją drogą :)

Ogólnie polecam ten szampon chętnie kupię kiedyś inną wersję.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

bardzo bym chciała ale nie

Pierwszy minus za skład. Zdecydowanie za dużo przeciwników naszego zdrowia. Drugi minus za jakość i działanie. Nic nie błyszczy niestety:) Ani jeden włos.

Podoba mi się jedynie zapach, pojemność a co za tym idzie wydajność. Cena i dostępność. Tyle:)

Używam tego produktu od: kiedyś tam
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

W porządku.

Kupiłam go, ponieważ miał piękny, kuszący zapach.

- dobrze się pieni
- mycie włosów umila zapach szamponu
- starcza na długo

- nie zauważyłam, żeby włosy bardziej się błyszczały.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedna butelka

Świeży, lekki i wydajny

Szampony z serii Herbal Essences nigdy szczególnie mnie nie interesowały, dopóki nie otrzymałam w swoje ręce tej wersji wraz z odżywką.

Szampon jest gęsty, dobrze się pieni i przede wszystkim - wspaniale oczyszcza nie tylko włosy, ale i skórę głowy. Nie przesusza skóry głowy.
Zapach urzekł mnie, jako że pachnie m. in. truskawką, a co jak co, ale truskawkom w kosmetykach nie mogłam nigdy odmówić...

Opakowanie 400 ml starczyło mi i mojemu Mężowi na około 2,5 miesiąca (mam naprawdę grube i dość długie włosy, Mąż ma półdługie i niewiele rzadsze, więc często myłam głowę kilka razy i znacznie większą ilością niż Mąż). Jest naprawdę wydajny, szczególnie że zmywałam nim oleje i sprawdzał się bardzo dobrze w tej roli.
Nie wzmagał przetłuszczania włosów i nie obciążał, a zapach utrzymywał się na włosach dość długo.

Nie kupię tego szamponu, mimo że naprawdę, bardzo mi się spodobał z kilku względów.
- działanie nie wykracza szczególnie po za szampony ziołowe z kilka zł, po prostu dobrze oczyszcza i tyle.
- mimo, że zapach się utrzymywał na włosach, nie zamierzam dla niego przepłacać.
- jest wiele innych chemikaliów do testowania

Generalnie szampon jest świeży, lekki i wydajny. Na wypróbowanie jak najbardziej.

Używam tego produktu od: 2.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 400ml

super lekki i pieknie oczyszcza wlosy

szampon jest super lekki i nie obciaza wlosow, dobry do przetluszczajacych sie wlosow, tani i wydajny no i ladnie pachnie. w polaczeniu z odzywka super efekt widoczny od pierwszego mycia

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Strzał w dziesiątkę

Kupiłam szampon razem z odżywką na wyjazd. Od dawna szukam \'tego jedynego\' który poprawi kondycję moich włosów. Już po pierwszym umyciu widać było efekt. Włosy były lśniące, miękkie i lekkie.

Plusy:
-cena
-zapach
-działanie odżywcze

Minusy:
-brak

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie drugiego

lubiany

Miałam go już dość dawno , kupiłam w rossmannie w cenie promocyjnej oraz ze względu na zapach

plusy:
- śliczny zapach,czuć truskawki
- dobrze się pieni
- dość wydajny
- dobrze myje
- zostawia włosy mięciutkie

minusy:
- nie nabłyscza

Używam tego produktu od: dawna