Dermika, Fresh&Go, Żelowa maseczka pod oczy i na powieki przeciw objawom zmęczenia i stresu

Żelowa maseczka pod oczy i na powieki o szybkim działaniu wygładzającym, relaksującym, drenującym i nawilżającym. Zalecana w przypadku skłonności do tworzenia się worków pod oczami, zmęczenia, stresu, pracy przy komputerze i w klimatyzacji.

Nie sprawdziły mi się.

Kupiłam z ciekawości i byłam ciekawa czy faktycznie dają jakiś efekt. Akurat były na promocji. Mam niewielkie zmarszczki i zapewne od monitora, telefonu. Myślałam, ze będą fajne przed jakim ważnym wyjściem. Nałożyć na kilka minut i super efekty. Jednak te płatki od Dermicy nie robią nic. Nie sprawdziły mi się w 100%. Nie widziałam żadnego efektu po ich użyciu. Produkt bardzo się klei i jest dziwny w użyciu. Jakos nie przyjemnie mi się go używało. Trudno mi to opisać. Formuła jest jak klejąca, a nie jak żel! Podrażnia oczy i skórę.
Beznadziejny kosmetyk.

A ja bardzo lubie

Maskę aplikowalam sobie pod oczy na noc i nie zmywalam jej. Plus za żelowa konsystencję, która wspomaga wchłanianie. Rzeczywiście nawilża i Wypycha zmarszczki z przesuszenia. W 1 listki są 3 maski, które spokojnie jazda starczy na 2 dozy więc w sumie 6 zabiegów.
Ja dodatkowo trzymała sobie ja w lodówce wtedy przyjemnie chłodzi

Żadnej rewelacji

Często kupuję takie saszetki dla spróbowania a w tej to nic nadzwyczajnego niema poza tym że nawilża i przyjemnie pachnie są maseczki za tą cenę o duzo lepszym działaniu niż ta nie warto się skusić po nią żadnej rewelacji.

Daje radę

Całkiem przyjemny produkt, ale dla mnie forma jest kiepska. Ktoś chyba miał dobry zamysł, ale trochę poszło nie tak.
Dla mnie jest to po prostu żel pod oczy, redukujący opuchliznę czy cienie pod oczami. Najlepiej taki produkt przechowywać w lodówce, ponieważ właśnie jak jest schłodzony działa lepiej. Ponieważ nie stosuję takich produktów na codzień, taka forma saszetek jest dla mnie wygodna.
Maseczka składa się z 3 maseczek, które są podzielone perforacją więc można łatwo oderwać. Niestety jedna taka maseczka wystarcza mi spokojnie na 2-3 razy. Ponieważ tak jak napisałam, nie stosuję jej na co dzień, otwarta i raz użyta, a reszta ląduje w koszu. Trochę to mało wydajne. No ale cena też nie jest jakaś wielka. Wydaje mi się że maseczka jest już niedostępna, ale ja wykorzystałam jeszcze stare zapasy.

Nadal na efekty zapewnień producenta

Zwyczajna maseczka niczego nie zrobiła, nie zauwazylam ani nawilżenia ani tego przyjemnego uczucia chłodu. Maseczka bardzo wydajna spokojnie starcza na dziewiec razy jako krem pod oczy. Ale po co taki, który nic nie robi?

tylko nawilża

Produkt zakupiłam, bo w końcu spędzam przed monitorem długie godziny, skóra się wysusza,a producent obiecuje zwalczenie objawów stresu i zmęczenia. Za kilka złotych dostajemy 6 ml produktu w trzech porcjach - mi to spokojnie starczyło na 6 użyć.

Miało być działanie relaksujące, nawilżające, drenujące i wygładzające. Drenażu nie zauważyłam, ale nie mam specjalnych problemów z opuchnięciami, więc mogę na to przymknąć oko. Nawilżenie jest, ale wygładzenia brak. w zasadzie maseczka robi tyle, albo nie co mniej ile tani żel pod oczy.

Dodatkowa gwiazdka za brak podrażnienia.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 (3 porcje)

Taki tam bajer

Lubię mieć jasne spojrzenie, chyba jak każda kobieta. Używam kremów pod oczy, żeli przeciw opuchnięciom i innych kosmetyków, które mają mi je zapewnić.

Maseczkę kupiłam bardziej z ciekawości, choć, jak każdy kosmetyk - z nadzieją na jakiekolwiek działanie. Jednak zawiodłam się, niestety. I przekonałam ostatecznie, że Dermika to nie jest marka, z którą jest mi po drodze.

Tak jak zalecał producent, maseczkę trzymałam w lodówce i używałam tuż po wyciągnięciu. Zużyłam trzy saszetki w całości, choć już po pierwszym użyciu wiedziałam, że to jednak nie to.

Plusem jest to, że maseczka nie podrażnia oczu. Jest żelowa i delikatna. Można ją łatwo rozprowadzić na powiece i spokojnie trzymać nawet całą noc bez zmywania.

W pojedynczej saszetce jest trochę za dużo produktu jak na jeden raz. Spokojnie można użyć ją dwukrotnie.

Niestety - działanie jest jednak dość słabe. W zasadzie poza przyjemnym chłodem nie odczułam jakiegoś strasznie pozytywnego wpływu na skórę pod oczami. Nie zmienił się strasznie jej wygląd. Nie zmniejszyła się komputerowa opuchlizna, nie rozjaśniły cienie. Jeśli nałoży się pół saszetki, wchłonie się szybko, ale jeśli nałoży się całą - niestety żel oblepia powiekę.

Ogólnie maseczka powinna być bardziej odżywcza niż krem. Ta jednak daje efekt taki sam, jak żel przeciw opuchliźnie. Nie spełnia moich oczekiwań i wolę kupić następnym razem droższy krem pod oczy.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 zestaw 3 saszetek

Żelowa maseczka na zmęczone oczy

Maseczka przeciw objawom zmęcznia i stresu

zalety:
- zapach
- konsystencja
- wydajna
- dobrze się nakłada

wady:
- cena
- nie ma efektów zauważalnych, może tylko lekko nawilżona i wygładzona cera

Używam tego produktu od: krótko
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 2ml

średniawa średniość, a za te pieniądze nawet słabo ...

Skusiłam sie, bo z natury ma kłopoty z podpuchniętymi/podrażnionymi oczami i powiekami, do tego ostatnio prowadzę dość intensywny tryb życia i bardzo nieregularny i na niemiłe efekty nie musiałam długo czekać :mur:

I niestety, wtopa ...

Żel nie różni się działaniem kompletnie niczym od żeli świetlikowych Flosleku :nie:, oprócz ... pojemności, czyli i ceny.

+ lekko nawilża

+ lekko łagodzi

i koniec plusów, bo poza tym:

- cena nieprzystojna jak za taki badziew

- słaby pomysł z tymi trzema saszetkami - i tak jest w jednej zbyt wiele w jednej - nie można zrobić naprawdę pojedynczych porcji? :>

- chłodzenie nie wzmaga działania, pic i tyle

Zero spektakularnych, ba! choćby zauważalnych efektów, a przecież to maseczka i to renomowanej firmy, to oczekuję czegoś więcej niż lekkie/krótkie nawilżenie/ukojenie.

Dałam się nabrać, ale po raz pierwszy i ostatni, a innym odradzam - lepiej naprawdę kupić wspomniany żel Flosleku, daje to samo, tylko na więcej starcza;)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni, regularnie-codziennie
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie i z pewnością ostatnie

SPodziewałam się czegoś lepszego

Myślałam, że maseczka będzie lepsza. Konsystencja jest fajna, żelowa a zarazem konkretna, niestety po chwili częściowa zaczyna się wchłaniać, pozostając w zagięciach powiek i pod oczami, co podczas mrugania skutkuje sklejaniem się skóry. Uczucie nie przyjemne i natychmiast do zmycia.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

sos na opuchlizne i sińce

dobra na przemęczone oczy- schłodzić w lodówce!

w opakowaniu sa 3 szt.- wydajna

w sytuacji kryzysowej ratuje nasze spojżenie

mimo to nie usówa całkiem zasienienia pod oczami- rozświetlacz czy korektor i tak będą niezbędne

Używam tego produktu od: jakis czas
Ilość zużytych opakowań: dwa

W sytuacji kryzysowej

-likwiduje cienie
-nawilża
-nie podrażnia
-ściąga opuchliznę

-oczy mi łzawią przez pierwsze kilka sekund jego używania
-nie lubię tego uczucia jak mam go na oczach
-nie używam regularnie, tylko w "kryzysowych" sytuacjach

Ilość zużytych opakowań: kilka