Rossmann, Accent, Brown, Szampon dla włosów brąz i farbowanych na brąz

Rossmann, Accent, Brown, Szampon dla włosów brąz i farbowanych na brąz

Szampon z ekstraktem z karmelu i orzechów laskowych. Specjalne składniki jak pantenol chronią włosy przed wysuszeniem i nadają im atrakcyjny połysk. Dzięki kombinacji filtrów UV i witaminy E włosy uzyskują długotrwały aksamitny brązowy połysk.

może byc

+bardzo ładny zapach
+nawilża
+wygładza włosy
+nie plączą się po nim
+nie elektryzują
+nabłyszcza włosy
+nadaje troszkę cieplejszego odcieniu
+kolor jest dłużej intensywny, brązowa farba nie wypłukuje się tak szybko

+/- mógłby się bardziej pienić
-glutowata konsystencja
-wydajność

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Mój odpowiednik Johna Friedy

Moje włosy są bardzo długie, grube i gęste. Myję je 3 razy w tygodniu i uwielbiam ten szampon

plusy:
+ włosy ładnie się świecą
+nadaje im miękkość
+tani
+całkiem wydajny

minusy:
-może przesuszać skóre głowy

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Świetny produkt, który zakupiłam w promocji za 2,99zł! :) Włosy po użyciu są puszyste, nawilżone, kolor włosów się pogłębia i zyskuje blask. Ma niesamowity zapach czekoladowego budyniu!

+ baardzo niska cena
+ pogłębia kolor
+ nabłyszcza
+ pięknie pachnie

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Polecam!

Jak dla mnie - super!
Jeszcze nie spotkałam żadnego szamponu o tak fajnej konsystencji! Dosyć gęsty o intensywnym kolorze. Dobrze się pieni, lubię go.

Używam tego produktu od: czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Solidny produkt

Szamponu i odżywki z tej serii używam już od ok. 2,5 roku. Szampon ma gęstą, żelowatą konsystencję i ciemnobrązowy kolor. Zapach nie jest drażniący, dla mnie dosyć przyjemny. Wydajność nie powala, jednak myślę, że jak na taką niewielką pojemność jest zupełnie standardowa, plus za to, że naprawdę dobrze się pieni.
Jeśli chodzi o efekty to ja u siebie zauważyłam zdecydowanie wyrównanie koloru odrostów z moim naturalnym kolorem włosów. Odrosty nie były tak widoczne, po prostu lekko jaśniejsze niż reszta, ale można to było potraktować jako efekt operującego letniego słońca. Podsumowując, naprawdę udany produkt, który nie obciąża włosów i nie powoduje ich przetłuszczenia, a dodatkowo trzyma w ryzach kolor. Kończę właśnie ostatnią zapasową butelkę i zastanawiam się czy nowe szampony wprowadzone przez rossmanna zmieniły tylko nazwę i szatę graficzną czy skład też. Oby nie...

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dużo

odżywkę polecam, szamponu nie

Szampon na całe szczęście mi się już skończył. Bardzo średni szampon. Trzeba nalać sporą dawkę, aby włosy można było dokładnie umyć. Brodzik przy spłukiwaniu robił się brązowy. Zapachu nawet nie wyczułam. Włosy były trudne do rozczesania po użyciu tego szamponu. Nie jest to mój kwc i więcej go nie kupię. Za to odżywkę z tej serii jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

taki sobie

Taki sobie zwyklaczek. nie robi nic specjalnego. myje dobrze, łatwo sie pieni i dobrze spłukuje. sam kolor szamponu jednak mnie martwi bo widać, że to sama chemia.
zapach mi odpowiada, nie jest zbyt intensywny i niedługo trzyma się na włosach.
nie zauważyłam żadnych efektów w postaci podkreślenia/ochrony kolory itp. włosy pozostają takie jakie były.

Używam tego produktu od: zużyłam jakieś 3 opakowania w ciągu roku w odstepach czasowych
Ilość zużytych opakowań: trzy

Lubię go.

Szampon Accent jest całkiem dobry, jednakże podkreślam, że używam go tylko raz na jakiś czas, nie na co dzień.
Bardzo lubię jego zapach, coś a\'la karmel. Szampon nie wysusza włosów (choć i nie nawilża).
Po jego użyciu włosy rzeczywiście nabierają więcej brązowego połysku :) I bardzo mi się podoba ten efekt.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

polecam i to bardzo :)

najpierw odniose sie do slow producenta a potem do moich dodatkowych sposptrzezen :
\\n*nie zauwazylam by mi wysuszyl wlosy co znaczy ze dobrze je chroni przed wysuszeniem
\\n*jesli mowa o polysku to moze nie jest taki jak bysmy jedwabiem przejechaly po wlosach ale nie zauwazylam by wlosy zmatowialyl.
\\n*co do filtrow to nie zwracam nigdy na nie uwagi (choc powinnam) wiec nie wiem tak naprawde czy dobrze chroni nasze wlosy przed sloncem bo nigdy na to nie zwracalam uwagi w kosmetykach.
\\n
\\nTo tyle w odniesieniu do slow producenta a teraz jezeli chodzi o dodatkowe bonusy to :
\\n* od 2 miesiecy nie farbuje wlosow tylko 2 razy szamponetki uzylam i sa oodrosty ale nie takie jakie mialam czasami (chodzi mi ze roznica pomiedzy nie farbowanymi a farbowanymi nie zuca sie w oczy a wczesniej naprawde sie zucala i to bardzo) i nie widac az tak tych odrostow juz wiele razy uslyszalam ze wyglada to bardzo naturalnie. sadze ze ten szampon w tym mi pomogl.jak by troche wyrownywal ten kolorek za co jestem mu bardzo wdzieczna:)
\\n*kolejna rzecz to bardzo fajny zapach i naprawde mi sie podoba. wiadomo ze zapach tam tego karmelu nie bedzie taki jak zapach wlasnorecznie przyrzadzonego ale ja tu nie wyczuwam tych chemikaliow troche mam wrazenie jak by ten karmel byl wymieszany z kwasna sliweczka :P
\\n* jesli chodzi o konsystencje to jest bardzo fajna. mi sie kojazy jak by z rozgrzana czekolada i bardzo lubie wyciskac szampon z buteleczki:)
\\

Fajny :)

Fryzjerka poleciła mi używać szamponów z brązowym pigmentem - ten szampon ma brązowe barwniki, dlatego pieni się na brązowo i brudzi wannę, nie rozumiem więc, czemu u niektórych recenzentek wywołał oburzenie :)

Lubię jego zapach.

Lubię jego dostępność i cenę :)

Podoba mi się, że nie przetłuszcza włosów i nic takiego :)

I lubię wydajność, i butelkę.

Czy coś robi z kolorem? Nie wiem, bo używam farb spieralnych ;)

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: 3, z przerwami na inne

Nie zaszkodzi spróbować

Szampon jest okej. Podsumuję może od myślników:
- nie przetłuszcza włosów (ja mogłam je myć co 3, 4 dni),
- nie miałam od niego łupieżu,
- włosy nie wypadają ani się nie niszczą,
- nie zauważyłam specjalnego efektu odnośnie koloru, może ewentualnie jakieś refleksy miedziane patrząc pod słońce (jestem ciemną szatynką), ale należy pamiętać o tym, że jeżeli chce się zobaczyć jakieś efekty, to (tak jak jest napisane na opakowaniu) trzeba szampon chwileczkę potrzymać na włosach,

- brudzi wannę i wszystko wokół ;), ale to da się przeżyć,
- dla fanek kawowych, czekoladowych, kakaowych zapachów niczym masło kakaowe Ziai zapach tego szamponu będzie wprost idealny, mimo, że na włosach nie pozostaje długo,

- ciekawa konsystencja - niczym czekoladowy budyń :).

Podsumowując: mi szampon ani nie zaszkodził, ani też nie dostrzegłam specjalnego szału, chociaż jak za tak niską cenę warto się przekonać co ma sobą do zaoferowania.

Nie polubiłam go

W tym szamponie nie podoba mi się dosłownie nic :/ Niektórzy chwalą jego zapach - mi on się nie podoba, jest strasznie chemiczny. Szampon wysusza włosy, nie zmiękcza ich, bez odżywki trudno je rozczesać, są szorstkie w dotyku. Dodatkowym minusem jest to, że szampon brudzi wszystko dookoła! Cała łazienka jest w brązowych kropeczkach :/

Używam tego produktu od: Używałam go pare miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego, resztę wyrzuciłam