Rossmann, Accent, Brown, Odżywka do włosów brąz i farbowanych na brąz

Rossmann, Accent, Brown, Odżywka do włosów brąz i farbowanych na brąz

Odżywka z ekstraktem z karmelu i orzechów laskowych. Specjalne składniki jak pantenol chronią włosy przed wysuszeniem i nadają im atrakcyjny połysk. Dzięki kombinacji filtrów UV i witaminy E włosy uzyskują długotrwały aksamitny brązowy połysk.

Taka tam zwykła odżywka

Taka tam zwykła odżywka, ani w niczym nadzwyczajnie nie pomogła ani nie zaszkodziła, zapach był ok a tak poza tym to chyba nic innego cena zbyt wysoka jak na brak efektów

Używam tego produktu od: 1mieś
Ilość zużytych opakowań: 1szt.

przestrzegam

Kupiłam tą odżywkę zachęcona dobrymi recenzjami, a dodatkowo zmobilizował mnie do zakupu fakt, że jest wycofywana.

Początkowo byłam zachwycona, używałam wraz z szamponem i włosy wyglądały świetnie dzięki tym złotym refleksom. Z czasem jednak ich kondycja zaczęła się pogarszać, wypadały, łamały się, ale myślałam że to wina braku witamin. Zaczęłam nawet regularnie przyjmować skrzyp i pokrzywę czy nacierać skórę głowy wodą brzozową, ale nic nie przynosiło rezultatów. W końcu doszłam do wniosku, że może to wina tej odżywki i nie pomyliłam się. W tydzień po odstawieniu kondycja włosów zaczęła się polepszać, a teraz już wszystko wróciło do normy.

Przede wszystkim, ta odżywka nie pielęgnuje włosów, ani trochę! Owszem początkowo wyglądają ładnie. Jednak z czasem, szczególnie gdy nie stosujemy jakiś bardzo odżywczych masek, a ja przyznam szczerze trochę to ostatnio zaniechałam, nasze włosy zaczynają wyglądać coraz gorzej. W ogóle nie ma sensu używać czegoś, co zamiast odżywiać niszczy włosy. Zdecydowanie polecam kosmetyki zawierające składniki kondycjonujące.

Szkoda, że trochę moje włosy na tym ucierpiały, ale jak wiadomo "mądry Polak po szkodzie".

Przestrzegam.
Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1 w tracie, dwa w zapasie i z satysfakcją wyrzucę je na śmietnik!

sama nie wiem

z odzywki jestem mniej zadowolona niz z szamponu ale porownam realia co do slow producenta:
*nie zauwazylam by za sprawa tej odzywki wlosy byly bardziej brazowe choc moge sie mylic
*znow co do filtrow nie mam zdania

moje bonusiki :
*napewno ulatwia rozczesywanie wlosow
*nie obciaza wlosow jest taka bardziej lekka
*nie przetluszcza
*nie zauwazylam by je jakos odzywila i chronila koncowki a moje wlosy bardzo tego potrzbuja ale w sumie ta odzywka tego nie gwarantuje dlatego nie powinnismy jej traktowac jako cos co odzywi i zregeneruje nasze wlosy. dla mnie nie jest to minus bo nie jest to gwarantowane :)
*sprawia ze wlosy sie fajnie ukladaja i nie mam z nimi problemu
*odzywka ma konsystencje budyniu co ani nie pomaga ani nie utrudnia jej nakladania jednak jakos nie dla mnie :P
*cena jest podobna do szamponu, odzywka jak chyba kazda ma 200ml i jest bardzo ekonomiczna bo wystarcza na dluzej niz szampon a mam wlosy do ramion.
*zapach podobny do szamponu choc tu bardziej mozna by bylo wyczuc chemikalia
konsystencja tak jak widac budyniu co troche smiesznie wyglada

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie cale opakowanie

Mój KWC!!

Odżywkę kupiłam kiedyś przypadkiem, była w promocji. Mimo, iż nie lubię orzechów włoskich, nawet ich zapachu, to jednak w tym przypadku nie przeszadza mi on. Po nałożeniu odżywki już przy ich spłukiwaniu czuję, jakie są mięciutkie i pozostają nawet po wysuszeniu suszarką. Bardzo się cieszę, że ją poznałam i póki co nie zamienię na żadną inną, tymbardziej za tą cenę..

Zmieniła włoski ciemny blond w karmelik

Przygodę z daną odżywką rozpoczęłam po nieudanej próbie koloryzacji włosów.
Były one koloru ciemno blond z zieloną poświatą :(
Po kilku aplikacjach moi znajomi zaczęli dostrzegać diametralną różnicę w kolorze moich włosów.Pytali,czy znów:) byłam u fryzjera,bo kolorek mam karmelkowy
a nie stonowany ciemny blond jak uprzednio.
Włoski po użyciu odżywki są delikatne w dotyku,dobrze odżywione i z łatwością można je rozczesać-co było nie do osiągnięcia po aplikacji innych odżywek :(

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Nie dla mnie

Skusiłam się na nią po zmianie koloru na brąz, bo wersja do blondu sprawdziła się fajnie. Ta niestety okazała się byc niewypałem. Obciążyła moje włosy, zbiła je w matowe, pozbawione życia strąki, czego nie znoszę. Konsystencja jest jakaś tępa, mażąca. Zapach słodki, mnie nie przypadł do gustu, ale t0 już kwestia upodobań. Mały plus za niską cenę.

Używam tego produktu od: mam od grudnia, używałam jej jednak góra miesiąc

dobra i tania

Plusy:
+ wydajna
+ tania,
+poręczne, wygodne opakowanie
+ pięknie pachnie karmelem, zapach utrzymuje się na włosach
+ włosy są miękkie, nie puszą się ,
+ odżywka wydobywa brązowo- złote refleksy, co ładnie ożywia kolor włosów
+ poręczne opakowanie
Minusów nie ma-
Nie wiem jak sprawuje się na bardzo zniszczonych włosach.....

Używam tego produktu od: od roku z przerwami na inne odżywki
Ilość zużytych opakowań: trzy

Niezbyt

Odżywka jest miła w stosowaniu,gęsta,bardzo ładnie pachnie,opakowanie niczego sobie i na tym niestety koniec. Na moich włosach się nie sprawdziła. Bardzo obciąża i przetłuszcza włosy, może osobom,które myją włosy codziennie to nie będzie przeszkadzać,ja jednak tego nie lubię. O refleksach i przedłużeniu koloru należy zapomnieć. Owszem po użyciu tej odżywki włosy są pachnące i mięciutkie ale jest to efekt krótkotrwały. Jeśli ktoś chce ją wypróbować, to polecam, ale tylko osobom, które myją włosy codziennie.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno i na tym poprzestanę

godny polecenia produkt za niską cenę

Jestem szczerze zadowolona z tego produktu.
Odżywka jest łagodna, nie obciąża moich włosów, nadaje im ładny połysk, ale jakiegoś spektakularnego efektu "głębi koloru" nie zauważyłam. Bardzo ułatwia rozczesywanie, pięknie pachnie czekoladą i posiada filtr UV, co dla mnie jest bardzo ważne. Ma delikatną, dość rzadką konsystencję, ale łatwo nałożyć ją na włosy - nie spływa z dłoni. Wadą na pewno jest dość niska wydajność i opakowanie, które trzeba rozciąć by wydobyć resztę produktu, ewentualnie nalać wody, ale tak chyba jest w przypadku niemal każdej odżywki czy szamponu do włosów.
Polecam wszystkim, którzy szukają łagodnego kosmetyku do pielęgnacji.

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Niee

Kupiłam z czystej ciekawosci,cena byla niska wiec bez zastanowienia ja wzielam.Ma bardzo przyjemny zapach i mila konsystencje nie splywa z wlosow co jest dosyc wazne.Włosy sa po niej miękkie i fajnie pachna ale nie ma zadnych refleksow ani blasku.
Mi nie spodobala sie specjalnie bo wymagam od odzywek znacznie wiecej:)

Używam tego produktu od: jakos 7 miesiecy temu:)
Ilość zużytych opakowań: tylko 1 opakowanie

REWELACJA!

szczerze polecam wszystkim ta odrzywkę:) nadaje piękny głęboki kolor, którym wszyscy się zachwycają:) piękne refleksy. Po zastosowaniu włosy z łatwością się rozczesuje:) bardzo dobra:) kupiłam ją zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu i się nie zawiodłam :) odrzywka stała się moim kwc! pozdrawaim:)

Używam tego produktu od:1 m-ca

Nie polecam.

Odzywka bardzo przeciętna a nawet mniej niż przeciętna.

+ ślicznie pachnie
+ wydajna
+ dobra konsystencja
+ tania

- Jakiegoś szczególnego pogłębienia koloru nie zauważyłam.
- Muszę używać jej na zmianę z inna odzywka bo inaczej obciąża moje włosy.

Odżywka nie robi generalnie z moimi włosami nic, lepiej się rozczesuja i to by było na tyle z jej dobroczynnych właściwości.