KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 66% osób
    kasia489
    16 stycznia 2011 o 14:38
    świeży i przyjemny
    Jestem zadowolona z tego produktu. Pozostawia skórę miękką, a nie tłustą, co czyni ja miłą w dotyku. zapach też jest ciekawy - trudno go opisać, jest taki świeży, przyjemny. Poza tym krem jest wydajny, a nie drogi. Używam tego produktu od: kilku tygodni Ilość zużytych opakowań: jedno
    Używa produktu od:nie określono

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    Pani Kidding
    11 listopada 2017 o 21:34
    Bardzo ok
    Ta seria sopot spa jest jedną z niewielu serii Ziaji, która mimo że jest naprawdę ok nie oczarowała mnie jakoś bardzo i nie powaliła na kolana. Nie jestem w stanie określić dlaczego - może po prostu w głównej mierze nie moja nuta zapachowa, taka trochę kostka od wc o zapachu "fresh ocean". Sam produkt i konsystencja oraz wydajność ok. Skóra wchłania to masło doszczętnie, robi się wyraźnie bardziej miękka i sprężysta. Nie pozostawia filmu (dla mnie to podstawa przy kosmetykach tego typu). Ogólnie polecam, bo na pewno zapach trafi w gusta większości, a samo działanie jest świetne.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Inna drogeria

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    DorotheaBeauty
    16 września 2016 o 9:39
    5 / 5
    Wspaniale nawilża!
    Cześć :) Mam fioła na punkcie kosmetyków nawilżających. Kupiłam te masełko, gdyż spodobał mi się bardzo zapach tej serii (wcześniej używałam żelu). Jak dla mnie jest zdecydowanie HITem, nie dość, że pięknie pachnie, to jeszcze super nawilża (czuję to nawet przez 2 dni!). Uwielbiam smarować nim ciało po opalaniu - zawsze kupuję na lato, kojarzy mi się z morzem :) używam go często, więc szybko się kończy :(
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Inna drogeria

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Trysia1213
    27 lutego 2019 o 12:01
    Bardzo lubię
    Masło delikatnie nawilża i pięknie pachnie. Jest bardzo wydajne. Stosuje je po kąpieli na ciążowy brzuszek i resztę ciała . Sprawdza się naprawdę dobrze. Wystarczy nanieść niewielka ilość na skórę. Polecam.
    Zalety:
    • Wydajny
    • Ładnie pachnie
    • Delikatnie nawilża
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    missi13
    4 października 2018 o 10:15
    1 / 5
    nie
    wszystko kremy od ziaji jeśli chodzi o skłąd zdecydowanie mnie zawiodły, również i tu.... Masło do ciała, zdecydowanie w dorbrej cenie ale za co? za chemie??? nie nawilża, nie odżywia skóry, po nałożeniu kremu dość długo trzeba czekac na wchloniecie, dodatkowo nie powoduje ze skora staje się gładka.... tak jakby nałozyc krem który znika... takie mam odczucie
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie