Ziaja, Sopot Spa, Mydło z algami pod prysznic

Ziaja, Sopot Spa, Mydło z algami pod prysznic

Mydło z algami pod prysznic Ziaja Sopot Spa doskonale wygładza oraz skutecznie zmiękcza skórę, intensywnie nawilża i zapobiega nadmiernej utracie wody. Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Mydło z algami pod prysznic Ziaja Sopot Spa nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka.

żele pod prysznic
nawilżające
bez alkoholu, bez parabenów, zapachowa
w płynie

Świeży zapach i nawilżenie

Niby zwykły żel do mycia ciała, ale tak naprawdę jest genialny. Dokładnie myje, nie wysusza, dobrze nawilża i pozostawia świeży nienachalny zapach. Jest to kultowy produkt, kiedyś nazwany mydłem, teraz zmieniona została nazwa na żel. Jest to mój jeden z faworytów jeśli chodzi o produkty do mycia ciała.

Jest ok, ale zapach po kilku dniach jest dla mnie nie do zniesienia

Lubię zdecydowanie większość kosmetyków Ziaji, więc wzięłam go z sklepu bez zastanowienia. Po pierwszym użyciu wydał mi się zupełnie ok- zapach bardzo świeży, morski, orzeźwiający. Natomiast po tygodniu przestałam go używać, bo stał się dla mnie drażniący, już go miałam dosyć.

Sam żel ok- dobrze myje, skóra jest miękka, nie zauważyłam aby była przesuszona. Nie podrażnia. Co prawda zawsze używam balsamu po kąpieli, ale nie potęguje suchości.
Dobrze się rozprowadza, dobrze się pieni, jest bardzo wydajny.
Opakowanie poręczne, dobrze się otwiera i zamyka, nawet mokrymi dłońmi.

Dostępny w większości sklepów typu Auchan, Kaufland, nie widziałam go natomiast w Rossmanie.

Zapach wakacji!

Kocham to mydło za zapach. Pachnie jak świeże powietrze w letni poranek nad polskim morzem. Mydło jest ok, nie pieni się, jest to bardziej żel pod prysznic. Konsystencja przyjemna i delikatna.
Nie zauważyłam jakiegoś super nawilżającego efektu, ale daje fajne poczucie odświeżenia. Zdecydowanie wolę latem niż zimą.

Dobre, jak wszystkie mydła od Ziaji, ale ten zapach... Po czasie mam go dość :P

To mydło pod prysznic jest tanie, wydajne i ma dobrą konsystencję - jak wszystkie mydła pod prysznic z Ziaji. Kupiłam je, bo miałam akurat ochotę na ten - nie oszukujmy się - dość specyficzny zapach, który przy końcu opakowania już tak mnie drażnił, że musiałam szybciej kupić nowy żel.
Wiadomo, zapach to kwestia subiektywna, dlatego odejmuję tylko jedną gwiazdkę. Ten mi się teraz kojarzy jakoś solankowo-chemicznie, może trochę sanatoryjnie. Jeżeli miałabym go polecić na jakąś porę roku, to zdecydowanie na lato. Ja jednak wolę pod prysznic zapachy słodkie lub owocowe.

Zapach morza!

Bardzo polecam to cudo. Żel przepięknie pachnie, tak świeżo, rześko, daje poczucie pobudzenia. Używam go od lat, najczęściej latem lub po sporcie. Nie wysusza skóry, ma bardzo ładne opakowanie i ładną cenę. Podoba mi się, że nazwa nawiązuje do jednej z najbardziej znanych miejscowości nad polskim morzem. Daje dobre skojarzenia. Absolutnie wart wypróbowania. Polecam!

Wracam do niego dość często bo jest SUPER !

Dość często wracam do tego mydła pod prysznic. Mydło znajduje się w przezroczystej buteleczce z zamknięciem na klik o pojemności 500 ml. Cena wynosi regularnie nieco ponad 10 zł w promocji można kupić za mniej niż 10 zł.
Mydło dobrze się pieni i dobrze domowa skórę przy czym nie podrażnia mojej skóry ani też nie wystąpiły u mnie żadne reakcje alergiczne, skóra jest zadbana i nic po użyciu mnie nie swędzi. Ma piękny zapach, który wręcz uwielbiam i pasuje mi, nie drażni mnie ❤️ - zapach utrzymuje się do kilku godzin, ale wprowadza we mnie radość.

Całkiem ok

Mydło w wygodnym opakowaniu i ładnie się prezentującym. Mydło bardzo dobrze się rozprowadza, jest odpowiednio gęste oraz bardzo dobrze się pieni. Mydło dobrze oczyszcza oraz charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, natomiast zapach jest krótkotrwały. Mydło dobrze się spłukuje, niestety mało nawilża ale najważniejsze że nie wysusza skóry i nie podrażnia. Produkt wydajny

Przecudny produkt

Piękny morki , orzeźwiający zapach mydła to tylko jeden z plusów. Dobre opakowanie, wytrzymałe i praktyczne. Pojemność też jest fajna.
Domywa świetnie, nie wysusza, pieni się bardzo dobrze.
Ulubiony zapach na letnie dni i wieczory <3

Mydło moja bajka

Mydło jest w dużym opakowaniu, jedyny minus to brak pompki co zdecydowanie ułatwiło by aplikowanie. Produkt posiada przezroczysta butelkę co pozwala na kontrolę zużycia.

Mydło charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem oraz idealna gęsta konsystencją.

Mydło dobrze się pieni i dobrze oczyszcza. Nie podrażnia skóry i nie wysusza.

Produkt wydajny.

Cudnie pachnące mydło

Mydło ładnie się pieni i przepięknie pachnie. Jego lekka konsystencja i orzeźwiający zapach bryzy morskiej naprawdę potrafią wprowadzić w dobry nastrój. Skóra po nim jest oczyszczona, wygładzona i zmiękczona. Produkt działa na nią łagodząco, nie wysusza jej.
Mydło zawiera wiele składników aktywnych m.in. solankę sopocką, która posiada unikalne właściwości lecznicze, mineralizuje organizm przez skórę; wpływa na efektywne nawilżenie i elastyczność skóry oraz poprawia jej kondycję.
Kosmetyk wydajny i przyjemny w stosowaniu.

Kocham ten morki zapach

Bardzo lubię ten płyn pod prysznic. Cudowny morski , odprężający zapach. Mydło jest wydajne, dobrze sie pieni i oczyszcza skórę. Nie podraznia. I cena super. Czego chcieć więcej ? Idealne na lato,

Fajny i tani

Tani i wydajny żel pod prysznic. Ładne opakowanie łatwe dozowanie świetnie myje i właściwie to nie mam żadnych uwag. Zdecydowanie do niego wrócę podobnie jak do innych produktów Ziai