Babydream, Natural, Pflegebad (Pielęgnacyjny płyn do kąpieli) (stara wersja)

Babydream, Natural, Pflegebad (Pielęgnacyjny płyn do kąpieli) (stara wersja)

Płyn chroni przed przesuszeniem skóry, pozostawiając naturalną powłokę ochronną. Nagietek lekarski zawarty w płynie działa na skórę łagodząco i przeciwzapalnie. Kontroluje on również proces organicznego rozwoju skóry. Nie zawiera substancji zapachowych mogących wywoływać uczulenia. Wyprodukowany przy użyciu surowców o długotrwałym działaniu. Wszystkie dobrane składniki produktu podlegają procesowi biologicznemu rozkładu.

O tak - lepszy od niebieskiego

Zgadzam się z przedmówczynią - ten płyn jest zdecydowanie lepszy od niebieskiego żelu BB, choć wydawało mi się, że nie ma nic lepszego. Dobrze oczyszcza skórę, ma delikatny, przyjemny zapach, Buzia po nim jest gładka, bez podrażnień. Do tego płyn ma krótki, bezpieczny dla skóry skład i kosztuje grosze. W porównaniu z niebieskim żelem BB jest rzadszy, lepiej się zmywa i nie szczypią mnie po nim oczy.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 (500 ml)

Lepszy od niebieskiego żelu

Wcześniej używałam tego żelu w niebieskiej butelce z pompką, ale skuszona pozytywnymi recenzjami postanowiłam spróbować tego żelu i moim zdaniem jest on ciut lepszy od tego niebieskiego. W zasadzie różnią się tylko zapachem, ale ten żel mniej wysusza buzie, w odróżnieniu od niebieskiego, po którym miałam uczucie ściągnięcia. A tak to używam go do całego ciała, dobrze zmywa naftę z włosów, myje w nim moje pędzle, dobrze zmywa makijaż, tusz do rzęs, nawet wykąpałam w nim mojego pieska. Jest to uniwersalny żel. Przelałam go do tego niebieskiego opakowania z pompką żeby by mi się lepiej używało.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nic specjalnego

Bez zachwytów.
Do kwc to mu daleko :(
Skusiły mnie pochlebne opisy tutaj ,w moim przypadku nie było jednak tak różowo.
Mimo braku sls produkt mnie podrażnił :(
Najpierw drapało się dziecko ,potem ja.Wrażliwcy powinni więc uważać bo nawet łagodny produkt może podrażnić na zasadzie :"nie znacie dnia ni godziny" :(
Nie od razu skojarzyłam że to ten produkt nas podrażnił bo miał być "łagodny" zgodnie z tym co widniało na opakowaniu.Dopiero gdy go rozcieńczyłam swędzenie znikło ale dziecka już nim nie myłam.
Zapach jest dla mnie okropny,denerwujący,nic na to nie poradzę.
Szkoda,że butelka nie jest z dozownikiem.
Piana słabiutka,dziecko zawsze lubiło taplać się w pianie i było rozczarowane jej małą ilością.
Owszem jest go dużo i skład łagodny,nie przesusza skóry ale brak mu trochę do ideału no i nie nawilża.

Wolę Białego Jelenia - jest delikatniutki,nie drażni i zapaszek ma miły a nie tak jak to :(

Używam tego produktu od: dwa miesiące temu

Ulubiony :)

Wcześniej używałam szamponu-żelu Babydream, ale ten był tańszy i miał niezłe recenzje. Spróbowałam, i okazało się, że spełnia niemal wszystkie moje kryteria. Duża butla za niewielką cenę, jest bardzo wydajny, dobrze myje, ładnie pachnie, ma przyjazny skład, nie podrażnia i nie wysusza... Wolałabym jedynie ładniejszą butelkę (na pewno nie jest to coś, czym można by się lansować na półce :D).
Jedyny minus to to, że od jakiegoś czasu nie mogę go dostać w żadnym Rossmannie. Oby nie został wycofany :(
Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie?

Uwielbiam

Wspaniały zapach, który kojarzy mi się z latem. Dosyć intensywny, nie każdemu może odpowiadać. Dobrze nawilża, nie trzeba po użyciu aplikować dodatkowych wspomagaczy. Nie pieni się mocno co dla mnie jest plusem. Delikatny dla oczu. Duże opakowanie wystarcza na długi czas. Stosunkowo niska cena. Używam go do mycia twarzy i jako żel pod prysznic. Nie zapycha. Przyjazny skłąd. Mój KWC.

Świetny!

Dość tani, w dużej butelce, wydajny, gęsta konsystencja, nie rozlewa się podczas nabierania. Nie wysusza skóry, nie zawiera szkodliwych detergentów. Nadaje się do twarzy i całego ciała. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do niego.

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 butelki

Strzał w dziesiątke

Swietna rzecz. Tani, wielki, dobrze sie pieni mimo ze jest raczej delikatny w składzie. Ma dość gęstą, żelową konsystencje, wiec łatwo panować nad tym ile wypłynie z butelki.
Teraz do rzeczy - używam go prawie do wszystkiego, nadaje sie jako żel do ciała pod prysznic, żel do higieny intymnej, do twarzy. Jest delikatny, nie podrażnia, nie wysusza jak żele dla dorosłych, nie powoduje swędzenia. Zapach moze odrobine za mocny, ale w sumie no żadna wada. Na pewno już przy nim zostane.
Jedna z perełek odkrytych na Wizazu

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

lepszy od niebieskiego

używam na zmienię z niebieskim do mycia twarzy (cera trądzikowa). Ten jest minimalnie lepszy; ma ziołowy skład, nie wysusza skóry, jest delikatniejszy:) Ma bardziej płynna konsystencję to na plus bo dzięki temu jest bardziej wydajny od niebieskiego i wygodniejszy w stosowaniu. Polecam całą serię nagietkową:)

Używam tego produktu od: mies

idealny do wszystkiego

Właściwie ma dokładnie takie samo działania, jak jego niebieski odpowiednik, rózni się tylko zapachem. A więc: Używam go do wszystkiego. Świetnie się sprawdza jako żel pod prysznic, nie wysusza skóry, jest łagodny, dobrze oczyszcza. Do mycie twarzy także dobrze się sprawuje: zmywa makijaż, nie powoduje podrażnień, nawet po dostaniu się do oczu. Opakowanie wygodne,choć przydałaby się pompka, sam żel jest wydajny, starcza na dłuuugo nawet gdy używa się go do całego ciała codziennie, zapach łagodny, ale bardzo przyjemny.
Używam tego produktu od: 2,3 lat
Ilość zużytych opakowań: 5, 10? na pewno dużo, a będzie jeszcze więcej

świetny

podobnie jak niebieski, jest świetny składowo, nie podrażnia dzięki temu mojej kapryśnej, alergiczno, naczynkowo, sucho-tłustej skóry. Nie szczypie w oczy, więc nie trzeba ich mrużyć (nie nabywam dzieki temu zmarszczek mimicznych). Uzywam go głownie jako żel do mycia twarzy. Tłustą, mieszaną i normalną cerę pozostawia bez naruszenia bariery ochronnej, nawet gdy mam silny rumień na buźce nie pogarsza go. Coprawda podsusza ją gdy jest podrażniona, ale wiadomo, że ona już wówczas sama ma koślawą barierę ochronną i obowiązkiem jest wtedy nałożenie nawilżacza. Dobrze zmywa pudry, fluidy, filtry wodoodporne, czuć, że skóra jest umyta. Do mycia włosów się nie sprawdza (raz próbowałam). Do mycia ciała owszem uzywam, nie robi krzywdy, nawet gdy myje nim ramiona w rogowaceniu okołomieszkowym, ale nie wymywa balsamów czy antyperspirantu. Do higieny intymnej nie próbowałam, ponieważ wolę żele z kwasem mlekowym w składzie. Opakowanie jest solidne, chociaż mogłoby być przezroczyste, okropnie szkoda, że nie ma pompki, mimo to dozuje tyle ile trzeba. Zapach typowy dla całej linii Natural, wolę zdecydowanie słodki zapach niebieskiego Babydreama, chociaż i do tego ziołowego da się przyzwyczaić (używam czasem chusteczek i kremu Pflegecreme z tej serii). Za małe pieniądze dostaje się pół litra bardzo dobrego żelu.

Rossmann Nie Testuje Na Zwierzętach

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

średnio

Myłam nim włosy ale mi rozjaśniał je... i z tego powodu poszedł w ostawkę.
Myłam nim twarz ale miałąm wrażenie, że może nie radzić sobie z makijażem... nie obiecuje tego nikt. Trochę się bałam.
Do ciała dobry. Pomijając zapach oczywiście. Ale to nie najważniejsze jest. Skóra jednak bez rewelacji. Nie wysuszał, nie podrażniał.
Nadaje się świetnie w rozcięczeniu z wodą do kąpieli dla mojej małej księżniczki, jest delikatny. Jej jako szampon też służy bardzo dobrze.
Wielki plus za rewelecyjne naturalne składniki.

Używam tego produktu od: około miesiąca!!
Ilość zużytych opakowań: 1.

prawie kwc...

Daję 5* żeby skusić Was do spróbowania bo warto.

Może najpierw coś o skórze: wrażliwa, alergiczna, płytko unaczynniona, mieszana choć coraz bardziej powraca do normalności. Niespodzianki głównie w czasie okresu i to w tych najbardziej strategicznych miejscach - czytaj jeden na środku czoła - tak żeby było widać, a co!

Działanie: kosmetyk myje bardzo delikatnie, nie podrażnia, jeśli chodzi o ciało to nawet balsam sobie odpuszczam ale mam tak(co mnie szczerze dziwi) już od kilku lat.
Jeśli chodzi o twarz: to owszem NIE WYSUSZA nawet przy myciu twarzy kilkakrotnie w ciągu dnia (alergia the best), nie zapycha ale... no właśnie z tym oczyszczaniem to jednak bym nie przesadzała, to kosmetyk dla dzieci, a dzieci jak wiadomo nie mają tłustych partii twarzy, więc jeśli ktoś takowe posiada to przynajmniej raz na jakiś czas skorzystać z czegoś silniej działającego lub jakiejś maseczki i tu jest problem bo większość kosmetyków działających silniej lub maseczek to bomby z opóźnionym zapłonem, które mówiąc łagodnie rozwalają mi pielęgnację w drobny mak...).
Butelka wcale taka wygodna nie jest, bo trudno mi wylać kosmetyk w małej ilości, ale przelewam i jest ok. Zapach - sprawa indywidualna.

Ogólnie to polecam, do ciała to obecnie najlepszy kosmetyk a sporo ich użyłam (głownie pseudo przebadanych dermatologicznie i dla cer wrażliwych), skład jak widać - krótki. Do twarzy spróbuję jeszcze mydła alep ale jak nie będzie działać to chyba zostanę przy babydreamie.

A no cena/pojemność - luksus.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc