Bourjois, Coup de Theatre 2 in 1 (Tusz 2 w 1 wydłużająco-pogrubiający)

Bourjois, Coup de Theatre 2 in 1 (Tusz 2 w 1 wydłużająco-pogrubiający)

Najnowsza, innowacyjna maskara od Bourjois to tusz nowej generacji typu 2 w 1. Oferuje maksymalny efekt przy minimalnym wysiłku. Podłużna szczoteczka z elastycznego materiału jest innowacyjna w formie i funkcji, jaką spełnia. Pozwala uzyskać makijaż rzęs, który je zarazem wydłuża i pogrubia.

to nie to

Cóż to moje kolejne rozczarowanie tuszem do rzęs :/ Firankami nie zostałam niestety obdarowana więc ciągle szukam tuszu, który w magiczny sposób przemieni je coś fantastycznego. Jak dotąd to się nie udało, ale się nie poddaję :D
Jeżeli chodzi o ten tusz to przyczepiam się do:
- osypywania w ciągu dnia (nie ze starości)
- rzęsy pomalowane w sposób naturalny a nie takiego efektu oczekuje
- kolor brązowy jakiś taki DZIWNY, jasny

Plusem może być fakt, że dobrze się zmywa.
Więcej plusów nie pamiętam.

dobry do naturalnego makijażu

+ na rzęsach wytrzymuje cały dzień bez najmniejszego uszczerbku (po mniej więcej czterech miesiącach zaczął się osypywać, ale po takim czasie zazwyczaj wymieniam maskarę, więc tragedii nie było)
+ ma naprawdę wygodny aplikator, dzięki któremu tusz nie odbija się na powiece i łatwo można podkreślić nim nawet najmniejsze włoski
+nie skleja rzęs!

+/- z jednej strony faktycznie działa, bo trochę te rzęsy wydłuża i pogrubia, jednak jest to delikatny efekt, więc na dzień jest idealny, ale na wieczór niespecjalnie

Zaznaczam też, że oceniam tusz, z którym miałam do czynienia jakieś 2 lata temu, kiedy to zaczynałam swoją prawdziwą przygodę z makijażem i w ogóle (stąd ten brązowy kolor maskary do moich jaśniutkich włosów, delikatny makijaż w szkole, te sprawy ;)), więc nie gwarantuję, że zachowuje się on tak samo.

Używam tego produktu od: używałam dwa lata temu :)
Ilość zużytych opakowań: jedna w kolorze brązowym :)

Kiepski

Nie spełnił moich oczekiwań. Efekt wydłużenia i pogrubienia jest bardzo zachowawczy, z pewnością dla fanek naturalnego makijażu. Rzęsy są jednak zbyt delikatnie podkreślone. Największym minusem tego produktu jest to, że pod koniec dnia osypuje się i zostawia ciemne plamy pod powiekami.

Jedynym plusem może być wygodna szczoteczka, ale co z tego skoro tusz jest kiepski.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

1 z najlepszych Tuszy!!!

Uwielbiam ten tusz!!!
Ale dłuższego czasu nie ma go w drogeriach.
Bardzo mi go brakuje.

Zalety:
-śliczne opakowanie
-boska szczoteczka:mała,elastyczna
-ślicznie wydłuża i podkreśla rzęsy
-daje bardzo naturalny efekt
-trwały
-wydajny
-ma dobrą cene

Ogólnie cudowny!!!

Bardzo sie lubimy

Kupiłam kiedyś przez przypadek wersję brązową, teraz mam także i czarną.

Plusy:
- ciekawe kolory
- łatwa aplikacja, jedna warstwa już jest wystarczająca
- nie skleja rzęs, nie tworzy efektu kurzych łapek

Minusy:
- pod koniec dni sę trochę osypuje

Używam tego produktu od: rok (na zmianę z innymi)
Ilość zużytych opakowań: 2 - piszę słownie "DWA" bo cyferek wizaż nie rozpoznaje...

Nie wart swojej ceny

Kupiłam pierwszy raz tusz Bourjois po namowach koleżanek i bardzo się rozczarowałam.
- Nie wydłuża
- Zamiast pogrubiać skleja rzęsy
- Po kilku godzinach nie ma śladu po nim na rzęsach za to efekt pandy murowany
- Nie wygodna szczoteczka

+ plusem jest ładny kolor czerni
+ zaraz po umalowaniu można powiedzieć, że rzęsy wyglądają dość naturalnie

Dla mnie jakość jak tuszy ze sklepów "wszystko po 3zł" , nie wiem skąd wzięła się cena 9GPB

Naturalny efekt

Nie daje efektu teatralnych rzęs. Chyba,że trzeba się nieźle natrudzić, czego nigdy mi się nie chciało robić. Generalnie jest dobry, nie kruszy się, nie osypuje się, ma ładną, intensywną czerń. Elastyczna szczoteczka też jest dla mnie atutem. Nie nabiera się nadmiaru tuszu. Polecam osobom, które lubią naturalny wygląd rzęs.

Używam tego produktu od: dwa lata temu

porażka

Ten tusz to jakaś porażka. Zwyczajny bazarkowy, nie dający żadnego z obiecywanych efektów. Szczoteczka jakaś uginająca się, zawartość zbyt płynna, zlepia rzęsy, mowy nie ma o pogrubieniu czy wydłużeniu. Zwykły przyciemniający tusz, do tego średnio trwały:-(

zero efektu

Ten tusz nie robi nic. Delikatnie koloruje końcówki rzęs i na tym kończy się jego działanie. Żadnego wydłużenia, żadnego pogrubienia.

Gwiazdka za to, że nie uczulił.

Poprzednia wersja była super, a ta.. :(

Maluję rzęsy tym tuszem, odkąd wszedł na nasz rynek - miał wtedy podwójny aplikator i był super.
Po zmianie opakowania i formuły, która teraz łączy zawartość obu "połówek" poprzedniej wersji, jestem rozczarowana na maxa. Dopóki na rynku były oba warianty, wybierałam ten pierwszy, ale w pewnym momencie juz nie miałam wyboru i:
Nie udaje mi się osiągnąć juz takiego efektu wydłużenia jak poprzednikiem, a ten nie jest w stanie przetrwać dnia bez uszczerbku. Na początku myślałam, ze moze trafiła mi sie jakaś stara partia (choć kupuję w perfumeriach i nie powinno tak być), więc dałam mu jeszcze jedną szAnsę, ale nie przetrwa w mojej kosmetyczce.
plusy:
- krótsza aplikacja niż poprzednio
- głęboka czerń
- nie rozmazuje się pod wpływem kropel wody czy łez (jeśli nie dotknie się oka)

minusy:
- nie wydłuża tak intensywnie, jak poprzednia wersja
- szybko wysycha
- kruszy się, nie utrzymuje się przez cały dzień

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Lubię

Bardzo lubię tą maskarę. To takie wszystko w jednym produkcie. I pogrubia, i wydłuża, i podkręca, i się trzyma, nie wykrusza. DObrze się ją stopniuje. Będę płakać, gdy wycofają ją z produkcji.

Używam tego produktu od: oh miałam ją jeszcze przed wprowadzeniem w polsce
Ilość zużytych opakowań: dużo, może 8

całkiem, całkiem, ale...

Całkiem niezły, ale... no właśnie, rozpieszczona przez tusze górnopółkowe stwierdzam, że ten tusz ma piękny kolor owszem, fajnie wydłuża, ale nie pogrubia, trzeba poprawiać (bo mam wrażenie, że w ciągu dnia jakby znikał...;)) i generalnie jest poprawny, ale bez zachwytów jakiś strasznych. Nie widać żeby kończył się szybko - norma w przypadku tej marki. Porządny tusz, wart swojej ceny choć bez spektakularnych osiągnięć:)