Clarins, Moisture Replenishing Lip Balm with Essential Rose Wax

Clarins, Moisture Replenishing Lip Balm with Essential Rose Wax

Balsam do ust przynosi ulgę suchej skórze ust, regeneruje i zapobiega pęknięciom. Zapewnia efekt nawilżenia ust, chroni je i poprawia ich wygląd.
Sposób użycia: Stosuj, gdy tylko poczujesz suchość i dyskomfort skóry ust.

balsam do ust
wygładzające, regenerujące, nawilżające, ochronne
w tubce

Bardzo fajny balsam

Teraz mamy taki czas że niestety usta od maseczek i mrozu strasznie szybko można doprowadzić do stanu popękania. Szukałam wielu produktów do ust aż natrafiłam na ten. Jestem z niego naprawdę zadowolona. Super nawilżył mi usta, sprawił że nie są popękane. Sama tubka jedt bardzo wygodna w użyciu. Balsam ma bogata konsystencję dzięki czemu długo utrzymuje się na ustach

fajny

Bardzo fajny balsam,, konsystencja idealna, lekko lepka. Używanie tej maseczki to czysta przyjemność. Używam na noc i na dzień. Opakowanie jest duże, więc starczy na długo. Maseczka świetnie nawilża nawet popękane usta

Gdybym zainteresowała się składem balsamu przed zakupem sporo bym oszczędziła.

Skusiłam się pozytywnymi opiniami youtuberek choć balsam jest nieco drogi. Błędnie założyłam że coś co jest drogie musi być dobre.
Balsam tworzy na ustach tłustą powłokę co sprawia złudne wrażenie nawilżenia. Muszę przyznać że wygląda to nieźle, bo usta są nabłyszczone. Produkt dość długo utrzymuje się na ustach, ale tu kończą się zalety. Nie jestem ekspertem ale parafina jako główny składnik to chyba nie jest nic dobrego.

Jest tyle balsamów tańszych a zawierających lepszy skład, że chyba nie ma się co zastanawiać.

Pogorszył kondycje ust...

Za chwalebnymi pieśniami znanej youtuberki poszłam i kupiłam. Na głowę upadłam-ponad 70 zł za balsam do ust....mówię ..skoro ma działać, to lepszy on niż 10 produktów po 10 zł każdy...
Niestety dla mnie jest on bardzo kiepski i wręcz pogorszył stan moim ust...
Miałam lekko spierzchnięte usta, mam łuskę na ustach.
Klei się.. nałożony na usta jest cięzki i cały czas go czuje...
zbiera się w kącikach ust , potrafi stworzyć biały nalot...
nie nawilża mnie wcale...
Zawiodłam się ogromnie.

super

Uwielbiam ten balsam do ust, nie wyobrazam juz sobie zycia bez niego. Nic nie ratuje moich ust tak szybko i skutecznie jak on. Cena jest wysoka, ale jest bardzo wydajny. Zapach ma bardzo przyjemny, co jest dla mnie rowniez wazne, taki delikatny, pudrowy. Naloze rano i do wieczora moje usta sa znowu gladkie i zregenerowane. Kto twierdzi, ze nie dziala, nie ma naprawde problemu ze spierzchnietymi ustami. Zawsze bede go kupowac, na razie jednak prawie rok uzywam jedno opakowanie i konca nie widac.

Rewelacja

Bardzo dobrej jakości produkt, uczucie nawilżenia utrzymuje się bardzo długo, usta są miękkie, delikatne w dotyku. Bardzo dobrze współgra z pomadkami, jest wydajny. Czuć, że usta są dobrze odżywione i pięknie wygląda.

ideał

Bardzo polecam. Używałam na zmianę z Nuxe podczas kuracji Izotekiem. Sprawdzi się na mrozie. Super higieniczne opakowanie. Trochę drogi, warto czekać na promocję. Długo zostaje na ustach, nie zjada się.

Genialna ochrona, cudowny na zimę

Od lat borykam się z pierzchnącymi ustami, pękającymi, wysychającymi - całorocznie, nie tylko zimą.
Nic tak naprawdę mi nie pomaga, wypróbowałam już chyba wszystkie dostępne na rynku balsamy i działają na mnie tylko chwilowo.
Balsam Clarinsa bardzo wyróżnia się na tym tle - jako jeden z 2 produktów poprawia stan moich ust na dłużej.
Balsam jest bardzo gęsty i świetnie natłuszcza wargi, ale "nie rozpływa się" pod wpływem ciepła ciała, co jest wielką zaletą.
Skóra ust staje się bardziej elastyczna, mniej pęka.
Ma delikatny, przyjemny zapach.
Odkąd zaczęłam go używać w listopadzie 2017 stan moich ust zdecydowanie się poprawił. Problemy nie zniknęły niestety, ale zmniejszyły się znacząco.

Cudowny

Zastanawiałam się nad zakupem tego balsamu jakieś 3 lata. I zawsze było mi żal pieniędzy na balsam do ust. W końcu jest miliard pomadek w drogeriach, więc po co aż tyle płacić. W końcu skusiłam się z okazji własnych urodzin i zrobiłam sobie prezent. I od pierwszego użycia się zakochałam. To najlepszy balsam do ust jaki miałam. Nie ma wad. Jest absolutnie wspaniały. Masełkowaty wosk, bardzo wydajny, otula usta mięciutką warstwą i natychmiast regeneruje spierzchnięcia i suche skórki. Już po pierwszym użyciu zniknęły u mnie wszelkie problemy. A w zimie nie mogę używać pomadek, bo zawsze coś na tych ustach jest: a to skórka, a to jakieś pęknięcie. Teraz już nie mam problemu, a nie minął nawet tydzień odkąd go używam (zawsze na noc i 1-2 w ciągu dnia). Pięknie pachnie, ma lekko słodkawy posmak, genialnie się aplikuje. Po prostu wspaniały produkt. Kupię na pewno kolejne opakowanie i już mam sprawdzony pomysł na prezent dla bratowej :-)

Rewelacja!

Mój ulubiony balsam do ust. Wracam do niego bardzo często, czasem mam ochotę na zmianę, kupuję coś nowego ale się nie sprawdza więc kupuję Clarins. Bardzo dobrze nawilża usta. Nie ma efektu jak niektóre np. olejki do ust - po odstawieniu na kilka dni usta nie są spierzchnięte.

Rewelacyjny

Zawsze miałam problem ze spierzchniętymi i pękającymi ustami. Próbowałam wielu pomadek nawilżających, odżywiających itd. Balsam Clarins rozwiązał mój problem. Jest gęsty, wydajny. Nakładam go na noc, a rano usta są miękkie, dobrze nawilżone. Na dzień go nie stosuję, bo pomadki niezbyt dobrze się na nim trzymają. Mimo że jest dość drogi, to warto zainwestować, bo zdecydowanie jest wart swojej ceny. . Tubka starcza na kilka miesięcy.

Ulubieniec

Zawsze miałam problemy ze skórą ust. Suche, spierzchnięte, popękane. Zasługa moich kochanych matowych pomadek...
Ten balsam rozwiązał moje problemy.
Jest gęsty, treściwy i... tłusty.
Stosuję go na noc, bo na dzień mi nie pasuje. Pomadki by się na nim nie utrzymały.
Teraz moje usta są gładkie, bez popękań i suchych skórek.
Balsam do najtańszych nie należy. Jednak jest wart swej ceny.
Produkt jest bardzo wydajny(tubka starczyła mi na ok. 8 m-cy) i działa!
Serdecznie polecam, sama sięgnę jeszcze nie raz po ten produkt!