Joko, Virtual, Deep Carbon Black (Tusz wydłużający i podkręcający)

Joko, Virtual, Deep Carbon Black (Tusz wydłużający i podkręcający)

Innowacyjna formuła tuszu zawierająca czysty ekstrakt węglowy (barwnik Carbon Black) sprawi, że Twoje rzęsy będą czarne jak nigdy wcześniej. Lekka konsystencja umożliwia wyjątkowo łatwą aplikację wielu warstw bez efektu obciążania rzęs. Elastyczna silikonowa szczoteczka ze specjalnym grzebykiem idealnie pokrywa tuszem każdą rzęsę, jednocześnie separując je od siebie.

Cena: 18zł / 11ml
/m/

nie mój typ

wg. mnie tusz wgl nie spełnia oczekiwań. Nie podkręca, tylko troche wydluża i wgl nie pogrubia. Osypuje sie i nie za ciekawie prezentuje się na rzęsach.

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Bardzo przeciętny

Kupiłam go z ciekawości, recenzji wcale nie ma takich tragicznych, poza tym był bardzo tani. Jednak tusz obsypuje się, odbija na dolnej powiece. Co prawda kolor jest intensywnie czarny, tusz lekko pogrubia i podkręca, jednak po kilku godzinach rzęsy są oklapnięte.

Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

świetnie wygląda, ale się obsypuje

+ Tusz bardzo ładnie wydłuża rzęsy
+ gumowa szczoteczka łapie wszystkie, nawet krótkie włoski
+ ogólnie bardzo dobry efekt wizualny
+ świetna cena, polski produkt, łatwo dostępny w niesieciowych drogeriach

ale...
co z tego, skoro po 5-6 godzinach obsypuje się i odbija na dolnych powiekach?:( i to sam z siebie, bez deszczu, łez i potu ;). gdyby był lepszej jakości, na pewno kupiłabym go jeszcze nie raz, a tak - zapewne wyrzucę go po tygodniu używania, bo efekt pandy (która, przy próbach starcia palcem, tylko się rozmazuje), zupełnie dyskwalifikuje ten tusz. wielka szkoda!

Zaczne od tego, ze próbowałam różnych tuszy. Przeróżnych.

Kupiłam bo był tani. Zapłaciłam 11 pln na allegro.

Konsystencja - dla mnie jest w sam raz. Nie jest ani zbyt wodnista, ani zbyt zwarta. Tusz dobrze nabiera się na szczoteczkę, w dobrej dla mnie ilosci.

Szczoteczka - z rodziny gumowych. Bardzo przyjemnie się nią operuje, dociera do malych rzęs i tych w kącikach oczu. Dokładnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich.

Efekty - po nałożeniu jednej warstwy widze efekt napewno pogrubienia i lekkiego podkręcenia, Bardzo przyjemny
Po nałożeniu drugiej warstwy efekt jest spektakularny.
Rzęsy robią się gęste, podkręcone - wręcz nienaturalnie, i długie. Kolor tuszy jest bardzo głęboki. Nie skleja, nie obciąża rzęs. Nie robi grudek nawet przy trzeciej warstwie(!).

Jednak troszkę długo zasycha a przez to łatwo odbija się na powiece, ale umożliwia wyczesanie rzęs, gdyby się posklejały i wyprofilowanie ich niemal idealnie.

U mnie nie obsypuje się. Rzęsy po 16 godzinach z tuszem są w 85 % takie jak były po nałożeniu.

Nie jest wodoodporny, ale wilgoć mu nie straszna. Troszkę ciężko się zmywa, ale można mu to wybaczyc, patrząc na efekty swoich poczynań. Nie uczulił mnie, a co ważne mogę go również używac ( jednej warstwy) przy soczewkach - tu niespodzianka.

Ja sięgnę po niego z chęcią, bo jest tani, działa rewelacyjnie, rzęsy nie wypadają. Można czegos chciec więcej? Mam porównanie z półkami cenowymi od 8 pln do 140 pln. I gdybym miała zapłacic za ten tusz 50 -60 pln to tez bym go kupiła,

Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Daje radę

Otrzymałam tusz w prezencie, więc nie wypowiem się na temat jego ceny. Plusy, które zauważyłam to:
+wygodne opakowanie
+głęboka czerń
+pokrywa rzęsy po same końce
+podkręca
+nie podrażnia oczu
+dobrze się zmywa
Minusy w moim przypadku:
-po kilku godzinach od nałożenia pozostawia "słoneczka"
-trzeba nałożyć dwie warstwy dla widocznego efektu

Używam tego produktu od: tygodnia

dobry tusz w niskiej cenie

Minusem może być to że jest troszkę nietrwały ale ma dużo plusów :)

- pierwszy to cena :)
- faktycznie wydłuża i podkręca :)
- fajna szczoteczka ,wygodna w uzyciu
- piękna smolista czerń tuszu,wyrazisty efekt,
- łatwy do zmycia
- nie podrażnia oczu !
ogółem nieźle ,nieźle ;)

Używam tego produktu od: około miesiąc

Może być,ale nie jest wodoodporny!

Skusiłam się na ten tusz z braku funduszy. U mnie kosztuje on jakieś 13zł. Chciałam wodoodporny tusz,wiadome idą wakacje,częste kąpiele w jeziorku itd,chciałam mieć ochronę niestety bardzo się rozmazuje (przy małej ilości wody) i do tego strasznie sypie (pod oczami mam pełno-po nim grudek. To były minusy. Teraz od plusów:
jak za tą cenę jest bardzo dobry fajnie podkręca i wydłuża (mam coś takiego,że mogę rzęsy pięknie wydłużyć i podkręcić,ale i tak chwilę później "opadają", następny plus to głęboka czerń oj tak:)to mi się podoba. Daję tyle gwiazdek,bo jak za tą cenę jest wart wypróbowania, ale nie w stylu "wodoopornym".

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań: 1-dno

średniaczek

Jego niewątpliwym atutem jest bardzo niska cena i przy tym fajna szczoteczka. Bardzo ładnie da się nim wymodelować rzęsy, daje efekt fajnej, głębokiej czerni. Jednak jego niewątpliwym minusem jest to, że bardzo się osypuje, szybko rozmazuje i po jakimś czasie pozostawia grudki- w moim przypadku już po dwóch tygodniach używania.

Dobry,ale nie woododporny!!!

Ogólnie ok. Fajna gumowa szczoteczka, z początku mało co go widać dopiero jak podeschnie to robi fajne efekty porównywalne do Shocka z Avonu.Pogrubia,wydłuża i lekko podkręca. (Ale Shocka nie zastąpi;))
Moje ostrzeżenie, jeśli szukasz wodoodpornego to nie kupuj go!!!Nie wiem czemu został nazwany wodoodporny...:/
Nie wytrzymuje nawet łzawienia z oczu o czym się doskonale przekonałam gdy weszłam z ciepłego autobusu na mróz....

Używam tego produktu od:miesiąc

Miał być wodoodporny...

Zachęcona opiniami, zakupiłam ten tusz. Niestety zawiodłam się. Lubię tusze wodoodporne, bo są trwałe i nie rozmazują się. Ten owszem, wydłuża rzęsy, ma ładny kolor, rozdziela je, ale do wodoodporności mu daleko. Pod koniec dnia jest rozmazany i nie probowałabym się z nim przez przypadek wybrać na basen, ponieważ odrobina wody go rozmazuje całkowicie.
Także, jeśli chcecie tusz - to jest ok. Ale jeśli liczycie na wodoodporność to nie polecam. Używam tego produktu od: 2 tyg

ok

na zakup tego tuszu skusila mnie szczeoteczka :) uwielbiam takie gumowce...;D tyusz ladnie wydluza i mam naprawde gleboki kolor czerni..jednak dla mnie jest to efekt za bardzo naturalny...potrzebuje czegos "mozcniejszego" heheh ale ogolnie kosmetyk wart wyprobowanaia

Używam tego produktu od: pare dni

w miare

+ podkręca
+ wydłuża
+ naprawdę czarny ;)
+ dobrze rozdziela

- pod koniec dnia się rozmazuje

mimo, że w trakcie jego używania usłyszałam sporo komplementów na temat moich rzęs ( a nawet pytanie czy je zagęszczałam :) ) nie kupię go ponownie, ponieważ się rozmazuje czego nieznoszę

Używam tego produktu od: kilku m-cy