KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 62% osób
    KlatkaNaPtaszka
    18 listopada 2010 o 0:16
    5 / 5
    kobiety trzymajcie mnie, orgazm stulecia !!!!!!!!!!!
    Nawet nie wyobrażacie sobie ile to maleństwo dostarczyło mi rozkoszy :) Napewno więcej niż nie jeden facet :D Zapach sprawia,że przenoszę się do innej krainy bujam w obłokach z wielkim bananem na ustach. Zapach sprawia,że jak zerkam na siebie w lustro to widzę boginie. Jestem od niego już uzależniona, mam kilka małych atomków w torebkach i jak jest mi tylko źle to wyciągam i wdycham to cudo oh ah !!!!!!!!!! tak tak !!!!!!!!!!!!! Jak wącham go z buteleczki jest dostojny niedostępny, chociaż zachęca mnie abym zatraciła się z nim chociaż na chwilę. Jako pierwsza uderza woń markowego alkoholu tuż za nią nieśmiało podąża kwaskowata nuta, po chwili uzmysławiasz sobie skąd znasz ten zapach to kukułki :) Skuszona przez diabełka spsikujesz nim nagarstki, jestem w tym momencie juz stracona . Woń belgijskiej, czarnej czekolady sprawia,że nie możesz oderwac nosa od nadgarstków. Wodzisz nim zmysłowo w dół i góre i nie możesz przestać. Po pewnym czasie czekolada ustępuje miejsca słodkiej wanilii, pojawia się nuta rozczarowania, czy ta przygoda ma się tak banalnie zakończyc? O nie nie to się tak nie skończy. Wanilia znika nagle tak jak pojawiła się i pozostaje na nadgarstku cudowny aromat prawdziwego, szlachetnego holenderskiego, gorzkiego kakao. Jesteś już po nie masz sił na nic jesteś tylko szczęsliwa :) Używam tego produktu od: 6 miesiecy Ilość zużytych opakowań: jedno
    Używa produktu od:rok lub dłużej

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Delicia
    20 listopada 2011 o 18:33
    5 / 5
    Rozplynelam sie jak czekolada....
    Jestem zdecydowanie na TAK. Dark Extacy sposrod calego trio (Perlage, Extacy i Vanilla) jest zapachem najbardziej seksownym i zmyslowym. Na razie posiadam tylko jedna butelke 100ml ale planuje upolowac kilka kolejnych :-) Sark Extacy praktycznie od nuty glowy do nuty bazy sprawia ze czuje sie zamroczona do tego stopnia, iz mam ochote wylamac atomizer i wypic cala zawartosc flakonu. Gorzkie kakao, wanilia i kukrecja to jedyne co czuje. Jak zapach zimowy bedzie moim numerem jeden, poniewaz nie ma nic wspanialszego niz byc otulonym w puszysty szal z apetycznego musu czekoladowego. Trwalosc i moc dosc dobra jak na EDT. Buteleczka jest rozkosznie zabawna i przyciaga uwage kolezanek z pracy. Zapach bardzo malo znany w moim otoczeniu, co jest dodatkowym plusem. Ogolna ocena to 9/10. Dalabym 10 ale zapach jest malo dostepny i trzeba sie niezle napocic zeby upolowac setke :-) Używam tego produktu od: kilka miesiecy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100ml i bedzie wiecej
    Używa produktu od:kilka miesięcy

bibi1981
    20 listopada 2011 o 17:05
    Mrrr...
    Testowałam odlewki i muszę stwierdzić, że bardzo mi się ten zapach spodobał - szkoda że jest tak trudno dostępny :-( Jako maniaczka zapachów słodkich, jadalnych wręcz, w kierunku cynamonu, czekolady, pierniczków :-) ten zapach zrobił na mnie wrażenie. Na pewno nie jest zwykłym ulepkiem, to gorzka czekolada z jakimś likierem alkoholowym - bardzo, bardzo mi to odpowiada... ze względu na brak tej "ulepkowatości" typowej dla tego rodzaju zapachów. Trwałość jak najbardziej na plus... Pół gwiazdki odjęłam jednak za to, że nie jest to zapach mega elegancki - czekolada to czekolada i średnio mi pasuje do wykwintnej kolacji w restauracji np. ;) Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: próbki
    Używa produktu od:nie określono

yerena
    28 września 2011 o 9:06
    5 / 5
    Gorzka czekolada z metalowym posmakiem
    Szukalam \'smacznego\' zapachu na jesienne dni, a tu sie nadarzyla okazja i... jednak wpadlam. Zdecydowanie wole mleczna czekolade, a w Dark Extasy poczatek to czekoladowe cukiereczki z likierem (ew. Beczulki), alkohol wyparowuje i zostaje zapach musu z gorzkiej czekolady z wanilla. Obok pucharka widze sreberko, ktore dopelnia zapach zimna, metaliczna, troche kwasna nutka, ktora akurat tu psuje caly interes. Mija czas- a mus schnie, pojawia sie zapach mlecznej czekolady, dalej schnie, schnie i wysycha na aromatyczny, gorzki proszek kakaowy. Rozy nie wyczuwam w zadnej fazie. Baza zapachu to karmel posypany najlepszej jakosci gorzkim kakao. Ciekawy zapach- idealnie sie sprawdzi jako poprawiacz nastroju. Używam tego produktu od: 2011 wrzesien Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100 ml
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Natalia 1
    31 stycznia 2011 o 17:38
    4 / 5
    ciemna czekolada z wanilią
    Mocny , intensywny zapach ciemnej czekolady , z dodatkiem róży , w tle słodka wanilia. Dla mnie zapach nie rozwija się , tylko delikatnie się osłabia , ale cały czas czuje to samo . Ogolnie perfumy są bardzo ładne , dla zwolenniczek czekolady , ja takich jadalnych i przede wszystkim czekoladowych zapachów nie lubie . I do extacy nic mnie nie doprowadziło . Trwałość bardzo dobra . Obiektywnie ode mnie takie mocne 3.5 gwiazdki Używam tego produktu od: niedawna Ilość zużytych opakowań: odlewka
    Używa produktu od:nie określono