Malwa, Tibetan Energy, Face Care, Maseczka do twarzy oczyszczajaco - normalizujaca

Głęboko oczyszczająca maseczka, ściąga pory skóry, nawilża i reguluje natłuszczenie. Nanosrebro działa antybakteryjnie. Zielona glinka kaolinowa działa oczyszczająco, odkażająco i gojąco. Maseczka zawiera wyciąg z awokado i ekstrakt z ogórka, które nawilżają i koją skórę . Dzięki kompleksowi witamin maseczka wspomaga odbudowę skóry, a w połączeniu z alantoiną wygładza ją i nawilża. Ekstrakt z tybetańskiej rośliny Goji rewitalizuje oraz zapobiega starzeniu się skóry, która jest narażona na szkodliwe działanie wolnych rodników. Polecana dla cery tłustej i mieszanej, także z tendencją do łojotoku.

dobry produkt, chociaż nie powala na kolana

Wypatrzyłam tę maseczkę w Auchan i, jak na rasową zakupoholiczkę przystało, wzięłam jedno opakowanie do przetestowania ;)

Maseczka w mojej opinii jest całkiem niezłej jakości, chociaż nie zapałałam do niej wielkim uczuciem.

Konsystencja leciutka, coś jak maseczki firmy Ziaja - taki tam delikatny kremik. Kolor jasno zielony.

Maseczka rozprowadza się bardzo przyjemnie, bez problemu można ją zaaplikować i cieńszą, i grubszą warstwą. Przy pierwszej aplikacji nastąpiło małe rozczarowanie jeżeli chodzi o wydajność - lepiej zużyć jedną saszetkę na raz, bo nawet przy oszczędnej aplikacji w saszetce nie zostaje za dużo maseczki na ewentualną drugą aplikację. Maseczka wykazuje też lepsze działanie jeżeli nałoży się ją grubszą warstwą, tak więc 1 saszetka = 1 użycie. Nie zastyga w skorupę, zmywa się bez problemu.

Co mogę powiedzieć odnośnie do działania maseczki?
Według mnie oczyszczenie jest bardzo średnie, nie odnotowałam uczucia dogłębnego oczyszczenia jak np. przy maseczkach glinkowych. Właściwości antytrądzikowe też liche, bo w moim przypadku maseczka nie przyspiesza gojenia istniejących niedoskonałości i nie zapobiega powstawaniu kolejnych. Muszę natomiast powiedzieć, że jak na maseczkę oczyszczającą bardzo dobrze nawilża. Skóra po zastosowaniu maseczki jest odżywiona, nawilżona, gładka. Podrażnienia czy jakieś czerwone placki są odrobinę ukojone, więc dla osób szukających delikatnego oczyszczenia i nawilżenia jak najbardziej polecam.

Ja osobiście lubię mocniej działające maseczki - zależy mi przede wszystkim na dogłębnym oczyszczeniu i łagodzeniu niedoskonałości, od nawilżania mam kremy. Z tego też powodu raczej maseczki więcej nie kupię, po prostu nie spełnia moich oczekiwań jeżeli chodzi o oczyszczanie.

Podsumowując:

+ tania
+ nieźle nawilża i pielęgnuje skórę
+ kremowa, leciutka konsystencja, dobrze się nakłada/zmywa
+ łagodna dla skóry
+ delikatnie koi podrażnienia

- nie oczyszcza wystarczająco
- brak wpływu na niedoskonałości
- średnia wydajność (1 saszetka starcza na jedną aplikację)

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

fajna

- nawilża - cera po jej nałożeniu nie jest wysuszona
- zmniejsza świecenie, matuje - w tym sprawdza się chyba najlepiej
- oczyszczona cera - ale nie jest bardzo głębokie oczyszczanie, porównałabym do działania dobrego żelu myjącego
- antybakteryjna - w miejscach trądzikowych czuć delikatne szczypanie

Maseczka idealna do cery mieszanej, wrażliwej i świecącej o kremowej zielonej konsystencji, która delikatnie zasycha, ale nie tworzy skorupki czy mocno ściągającej warstwy na twarzy. Lepiej nałożyć grubszą warstwę, wtedy działa intensywniej. Jestem na tak, za jej delikatność i antybakteryjne działanie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

super

kupiłam ją przypadkiem i okazała się strzałem w 10 !
-konkretna konsystencja
-łatwo się nakłada i zmywa też w miarę
-skóra jest jak nowa
-u mnie maksymalnie oczyszcza tłuszcz i łoj i mam czystą matowa skórę :)
-efekt utrzymuje sie nawet do 3 dni :)
- naprawde polecam,

Używam tego produktu od: tygodnia

lubię

Kupiłam ją przypadkowo w drogerii za 2,19zł i jestem na tak. Konsystencja przy nakładaniu, jest wydajna i ma taki fajny zielony kolorek. Twarz po niej rzeczywiście jest taka odświeżona i zmatowiona. Ten ekstrakt z tybetańskiej rośliny Goji to rewiatalizujące cudo. Zielona glinka koalinowa działa oczyszczająco tak jak tam pisze, więc jak najbardziej na tak, tylko szkoda, że ten produkt jest tak trudno dostępny. Naprawde jest coś wspaniałego, jak najbardziej dla mojej tłustej i mieszanej cery. Działa ;)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

rewelacyjna

Właśnie zmyłam ją z twarzy, więc mogę w bardzo bezpośredni sposób opisać, to co "zrobiła" na mojej twarzy. Jestem nią absolutnie zachwycona. Żałuje tylko, że wystarczyło jej na 2 użycia.
Maseczka ma rewelacyjną konsystencję, która bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Nie spływa, nie marze się, można w pełni ją wykorzystać do końca. Dość szybko zastyga, na mojej twarzy dość szybko "wsiąkała" w skórę, bardzo przyjemnie się ją zmywa.
Skóra jest oczyszczona, gładka i nawilżona.
Tego właśnie potrzebowała.

Używam tego produktu od: 4 dni
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Nie.

Kupiłam, bo bardzo przypadla mi do gustu maseczka Malwy w niebieskim opakowaniu, nawilżająca.
Pomyslałam, że może i ta okaże się równie dobra.
Trochę zaniżę jej oceny, ale w moim przypadku maska nie działa.

Nie mam dużych problemów z cerą. Najgorzej jest z zaskórnikami. Cerę mam suchą, dość wrażliwą.

Plusem na pewno jest to, że maseczka bardzo fajnie się rozprowadza. Konsystencja gęsta, więc nic nie spływa z twarzy, przyjemnie się ją aplikuje.
Po zastosowaniu buzia jest gładka, miła w dotyku.
Maseczka jest bardzo taniutka - podwójna saszetka kosztuje 2,50. W opakowaniu jest jej trochę mało, bo wystarcza tylko na raz (1 saszetka). Zasychając, nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry, nic nie szczypie....
.... dopóki jej nie zmyję. Podczas "noszenia" jej, wszystko jest okej, po zmyciu buzia piecze i jest lekko zaczerwieniona.

Nie ściąga porów nawet minimalnie! O zaskórnikach też nie ma mowy. Ogólnie, mam wrażenie, że lekko nawilża, nic poza tym, na pewno do oczyszczajacych nie należy.

Minusem jest także to, że ciężko ją znaleźć. Ja kupuję w Schleckerze, nigdzie indziej jej nie widziałam.

Cóż, może innym pomaga, w moim przypadku się nie sprawdziła. Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: xxxx
Ilość zużytych opakowań: Dwie saszetki

NAPRAWDĘ DZIAŁA

Nie spodziewałam się po niej wiele,ot tak kupiłam na szybko bo cena była śmiesznie mała.
A oto moje wrażenia po dwóch uzyciach bo maseczki jest sporo i podzieliłam ją na dwie porcje wyciskając do pudełeczka po zużytym kremie.
Rzeczywiście głęboko oczyszcza i nawilża
Ma całkiem fajny skład: wyciąg z awokado i ekstrakt z ogórka
Nie podrażnia,nie piecze,co więcej : łagodzi podrażnioną skórę !
Osoby z wrażliwą cerą nie muszą się obawiać.

Konsystencja jest bardzo dobra,po paru chwilach maseczka tężeje na twarzy ,nie ma obaw że spłynie.
Odżywia,wygładza i matuje skórę co bardzo mi się spodobało
Zauważyłam tez że ściąga pory i oczyszcza cerę.
I nie wysusza !
Zapach w maseczkach to dla mnie sprawa drugorzędna -ważne jest DZIAŁANIE

Ja mogę ją śmiało polecić - za małą cenę bardzo dobra pielęgnacja :)

Maseczka wspaniała !!!

Zawartość saszetki starczyła mi na dwa razy.
Moja skóra po tej maseczce jest :

nawilżona :)
ukojona :)
oczyszczona :)
odświeżona :)
lekko rozjaśniona :)
wygładzona :)
ma jednolity koloryt :)
przebarwienia zbladły :)

Dopiero po przyjściu do domu zauważyłam że to maseczka nie dla mojego typu cery ;)
Ale jak widać zaryzykowałam w ciemno i miałam szczęście :)
Za taką cenę WARTO !

gadżet łazienkowy

mam wrażenie że maseczka nie robi nic. fajnie się nakłada, pachnie, po zmyciu skóra jest ok ale żadnych długofalowych efektów nie zauważam. wieczorem nałożyłam a rano skóra przetłuszczona jak zawsze. kupiłam ją ze względu na glinkę w składzie ale w porównaniu ze zwykła czysta glinką w proszku wypada MEGA słabo.

Używam tego produktu od:dwa razy
Ilość zużytych opakowań:dwie saszetki

ok

Lubię tę maseczkę i często po nią sięgam,ponieważ matuje cerę,rozjaśnia ją i dodatkowo nawilża.Nadaje się do mojej wrażliwej cery,która nie reaguje zaczerwienieniem po zmyciu tego kosmetyku.Przystępna cena to dodatkowy atut.Kolor może nie należy do najciekawszych,ale mi jakoś nie przeszkadza.O oczyszczeniu nie mogę powiedzieć-uważam,że maseczki raczej zbytnio nie oczyszczą cery.Ale ogólnie jestem zadowolona z tej maseczki.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ok.4

Bardzo dobra maseczka. Świetnie oczyszcza nie ściągając i wysuszając nadmiernie skóry. Dużym atutem jest cena(dałem chyba 1,80zł). Szkoda że dosyć trudno ją dostać ale jak gdzieś zastane to na pewno kupie kilka. Polecam.

Używam tego produktu od: jakieś 3 miesiące temu

Naprawde dobra

Maseczka poztywnie mnie zaskoczyla. Naprawde oczyszcza nie gorzej niz moje ulubione maseczki Dermaglinu. Nie sciaga skory kiedy zasycha. Ewentualne krosty sa zasuszone lub goja sie znacznie szybciej. Nie przesusza cery.Naprawde godna polecenia. Wolalabym jednak, zeby byla dostepna w tubie. Nie wiem, czy kupie, bo lubie probowac nowosci.Używam tego produktu od:miesiac temu
Ilość zużytych opakowań:1, jedna czesc saszetki starczyla na 2 razy