Yoskine, 30+, Krem - reduktor zmarszczek mimicznych na dzień do cery normalnej i mieszanej

Preparaty Yoskine 30+ działają przeciw zmarszczkom mimicznym i posłonecznym. Innowacyjność receptur kosmetyków to zasługa wyjątkowego duetu, w skład którego wchodzą peptydy ryżowe oraz Foto-Protectyl-1 lub 2. Peptydy ryżowe wnikają głęboko w skórę i stymulują produkcję kolagenu, Foto-Protectyl-1, stosowany w kremach na dzień, chroni skórę przed fotostarzeniem natomiast Foto-Protectyl-2, w kremach na noc, regeneruje uszkodzenia skóry spowodowane negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Połączone działanie tych składników spowalnia starzenie skóry i pogłębianie się zmarszczek.
Nowoczesne filtry UVA i UVB (SPF 10 + PPD 5) zapewniają skórze kompletną ochronę przed fotostarzeniem przez cały dzień.

Cena: 70zł / 50ml
/bw/

Perfekcyjny

Znakomity krem nawilżający, wart swojej ceny. Świetnie nawilża, skóra sie po nim nie błyszczy, jest miękka i aksamitna w dotyku, pozostawia na długo odczucie świeżości, polecam

I tak i nie

Mam wersję na noc.

Poza bardzo przyjemnym zapachem, masełkowo-różową konsystencją i dość dobrym nawilżaniu nie zauważyłam żeby krem spełnił swoją rolę i zredukował zmarszczki.
Na szczęście krem udało mi się kupić po obniżonej cenie, bo tak naprawdę nie wart jest wydania aż tylu pieniędzy.
Jest fajny i przyjemny, ale nie wierzmy producentowi, że coś zrobi z naszymi zmarszczkami. Za tą cenę naprawdę można kupić coś lepszego.

Używam tego produktu od: 3 misięcy

Ilość zużytych opakowań: właśnie skończyłam 1

Najlepszy!

Dla mnie ten krem jest idealny. Jedyny do cery mieszanej, który naprawdę się sprawdził. Lekki (nie cierpię uczucia lepkości na twarzy), szybko się wchłania, dobrze nawilża i daje półmatowe wykończenie (nie jest to wymarzony efekt matujący, ale i tak lepszy niż w przypadku innych kremów). Poza tym przyjemnie pachnie i ładnie wygląda:-) Uważam, że cena jest adekwatna do jakości, chociaż oczywiście wolałabym, żeby była niższa. Z dostępnością kremu jest coraz lepiej, bo Yoskine cały czas rozszerza dystrybucję. Ja zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sześć

kolejny niewypał

Poleciła mi pani w drogerii; ponoć miał być ah i oh najwspanialszy na świecie....
Podsumuję krótko, kompletnie nietrafiony zakup...
Strasznie wysusza moją cerę (mieszaną i do takiej zresztą kupiłam krem), skóra na czole i policzkach po prostu się łuszczy, co wygląda tragicznie, zwłaszcza jak się zrobi makijaż...
Jedyny pozytyw to taki, iż cera wydaje mi się nieco bardziej rozjaśniona...
Szybko się wchłania to prawda, plus za eleganckie opakowanie ale to tyle; dla mnie zdecydowanie za mało jak na 70 zł...

po prostu rewelacja

Co jakiś czas zmieniam kremy ale to jest krem do którego chętnie wracam.Skóra jest po nim aksamitna w dotyku, super nawilżona.Doskonale nadaje się jako baza pod podkład.Ma składniki zmniejszące przebarwienia co po lecie jest bardzo zbawienne.Dodatkowo faktor ochronny w kremie powoduje że moja skóra jest świetnie chroniona przed czynnikami zewnętrznymi.Jeśli chodzi o zmarszczki mimiczne to szczerze nie zauważyłam zmniejszenia:-)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania i parę małych próbek

Najlepszy

Dla mnie wybawienie-nawilża dokładnie odpowiednio na dzień, matuje też trochę, ale co najważniejsze, po wielu latach używania kremów matujących i przeciwtrądzikowych uratował moją skórę i sprawił, że nie pojawiają się już na niej żadne niespodzianki. Wchłania się bez problemów i dobrze nakłada na niego podkład-próbowałam różnych z żadnym nie było problemów. Do tego zapach rewelacyjny, ale nienachalny :) Nie wiem czy kiedykolwiek znajdę lepszy krem.

Ilość zużytych opakowań: 6 może 7

Pomyłka

Na wstepie pragne zaznaczyz, ze byc moze komus ten krem pasuje a wszystko ze wzgledu na specyfike naszej cery. Akurat w moim przypadku krem ten zmniejszyl jedynie zawartosc mego portfela (krem jest drogi i tyle, jak na swoja klase zbyt drogi).
Krem na dzien jest zdecydowanie najslabszym ogniwem tej serii, mialam tansze kosmetyki i lepiej sie spisywaly
Pozytywy ktore odkrylam:
+estetyczne opakowanie, eleganckie
+szybko sie wchlania
+nie pozostawia tlustego filmu
Minusy
-nie zmnejsza zmarszczek mimicznych, powiem wiecej przesuszyl mi skore a nawet o zgrozo przy tym przesuszeniu widac wiecej zmarszczek
-zatyka pory, po jego stosowaniu mam ich zdecydowanie wiecej
-zapach, ja sie przyzwyczailam, plus ze jest dosc delikatny ja wole bezwonne, moja kolezanka uznala ze smierdzi stara skora .

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

MAJSTERSZTYK

Doskonały kosmetyk. Skuteczny w działaniu i niezwykle przyjemny w użytkowaniu.
Faktycznie spłyca nieco zmarszczki mimiczne ale ten efekt zaczęłam dostrzegać dopiero przy połowie drugiego opakowania (także potencjalnym użytkowniczkom zalecam cierpliwość - bo bez wątpienia popłaca).
Formuła delikatna, aksamitna i lekka. Idealnie stosuje się go pod poranny make up, natomiast w chwilach, kiedy skóra potrzebuje się "napić" i ma gorsze momenty ( np po wizycie w solarium ), wystarczy położyć go nieco grubszą warstwą, w formie maseczki, a efekt jest powalający.
Jest to bez wątpienia jeden z nielicznych kremów, które zapewniają mi komfort nawilżonej skóry przez cały dzień, bez uczucia ściągniętej skóry tuż pod wieczór.
Produkt polski, natomiast i zawartość i sama estetyka opakowania, to wyższa półka kosmetyków zagranicznych.
Po prostu POLECAM
Cena niebagatelna ale ponieważ firma zadbała o duże ilości próbek, radzę popytać o nie u sprzedawców, bo tak właśnie natknęłam się na to cacko i bynajmniej nie zamierzam się z nim rozstać :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opak po 50ml

Dobry... ale to nie to!!

Krem dobrze nawilża i wygładza skórę... tyle zauważyłam pozytywów. Nie ma efektu wygładzenia zmarszczek mimicznych... ale to jest trudne zadanie. Krem jest lekki, przyjemnie pachnie i z przyjemnością go zużyję.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

rewelacja

Zdecydowanie ten krem spełnił moje wszystkie oczekiwania.
Mam cerę mieszaną i większość kremów, albo matowiła skórę zbyt mocno, albo zbyt słabo. Ten się wstrzelił idealnie. Do tego rewelacyjna konsystencja, bardzo przyjemny zapach, nowoczesne opakowanie i super pomysł z miniaturką.
Szkoda tylko, ze cena tak wysoka...

Chyba skuszę się na wersję na noc.

Ilość zużytych opakowań: 1 i już kupiłam następne

Krem bardzo dobrze nawilża, skóra stała się gładsza i delikatniejsza. Krem na dzień mógłby być trochę bardziej tłusty, ponieważ większość pudrów i fluidów wysusza skórę. Mimo wszystko nadaje się pod makijaż. Jest wydajny, ładnie pachnie i ma przyjemną konsystencję. Nie podrażnia. Poprawił mi się koloryt skóry i jej jędrność. Krem naprawdę godny polecenia.

Naprawdę dobry krem

Dla mnie ten krem jest naprawdę dobry. Przede wszystkim ładnie wygładza twarz, pory stały się mniej widoczne, moja buzia jest pieknie rozświetlona, może troszku słabo nawilża (dlatego nie daje mu *****)
Ogólnie z pozostałymi kremami z tej seri spisuje się świetnie. Cena mogłabybyć nieco niższa. Opakowanie śliczne, nowoczesne, estetyczne no i ten minikrem podróżny to naprawdę strzał w 10!