Yoskine, 30+, Krem - korektor zmarszczek mimicznych na noc do cery normalnej i mieszanej

Innowacyjny krem przeciw zmarszczkom mimicznym - spowalnia starzenie skóry i pogłębianie się zmarszczek.
Nowoczesna, ciekłokrystaliczna struktura kremu nie obciąża skóry w nocy, gwarantując świeży i wypoczęty wygląd po przebudzeniu.
Peptydy ryżowe stymulując odbudowę włókien kolagenu zwiększają gładkość skóry i w widoczny sposób korygują zmarszczki mimiczne. Dodatkowo zapobiegają pogłębianiu się zmarszczek i powstawaniu nowych oznak starzenia.
Foto-Protectyl-2 regeneruje komórki uszkodzone przez wolne rodniki oraz przywraca ich prawidłowe funkcjonowanie. Dzięki temu po przebudzeniu skóra jest promienna,wypoczęta i pełna blasku.
Pro-Filagryna zapewnia wielopoziomowe, głębokie nawilżenie skóry i skutecznie zapobiega utracie wody z naskórka. Czyni cerę jedwabiście gładką oraz znacząco poprawia jej sprężystość i jędrność.

Cena: ok. 60zł / 50ml
/bw/

Pomylka

Najlepszy z serii glownie dlatego iz budzac sie rano cera nie jest przetluszczona ale teraz czy to jest pozytyw, zaczynam sie zastanawiac .... bo jednak wszystkie te kremy przesuszaja moja skore a nie jest ona jakas specjalnie wymagajaca. Dlatego spore rozczarowanie za taka cene w sumie czuje sie oszukana, bo cala seria krem na dzien na noc pod oczy i to jest spory wydatek.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Nawilżenie to za mało

Akurat zużyłam słoiczek mojego ulubionego Time Zone E. Lauder i postanowiłam tym razem dać szansę polskiemu produktowi. Kupiłam Yoskine w ciemno, bo był w promocyjnej cenie. Nie zaszkodzi spróbować. Opakowanie eleganckie. Zapach bardzo świeży i przyjemny. Konsystencja lekka i aksamitna. Niestety krem wchłania się raczej opornie. Na mojej twarzy zostaje tłustawa warstwa. Nie jest to jednak duża wada w przypadku stosowania na noc. Rano skóra jest ładnie nawilżona i miękka, a koloryt wyrównany. Krem nie wywołuje uczuleń ani wyprysków. Za to duży plus. Gorzej z korekcją zmarszczek. Na tym polu ponosi klęskę. Nie spodziewam się, że krem cudownie usunie zmarszczki mimiczne, ale oczekuję, że skóra będzie lepiej napięta i gładsza. Po trzech miesiącach stosowania nie zauważyłam żadnych efektów przeciwzmarszczkowych. Podsumowując, to świetny krem nawilżający, ale raczej dla cery 20+, a nie dla 30+.

Kosztowne rozczarowanie

Zalety tego kremu to opakowanie i zapach chcoiaz nie wiem czy w zapachu nie lezy źródło problemów...
Mam skóre wrażliwą ale nie alergiczną a to co ten krem po trzech dniach stosowania zrobił z moją twarzą to katastrofa. Potwornie mnie uczulił czego skutki odczuwałam przez dobre 2-3tygodnie. Po początkowej grubej, różowej kaszce na twarzy, przyszło niewairygodne wysuszenie i łuszczenie, Sprawdza sie zasada ze jak krem zbyt intensywnie pachni a do tego ma troszkę nienaturalny różowy kolor to jednak nic dobrego z tego być nie może. Wiązałam wielkie nadzieje z tym kremem i srodze się zawiodłam.
Generlanie katastrofa.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

dobry produkt

Kupiłam go w promocji w Superpharmie,po przestudiowaniu recenzji na Wizażu oczywiście.Krem spełnił moje oczekiwania,ładnie nawilża,wygładza,poprawia koloryt skóry(mam cerę naczynkową),rano twarz wygląda bardzo ładnie, jest gładka,wypoczęta i nie odczuwam ściągnięcia.Producent obiecuje korektę zmarszczek mimicznych ale nie wypowiem się na ten temat bo ich nie posiadam aż tak wiele pomimo moich 33lat.Swoja drogą to ciekawa jestem jak spisze się jego brat- krem pod oczy który zakupiłam kilka dni temu.Poza tym krem przyjemny w aplikacji,posiada miły zapach i kolor.Brawo za elegancki słoiczek, przypomina swoim design kremy marki Dior.Cena regularna trochę wygórowana więc nie wiem czy ponownie go kupię.Mimo wszystko polecam!

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Średniak

Krem jest taki sobie. Ładnie wygląda, pachnie, przyjemnie się go nakłada. ma ładny słoiczek. Trochę tam nawilży, coś nawet rozjaśni, ale o żadnej korekcji zmarszczek mimicznych nie ma mowy, wręcz pojawiają się te dotychczas niewidoczne, bo krem nie nawilża zbyt mocno.
Powinien kosztować 20 zł, wtedy dałabym mu trzy gwiazdki, ale zapłaciłam za niego 70 zł i nie spełnił moich oczekiwań, więc tylko dwie.
Bo taki właśnie jest - średni i na pewno niewart swojej ceny.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: skończyłam słoiczek i małą tubkę

Krem bardzo dobrze nawilża, skóra stała się gładsza i delikatniejsza. Krem na noc jest dla mnie trochę za tłusty, ale mimo to, bardzo dobrze się wchłania. Jest wydajny, ładnie pachnie i ma przyjemną konsystencję. Nie podrażnia. Poprawił mi się koloryt skóry i jej jędrność. Krem naprawdę godny polecenia.

Bez rewelacji

Miałam okazję testować ten i pozostałe dwa z serii kremy.
Niestety okazał się zupełnie niewystarczający w zakresie nawilżania. Nie tylko zresztą on. Dzienny i pod oczy również... Dostałam też próbkę wersji dla cery suchej i różnicy w zasadzie nie odczułam :(
Mam cerę mieszaną, która łatwo się odwadnia.

Wiele sobie po nim obiecywałam, a tu jak na złość nijak stosować go nie mogę. Sucho, sucho, Sahara ;(

Gwiazdki, które daję są za wygląd (kolor)i zapach (choć zapewne nie każdy lubi jak krem tak intensywnie pachnie. Ja tak :) ) oraz za słoiczek, który wyjątkowo cieszy oko :)Za oryginalny design brawo :D

I chociaż dla mnie nie są one bez znaczenia to,to wszystko to jednak za mało... :(

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:połowa słoiczka

Doskonały krem

Nie używałam jeszcze kremu na noc, który dawałby tak spektakularne efekty. Cera po przebudzeniu jest gładka i odżywiona, twarz wypoczęta. Zmarszczki mam głównie wokół oczu, mimiczne, tam kremu nie stosowałam, więc nie oceniam jego przeciwzmarszczkowego działania. Ale po aplikacji, i rano po przebudzeniu, skóra twarzy jest tak miękka i delikatna, jak u dziecka. Pieknie wyrównuje koloryt, nie zapycha porów, nie podrażnia.

Niesamowicie przyjemnie się go używa, jest bardzo lekki, nie obciąża, nie zostawia filmu na skórze, bardzo szybko się wchłania, dając niemal natychmiast tę niesamowitą gładkość.

Opakowanie (calej serii) jest luksusowe, aż przyjemnie popatrzeć na półkę w łazience. Dobrym pomysłem jest lekko łososiowy kolor, w odróżnieniu od bialego kremu na dzień - opakowania są identyczne, więc w pośpiechu możnaby sie pomylić, nie zauważając napisów. Różnych kolorów juz nie można nie zauważyć :).

Bardzo udany produkt, na pewno jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy

Rewelacyjny

Zgadzam się w 100% z poprzedniczką, że to najlepszy krem z tej serii. On naprawdę zdziałał cuda. Moja twarz jest po nim pięknie rozświetlona, gładka, dobrze nawilżona, pory mniej widoczne. Jestem bardzo zadowolona z jej wyglądu. Odkąd stosuję serię Yoskine 30+ nie używam żadnych fluidów, bo już nie potzrebuje maskować swoich niedoskonalości, moja cera staje się doskonała.Polecam z czystym sumieniem

Udany produkt :)

Krem ma śliczny, przyjemny i świeży zapach oraz doskonałą, aksamitną konsystencję. Wspaniale się go używa! Po dwóch tygodniach zauważyłam znaczną poprawę wyglądu mojej cery. Ujednolicił się koloryt, wzrósł poziom nawilżenia, skóra stała się wygładzona, mięciutka w dotyku. Krem nie pozostawia nieprzyjemnej tłustej warstwy, ładnie się wchłania. Rano twarz wygląda na wypoczętą i rozjaśnioną. Nie spowodował też uczulenia czy wysypu nieproszonych "niespodzianek" ;). Uważam, że jest to najbardziej udany produkt z serii 30+ do cery normalnej i mieszanej, ale dopiero kompleksowa pielęgnacja może przynieść zamierzone efekty. Polecam!