Garnier, Fructis, Volume Restructure, Odżywka wzmacniająca (stara wersja)

Garnier, Fructis, Volume Restructure, Odżywka wzmacniająca (stara wersja)

Nie zawiera silikonu i parabenu. Nie obciąża włosów.
Dzięki działaniu bio - aktywnego komplexu z ceramidami, który przenika do wewnątrz włosa, odżywka zapewnia głęboką pielęgnację, odbudowuje je i wzmacnia od wewnątrz. Zwiększa objętość włosów bez obciążania. Efekt: Włosy są wzmocnione i odbudowane. Nabierają objętości od wewnątrz i stają się miękkie w dotyku.
Odżywkę pozostawić na włosach przez 2 - 3 min. i następnie spłukać wodą.

powoduje przylizanie włosów

Odżywka sama w sobie jest niezła, chociaż szału nie czyni ;-) Tym, co przede wszystkim sprawia, że już jej raczej nie kupię jest to, że obciąża włosy. Moje po jej użyciu są przylizane i szybko się przetłuszczają. Jest to wręcz na odwrót, jeśli chodzi o obietnicę producenta o zwiększaniu objętości włosa od wewnątrz i braku obciążania.
Wydajność średnia w stronę niskiej - jednak mam długie włosy, a do tego lubię porządnie je wypaćkać w odżywce/masce.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy na zmianę z innymi

fajna

Wiele plusów:
wydajna i w dobrej cenie
ułatwia rozczesywanie
wygładza
ładny zapach
lekka
włosy nie są oklapniete
włosy sie nie pusza
Polecam:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: około 2

Lekka ale skuteczna

Sięgnęłam po te odżywkę, bo moje włosy, które normalnie są skłonne do mocnego przesuszenia, miały dość głęboko odżywiających produktów i potrzebowały czegoś zdecydowanie lżejszego.

Faktycznie odżywka jest lekka, nie obciąża włosów, ale wygładza je i nabłyszcza. Do tego zgodna z metodą CG, bez silikonów, oblepiaczy, łatwa do zmywania delikatnymi szamponami. Całkiem wydajna, choć jest dość gęsta a i moja czupryna do cienkich nie należy. ;) Myślę, że nadaje się również jako odżywka b/s, choć nie wiem, jak by zadziałała na delikatnych włosach. W tej chwili używam resztki z tuby jako reanimatora loków - zdaje egzamin.

Kiedy stosuję ją jako d/s, nigdy nie trzymam jej dłużej niż 5-10 minut. To wystarcza. Włosy i tak po wyschnięciu stają się sprężyste, elastyczne, nabierają życia, skręt jest podkreślony.

Do tego ma miły, cytrusowy zapach.

Moje włosy zawsze lubiły kosmetyki Garnier Fructis i ta odżywka nie jest wyjątkiem. Bardzo fajny, solidny produkt. Życzyłabym jedynie, żeby kosztował ciut mniej, bo dycha (w niektórych sklepach nawet więcej) za 200ml to trochę dużo, prawda? Z drugiej strony napracowali się przy składzie, więc chyba warto. Polecam. :)

Przeciętna

Początkowo bardzo ją lubiłam. Do czasu aż zauważyłam, że to ona jest odpowiedzialna za moje suche końcówki.

+dobry skład, bez silikonów,
+bardzo ładny zapach
+pomaga rozczesać włosy,
+dostępność

-nie nawilża włosów, końcówki nadal pozostają suche,
-nie ma mowy o jakiejkolwiek objętości; powiedziałabym, że jest wręcz przeciwnie - VR wygładza włosy,
-wysoka cena w stosunku do jakości.

Po prostu średnia odżywka, za tę cenę można kupić coś lepszego.

Przeciętny

Moim zdaniem produkt przeciętny. Dobry do stosowania z innymi szamponami niekoniecznie z serii Fructis Garniera.

+ ułatwia rozczesywanie
+ wygładza włosy
+ ujarzmia niesforne, puszące się włosy
+ śliczny zapach
+ wydajne i ekonomiczne opakowanie

- krótki czas działania
- przyspiesza przetłuszczanie się włosów ( w moim przypadku o cały dzień)

Ilość zużytych opakowań: dwa całe opakowania

zwyklak

Bardzo lubię szampony Garnier Fructis, skusiłam się też któregoś razu na odżywkę. Mojego serca jednak nie podbiła.

Nie zauważyłam żadnej odczuwalnej poprawy kondycji moich włosów, odżywka, owszem, pomocna była przy ich rozczesywaniu, niestety nic więcej.
Na plus zaliczę także, że nie obciążała moich przetłuszczających się włosów.

Na początku była cudowna

Kupiłam ją bo zaczęły wypadac mi włosy tak że już sama nie wiedziałam co robić. Liczyłam że mi pomoże.

+ ładny zapach
+ nie powoduje łupieżu
+ ułatwia rozczesywanie
+ nie obciąża
+ włosy są po niej miękkie
+ na początku wzmacniała włosy i mniej wypadały
+ jest bez silikonu
+ wygodne opakowanie
+ niska cena
+ nie ma problemów z jej spłukaniem
+ nie przyśpiesza przetłuszczania się włosów

- po zużyciu jednego opakowania przestała działać; nie wzmacniała już włosów a i włosy nie były juz po niej takie jak wcześniej
- wydajność
- konsystencja; mogłaby byc bardziej gęsta

Naprawdę, myślałam że dłużej będę jej używać. Niestety. Mimo wszystko daje jej 3 gwiazdki bo efekty na początku były niezłe.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: Prawie 2 opakowania

Ewentualnie na co dzień.

Kupiłam w duecie z szamponem, bo zachciało mi się takiego zestawu, choć zwykle używam produktów z różnych firm. Odżywka nie jest zła, ja jednak oczekuję czegoś lepszego.

+ Ułatwia rozczesywanie mniej poplątanych partii włosów, z prawdziwymi kołtunowymi koszmarami sobie nie radzi, ale przyzwyczaiłam się do tego, w zasadzie żadna odżywka jeszcze tego u mnie nie dokonała. ;)
+ W/w partie włosów wspaniale wygładza, są śliskie pod ręką, daje efekt jakby "chłodnych" włosów, może zrozumiecie, o co mi chodzi. :D
+ Całe włosy są po jej użyciu mięciutkie, miłe w dotyku.
+ Nie obiąża włosów; ja oczywiście nakładałam ją, jak wszystkie odżywki, na długości od ucha w dół.
+ Genialnie pachnie - egzotycznymi owocami - jakieś mango, arbuz... Coś wspaniałego, w końcu jakaś odskocznia od wszędobylskich cytusów!
+ Świetna, kremowa, gęsta konsystencja - nie ucieka z dłoni ani włosów, a jednocześnie doskonale się rozprowadza.

+/- Przeciętna wydajność - potrzeba jej mniej więcej tyle samo, co innych odżywek na jedno użycie.
+/- Cena - również średnia.

- Nie daje żadnych spektakularnych efektów, na dłużą metę nie odżywia, nie nawilża, nie regeneruje - ot, taki bardziej makijaż dla włosów, niż rzeczywiście jakieś działanie, poza tym nie ułatwia rozczesania "gorszych" partii włosów, działa tylko na włosy we w miarę dobrym stanie...
- Nie dodaje obiecywanej objętości, choć osobiście ja się z tego cieszę. :D
- Bardzo ciężko ją spłukać z włosów, potrzeba do tego dużo czasu i cierpliwości.
- Niewygodne opakowanie - na zamknięciu można połamać paznokcie i mimo tego, że stoi do góry nogami, resztek odżywki nijak nie można z niego wydobyć.

Podsumowując - jako codzienna odżywka nie jest zła, ja jednak szukam czegoś, co chociaż trochę prawdziwie zadziała na moje włosy. Od wizualnych efektów mam spray\'e i jedwabie. ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno, 200 ml

cudów nie działa, ale nie jest zła

Odżywka jest dobra ale nie rewelacyjna. Ma zarówno plusy jak i minusy:)

+włosy stają się bardzo podatne na modelowanie szczotką przy użyciu suszarki- to jest zdecydowanie największy plus tego produktu przynajmniej w moim przypadku
+ułatwia rozczesywanie
+włosy mięciutkie
+przyjemny zapach, który się utrzymuje
+wydajna
+cena

-nie zauważyłam efektu "nabierania objętości"
-z tą całą "odbudową" to pewnie też lekka ściema..
-włoski niestety szybko się przetłuszczają- ładnie wyglądają po samym umyciu i ułożeniu a już na wieczór efekt niknie- więc słabiutko..

Podsumowując odżywka nie jest zła i na pewno sobie ją z chęcią do końca zużyję ale wątpię czy zdecydują się na powtórny zakup..

Bez elektryzowania!!!:)

Razem z szamponem działają cuda, jeżeli chodzi o elektryzowanie włosów. To właśnie zaleta braku silikonu. Miałam z tym straszne problemy. A po tej serii - brak. Odżywka mi się skończyła, ale szampon z inną odżywką też działa. Chociaż lepiej z tą. Ładny zapach, nie obciąża włosów, nie przetłuszczają się szybko.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

lubię :-)

Używam, gdyż jestem zachwycona zapachem i wygładzaniem. Po użyciu tej odżywki moje włosy są miękkie, wygładzone, dobrze się rozczesują i ślicznie pachną. Może nie ma tak spektakularnych efektów o jakich zapewnia producent ale plusy są na tyle przekonujące, że spokojnie mozna ją zakupić w Rossmanie za całe 6,99 PLN i naprawdę być zadowolonym :-).

Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: parę

moja! :)

używałam klika lat temu odżywek Fructisa - do włosów przetłuszczających się i do kręconych. Potem ścięłam włosy na krótko, więc przestałam używać jakichkolwiek odżywek, aby ich nie obciążać. Obecnie znów je zapuszczam (teraz są nieco za ucho) i postanowiłam je jakoś wesprzeć, zwłaszcza że od kiedy są dłuższe dłużej schną i muszę używać suszarki.
Odżywka świetnie spełniła moje wymagania :)
+ wygładza i zmiękcza włosy
+ ułatwia rozczesywanie (gdzie niegdzie od tego suszenia zaczęły mi się niszczyć i plątać końcówki, odżywka niweluje ten problem)
+ pięknie pachnie
+ nie obciąża

odjęłam pół gwiazdki gdyż objętości nie dodaje, ale w sumie żaden inny kosmetyk nigdy tego nie zrobił. To, że nie obciąża mi wystarcza :]
używam równocześnie z szamponem Fresh i odżywką Vol. Rest. w sprayu - włosy są miękkie, błyszczące, pachnące, podatne na układanie... no poezja :D

Używam tego produktu od: kilku tygodni