Herbal Care, Szampon `Skrzyp polny` (stara wersja)

Herbal Care, Szampon `Skrzyp polny` (stara wersja)

Szampon zawiera łagodne dla włosów i skóry głowy substancje myjące na bazie kokosu, które myją, oczyszczają i pielęgnują. Ekstrakt z młodych pędów skrzypu polnego wzmacnia włosy, stymuluje ich wzrost i hamuje wypadanie, a kompozycja mikronizowanych białek pszenicznych wnika głęboko w cebulki i w strukturę włosów regenerując je od wewnątrz. Chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UVB, odżywia i odbudowuje zniszczoną substancję włosa. Dzięki zawartości bio-Complexu Witalnego włosy są miękkie, sprężyste i pełne energii.

Super!

Świetny szampon, o silnie ziołowym zapachu i niesamowitym działaniu.
Idealnie czyści zarówno skalp jak i całą długość włosów z wszelkich pyłów, kurzu, pozostałościach po kosmetykach do stylizacji itp. itd.
No i ta cena! <3
W połączeniu z odżywką z tej samej serii, uzyskamy efekt super miękkich i oczyszczonych włosów.

Jest jednak małe ALE:
według mnie szampon nie nadaje się do codziennego/regularnego stosowania, ponieważ na dłuższą metę je przesusza.
Używam go mniej więcej 2 razy w miesiącu i jest wspaniale.

Bardzo go lubię

Szamponu używam od lat przewija się ciągle w moim domu rodzinnym. Szampon ma żelową konsystencje , jest lejąca więc produkt jest średnio wydajny. Zapach bardzo mi odpowiada jest ziołowy i bardzo przyjemny. Działanie również wspaniałe, szampon dogłębnie oczyszcza nasze włosy po nim są niesamowicie odświeżone, uniesione u nasady i błyszczące. Zapach utrzymuje się jeszcze chwile po umyciu. Świeżość włosów utrzymuje się bardzo długo. Szampon nie zawiera barwników ani parabenów . Opakowanie bardzo ciekawe jedynie nie podoba mi się ogromny otwór przez który wylewa się za dużo szamponu. Ogólnie warto spróbować .

Uwielbiam!

Bardzo lubię ten szampon, dokładnie oczyszcza moje włosy, ładnie pachnie a przy tym mało kosztuje. Włosy po umyciu trochę się plączą ale to nie jest dla mnie kłopot, nakładam odżywkę na włosy i wszystko jest pięknie. Po umyciu włosy nadal ładnie pachną szamponem a dodatkowo widać po dłuższym stosowaniu baby hair z czego jestem bardzo zadowolona. Nie ma porównania z szamponem z Radicala również ze skrzypu polnego.

Używam tego produktu od: 2015
Ilość zużytych opakowań: 4 normalne butelki

Uwieeelbiam

Zawsze lubiłam ziołowe szampony, ale odkąd zapuszczam naturalny włos, polubiłam je jeszcze bardziej.
Po tym szamponie włosy są puszyste, świeże, odbite u nasady, wolniej się przetłuszczają i łatwiej je ułożyć. Są po prostu mocniejsze i elastyczniejsze, nie wspominając o wizualnym efekcie większej objętości ;) Nie oceniam pod kątem błyszczenia, bo nigdy mi nie zależało na efekcie fryzury świecącej jak z reklamy. Włosy mają być po prostu zdrowe.

Produktu używam regularnie co mycie, bo moim włosom służy porządne oczyszczenie. Po kąpieli mogą wydawać się poplątane i sztywne, ale po wysuszeniu ten efekt znika.

Polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy

Świetny do oczyszczania

Zalety:
+tani
+łatwo go zdobyć
+wygodna butelka
+piękny ziołowy zapach (dla niektórych babciny, mi kojarzy się z dokładnym oczyszczeniem)
+świetnie sprawdza się jako szampon do cotygodniowego oczyszczania włosów
+świetny do peelingu cukrowego
+bardzo wydajny
+dobrze się pieni
+dość gęsty
+widać ile jeszcze go mamy w butelce (nie kupimy ani za wcześnie ani za późno ;))
+produkt można złużyć do ostatniej kropli
+włosy podczas jego stosowania nie wyglądają jak siano, są mocniejsze, mniej wypadają i nie ma problemu z rozczesywanie (nawet bez odżywki)

Wady:
-raczej nie do codziennego stosowania
- i nic więcej ;D

Używam tego produktu od: 6miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Uwielbiam w nim wszystko!

Wypróbowałam wcześniej mnóstwo innych i zawsze coś było nie tak, od ponad dwóch lat używam tego i każda konieczność zamiany go na coś innego (w czasie wyjazdów) kończyła się koszmarem na głowie i uświadomieniem sobie dlaczego ten jest dla mnie najlepszy.

+ niska cena,
+ ograniczone wypadanie,
+ wzmocnienie (mam takie wrażenie),
+ połysk,
+ zapach (ale uwielbiam zapach skrzypu, więc to względne),
+ ułatwia rozczesywanie (NAPRAWDĘ to robi w przypadku moich długich, kręconych włosów),
+ wydajność (tzn. nie mam wrażenia że bardzo szybko się kończy, więc raczej dość przyzwoicie)

+ butelka z nakrętką też mi się podoba, o wiele bardziej niż walka z zatyczkami i klapkami (chociaż jak przypadkiem wpadnie do wanny to bye bye shampoo),
+ można zużyć całość zawartości bez siłowania się z butelką, wyciskania i rozcinania jej (w standardowych zawsze coś zostaje a wizja wyrzucenia 50ml szamponu tylko dlatego, że ktoś wrednie zaprojektował kształt butelki mnie wnerwia),
+ w dodatku widać ile szamponu zostało, nie trzeba zgadywać po ciężarze.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: około 10

WOW

Miałam wielki problem z wypadającymi włosami, nic na nie nie działało, a probowałam wielu szamponów, odżywek i nic.. Dopiero kiedyś przez przypadek w w biedronce zobaczyłam ten szampon i stwierdziłam, czemu nie? I faktycznie efekt był i jest do tej pory.

PLUSY

+zmniejszone wypadanie włosów
+wydajność
+dobrze myje
+cena
+dostępność

MINUSY

-zapach

Tragedii nie ma

+ dobrze oczyszcza (z olei również)
+ trochę przedłuża świeżość włosów
+ wydajność

- opakowanie (bardzo niewygodna zakrętka)
- hamuje wypadanie, ale delikatnie
- do codziennego stosowania (zbyt agresywny)

Ale będę go stosować w celu oczyszczenia skóry głowy.

Najlepszy szampon

Włosy strasznie mi wypadały używałam już wcześniej innych szamponów przeciw wypadaniu ale nie widziałam żadnych efektów.Dopiero ten szampon zahamował wypadanie oraz szybszy porost .Jest bardzo wydajny oraz przyjemny ziołowy zapach.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

jestem na tak

Szampon stosuję już dłuższy czas, jednak przez pielęgnację włosów farbowanych sporadycznie lądował na mojej głowie, jedynie w celu mocniejszego oczyszczenia włosów i skóry. Do codziennego użytku pokochała go moja mama i chyba nigdy go nie zamieni :D
Lubię ziołowe zapachy, wiec dla mnie to nawet na plus, że pachnie tak, a nie jak paryskie perfumy :D

Plusy:
* wydajność,
* bezproblemowo można wykorzystać do końca,
* nawet dobrze się pieni,
* oczyszcza,
* po użyciu włosy nie są oklapnięte,
* zapach,
* dostępność (Natura, Biedra),
* cena (ok 5 zł)
Minusy:
* opakowanie (kilka razy łapałam go w locie, bo potrafił mi się wyślizgnąć podczas dozowania.. szkoda, że nie ma jakiegoś innego rozwiązania tylko dziura :P )
* moje włosy są po nim jakieś sztywne i szorstkie, ale jestem w stanie mu to wybaczyć :)

Ilość zużytych opakowań: 5, w trakcie

Opłaca się.

Szampon ma dobry skład,ładnie pachnie,dobrze się pieni i nie plącze wlosow. Nie stosowałam go regularnie,takze trudno stwierdzić,czy zahamował wypadanie wlosow,ale nie zaszkodził im rownież.
Minusem jest otwór,przez ktory bardzo dużo wylewa sie płynu,ktory jest dość rzadki.

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Bardzo dobry szampon

Szampon bardzo dobrze się pieni, jest gęsty i stosunkowo wydajny jak na niewielkie opakowanie. Świetnie oczyszcza wlosy, przy tym koi skórę głowy. Ma ładny, odświeżający zapach. Wyczuwam w nim zapachy z natury - nuty ziół. Sądzę, że szampon faktycznie przeciwdziała wypadaniu włosów i przyspiesza ich wzrost, chociaż tutaj nie ma u mnie spektakularnej zmiany, ponieważ nie mam problemu z nadmiernym wypadaniem włosow czy ich wzrostem. Jednakże włosy w czasie mycia praktycznie wogole nie wypadają, a przy innych szamponach zdarza sie. Nie ogranicza w moim przypadku przetluszczania, ale tez nie nasila go. Jest to jeden z lepszych szamponów jakie używałam.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania