Sally Hansen, Beyond Perfect, Speed Shine 10 - Day Top Coat (Wysuszacz do paznokci)

Pojemność 11,8 ml

Proteinowy wysuszacz skraca schnięcie lakieru do krótkiej chwili i pozostawia supertrwałą, pięknie połyskującą powierzchnię.
Lakier jest suchy w 30 sekund.

Cena: ok. 20zł / 11,8ml
/m/

Mój KWC

Zdecydowanie polecam, nie wiem skąd tyle złych opini. Dla mnie najlepszy wysuszacz jaki do tej pory miałam, a wyprubowałam wiele.
- bardzo szybko wysusza paznokcie, juz po 2 min mozna je spokojnie dodtykać (delikatnie oczywiście, bez przesady)
- piękknie nabłyszcza;
- jedyny który nie tworzy na moich paznokciach tzw. "znaków po pościeli", poniewż maluje zawsze paznokcie przed spaniem
- podtrzymuje trwałośc lakieru

Wady:
- fakt bardzo krótki pędzelek, i jak zostaje w opakowaniu mniej niż pół ciezko się do niego dobrać:-((( wtedy kupuje kolejną buteleczkę i robię dolewke:-)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

No dokładnie... MASAKRA :)

Co prawda mi kolorowy lakier nie schodził po nim szybciej..ale też żadnego efektu przedłżenia trwałości nie zauważam. Przyspiesza wysychanie ale 30 sekund to mit.

WADY
*strasznie zgluciał gdy zostało mniej niż pół buteleczki (a maluję dość często) - bardzo smuży

*pojęcia nie mam jak go teraz wydobywać - ta toporna buteleczka z krótkim pędzelkiem przecież totalnie to uniemożliwia... 1/4 lakieru pójdzie przez to do kosza..ale może to i lepiej :) tym razem zainwestuję w insta dri

PLUSEM jest to, że rzeczywiście nabłyszcza.

Używam tego produktu od: parę m-cy

MASAKRA

Pomalowałam na lakiery Inglota, Catrice i Sally Hansen a następnego dnia schodził płatami. Faktycznie przyśpiesza wysychanie lakieru ale nie jak zapewnia producent w 30s , potrzebuje na to więcej czasu. Jedno co mogę powiedzieć dobrego to nadaje piękny połysk. Kategorycznie odradzam :(

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Super szybki!

Anie się obejrzysz, a Twoje paznokcie będą suche! Wspaniały preparat, nie sprawdzałam czy działa w 30 sekund ale w dwie minuty na pewno. Co do tego, że przez 10 dni lakier nie schodzi, nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ wszelkie prace domowe robię w rękawiczkach, co eliminuje ryzyko zniszczenia paznokci. Na allegro za 8 zł. Polecam !!

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego

trwały

Świetny lakier nawierzchniowy. Nadaje paznokciom ładny połysk, utwardza je, przedłuża trwałość lakieru (polecam nakładanie kolejnej warstwy co 2-3 dni). Rzeczywiście przyśpiesza wysuszanie lakieru, ale zajmuje mu to o wiele więcej czasu niż obiecuje producent :)

Używam tego produktu od:

8 dni!

Właśnie tak długo wytrzymuje lakier w stanie nienaruszonym, w 10 dniu nadaje się juz do zmycia. Miałam już wcześniej wysuszacze lakieru Sally Hansen, ale tez jest zdecydowanie najlepszy i najtańszy. Co prawda lakier nie schnie w 30 sekund, ale w około 5-8 minut, ale za to trwałosc powala. Poza tym fajny pędzelek, preparat nie gęstnieje, dobrze się rozprowadza, nadaje połysk.

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1