Ziaja, Med, Kuracja Nawilżająca, Krem redukujący zmarszczki na noc (stara wersja)

Bogata emulsja regenerująca z wykorzystaniem ECO - certyfikowanych surowców, bez kompozycji zapachowej, przeznaczona do skóry suchej i wrażliwej. Substancje czynne: oligopeptydy, olej Canola, alantoina, prowitamina B5, kwas hialuronowy

Miłe zaskoczenie :)

Witam, mam bardzo wrażliwą skórę, ponieważ bardzo długo leczyłam trądzik różowaty. Moja skóra po antybiotykach jest sucha jak papier. Kupiłam krem Ziaja Med z tej serii na dzień i na noc. Ten na dzień od razu zrobił na mnie świetne wrażenie. Do tego na noc musiałam się przyzwyczaić, ale po około tygodniu stosowania byłam już bardzo zadowolona. Dlaczego? Krem jest tłusty, gęsty i zostawia na skórze film. Na początku ten film mnie drażnił, ale skóra wyraźnie była rano pięknie nawilżona. Okazuje się, że przywykłam do jego konsystencji. A efekt nawilżenia skóry jest świetny. Duży plus, że krem jest bez zapachu. Wydajny.

Nie działa

Kremik pod oczy kupiłam mimo przeczytania niezbyt pozytywnych opinii. Niestety zawiodłam się. Mimo że lubię ziaje ten krem jest po prostu słaby.
Nie nawilża i nie redukuje zmarszczek. Skóra jest sucha i szorstka. Mimo że niedużo kosztuje to myślałam że będzie lepiej.

Baaardzo średni

Na już potrzebowałam jakiegoś ekstra kremu na noc, który by rzeczywiście nawilżał moją skórę twarzy. Ostatnio mam problem z jej nawilżeniem więc udałam się do ulubionej Ziaji i poprosiłam Ekspedientkę o pomoc. Zaproponowała ten. Pomyślałam, że ona na bank się zna, że ma nawilżać i jeszcze redukować zmarszczki - ekstra, biorę w ciemno.
Krem nie jest jakiś totalnie koszmarny, ale większego szału również nie ma. Oczekiwałam od niego naprawdę dużo, troszeczkę się zawiodłam.

Świetny krem dla bardzo suchej cery

Szukałam jakiegoś bogatego kremu typowo na noc dla mojej bardzo suchej i za razem wrażliwej cery i wstąpiłam do firmowego sklepu Ziaji - kupiłam tam całą torbę kosmetyków (ach, te ich ceny!), i trochę w ciemno ten krem (zero testerów w sklepie... kiepsko). Nie wiem, czy gdybym przetestowała krem w sklepie wzięłabym go... chyba nie, bo w pierwszej chwili wydaje się bardzo ciężki, lepki (taka lepka emulsja, jak krem nivea) i do tego śmierdzący (ma być bezzapachowy, ale pachnie kiepsko). Jednak w domu okazało się, ze świetnie się wchłania (nawet jak nałożyłam go sporo), od razu koi skore, a rano buzia jest cudownie miękka i nawilżona. Nie stosują go codziennie, jednak co jakiś czas przez tydzień, jako taką kurację. I efekt jest super. Nie jestem pewna, jak krem wpływa na zmarszczki, ale na pewno skóra jest lepiej odżywiona i bardziej napięta. Poza tym krem jest wydajny, ma wygodne opakowanie, no i cenę, jak to u Ziaji - czyli śmiesznie niską. Nie wiem, jak zareaguje na niego skóra normalna, lub - nie daj boże - tłusta, ale dla suchej i odwodnionej - polecam!

Kupiony w: U konsultantki

Słabiak.

Niestety, jego używanie nie przyniosło żadnych widocznych efektów. Wykończyłam go do końca, ale moja skóra twarzy mu podziękowała - nie nawilżał jakoś znacząco, nie przyczynił się do żadnych pozytywnych zmian. Musimy się pożegnać na zawsze.

Świetnie nawilża

Jestem posiadaczką przetłuszczającej się, płytko unaczynionej skóry, dodatkowo przesuszonej ciągłym przebywaniem w niskiej temperaturze.

Kremik pachnie jak kosmetyki bezzapachowe, lecz nieco ładniej. Jest gęsty, zostawia na twarzy tłustą powłokę, która się dobrze wchłania. Nie jest dla mnie komedogenny. Rewelacyjnie nawilża. Krem pomógł odbudować mojej skórze ochraniającą powłokę, gdyż wcześniej twarz była matowa, bo przesuszona skóra przestałą produkować sebum. Dla mnie ten mat to minus, ponieważ nie jestem zwolenniczką obdzierania tłustej skóry przed chroniącą ją powłoką. Stosowalam ten produkt raz, czasami dwa razy dziennie. Szybko się skończył.

Na pewno kupie ten produkt ponownie. Dodam, że dla młodej, tłustej, nieprzesuszonej skóry jest o wiele za ciężki.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Mój 1 krem przeciwzmarszczkowy

Jakiś czas temu doszłam do wniosku, że to już czas zacząć stosować kremy na pierwsze zmarszczki:)
Doszłam do wniosku, że nie kupie od razu bardzo drogiego i mocnego więc skierowałam się do Ziaji powiedziałam pani o co mi chodzi pani poleciała mi ten krem. Na początku się obawiałam bo pisało, że do cery suchej a ja mam mieszaną ale okazało się że krem nie jest bardzo tłusty, bardzo dobrze nawilża, zostawia tłusty film ale mi do nie przeszkadza. Jest trochę mało wydajny starsza mi na miesiąc.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Bardzo nawilża

Mam wrażliwą skórę skłonną do podrażnień. Mimo iż jest mieszana ma tendencje do wysuszania, do tego stopnia że występują u mnie tzw "suche skórki". Zima, grzejniki wiatr, słońce .... chwila nieuwagi i mam zaczerwienioną cerę, popękane naczynka i najgorszą rzecz -czyli suche skórki. Wtedy jest problem z makijażem, bo każdy podkład, nawet nawilżający osadza się na twarzy w tych suchych miejscach i wygląda niechlujnie i okropnie. Szukałam dobrego kremu bardzo długo ,testując różne marki - od tanich po nieco droższe. Na ten krem trafiłam w aptece. Miałam mieszane uczucie bo po co mi krem na zmarszczki? Ale potrzebowałam szybko czegoś nawilżającego bo dopadł mnie kryzys skóry.

Krem wypadł rewelacyjnie. Jest niedrogi w stosunku do jego właściwości.
Pozytywne cechy:

Bardzo dobrze nawilża
Dobrze się wchłania - nie roluje się
Nadaje się pod makijaż (ale nie zawsze, o tym niżej)
Łagodzi podrażnioną skórę i nie pieką po nim oczy jak zaleci
Po peelingu i kremiku znikają suche skórki i mogę śmiało robić makijaż :)

Negatywne cechy:
Wątpie aby wygładzał zmarszczki
Kwestia makijaży wygląda tak, że ja używam podkładu matującego i czasami jest tak że po kremiku świecę się strasznie. Błyszczenie wychodzi po jakimś czasie i podkład nie ejst w stanie go zatrzymać. Ale coś za coś. Suche skórki znikają a sebym mozna niwelować :)
Mogłaby być wersja pachnąca kremu bo takie lubie :)

Polecam ten krem z czystym sercem, jest niedrogi ale nie wiem czy się do każdej cery nadaje. Do suchej i mieszanej ok ale do tłustej raczej odpada, ale to zależy od waszych preferencji.
Mój KWC

Ilość zużytych opakowań: 2 x 50 ml

Zwykły krem

Mimo, iż krem jest dedykowany cerze dojrzałej, używam go będąc nastolatką o cerze mieszanej, skłonnej do trądziku. Moja mama nie była z niego zbyt zadowolona, a ja potrzebowałam jakiegoś zwykłego kremu na noc co by nieco nawilżył skórę.

Z racji moich nastu lat nie dane oceniać mi jego właściwości przeciwzmarszczkowe, mimo to po dokładnej analizie składu zakładam, że jedynie zredukuje te, które są oznaką suchości skóry (tzw. fine lines).

Krem jest nieco tłustawy, ale lekki w swej konsystencji. Ma lekko chemiczny, "apteczny" zapach, niewyczuwalny na skórze. Czuć go trochę na twarzy, co akurat niespecjalnie mi przeszkadza, bo w nocy i tak śpię ;)
Faktycznie nawilża, ale obawiam się, że dla skóry mocno przesuszonej będzie to zbyt słabe działanie. Ostatnio produkt ten stał się niezbędny dla mnie, gdyż trafiła mi się wyjątkowo wysuszająca pianka do mycia twarzy. Krem niby wygładza skórę, ale tylko w chwili gdy jest nałożony na twarz. Nie podrażnia, nie wpływa negatywnie na skórę.

Podsumowując:
To krem dla niewymagających dużego nawilżenia osób. Cudów nie czyni, ale nie szkodzi. Gdybym nie miała nic lepszego do wyboru, byłabym skłonna ponownie go zakupić.

Używam tego produktu od: Koniec listopada 2013
Ilość zużytych opakowań: Jedno

trochę lepszy niż wersja na dzień

Krem jest trochę mocniejszy, ale dla mnie i tak nic nie robił. Zmarszczki jak są tak są a buzia sucha jak pieprz. Tym kremikiem się ziaja nie popisała.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Jeden z lepszych

Kupiłam ten krem w styczniu gdy borykałam się z silnie przesuszoną skórą. Krem ten wraz z krem na dzień bardzo mi pomógł :)
- nawilża, pozbyłam się suchych "placków" na policzkach
- nie zapycha
- nie uczula
- lekko łagodzi skórę
- skóra jest miękka i ma ładniejszy koloryt
- cena w stosunku do jakości jest niska

Jedyne co mi się w nim nie spodobało to konsystencja. Mogłaby być bardziej gęsta. I zapach po pewnym czasie zaczął mnie drażnić (mimo, że jest "maślany").

Co do redukcji zmarszczek to nie mogę się zbytnio w tej kwestii wypowiedzieć ponieważ mam 23 lata i problem zmarszczek póki co mnie jeszcze nie dotknął ;) Zauważyłam natomiast wyraźne wygładzenie skóry.

Polecam bardzo ten krem. Za tak niską cenę warto wypróbować :)

dobry jako krem silnie nawilzajacy i kojacy podraznienia

Bardzo dobry pod wzgledem nawilzania i kojenia podraznien bezzapachowy mozna go uzywac takze pod oczy nawet po goleniu nigdy mnie nie podaznil za co wielki plus bo mam nadwrazliwa skore na wiele prepaatow, z redukcja zmarszczek troche gorzej ale czuc wyrazny komfort pod wzgledem nawilzenia .

Używam tego produktu od: miesiac