Marion, Natura Silk, Błyskawiczna odżywka do włosów blond i rozjaśnionych

Marion, Natura Silk, Błyskawiczna odżywka do włosów blond i rozjaśnionych

Odżywka do włosów blond i rozjaśnionych. Formuła dla włosów suchych, słabych i zniszczonych, wymagających wzmocnienia i regeneracji.
Zawiera jedwab i prowitaminę B5, które:
- wygładzają i rewitalizują włosy bez ich obciążania,
- ułatwia rozczesywanie i układanie oraz zapobiega elektryzowaniu się włosów,
- zapobiega przed wysoką temperaturą,
- nadaje zdrowy wygląd i miękkość.
Dodatkowo ekstrakty z lnu i miodu odbudowują uszkodzoną strukturę włosa zniszczonego zabiegami chemicznymi, nawilżają, nadają elastyczności, nadają włosom blond i rozjaśnionym głębię koloru oraz przywracają piękny połyk, ożywiając je i rozświetlając.

w sprayu, w butelce
lekkie
Odcienie
jasne
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych, do włosów normalnych
nawilżające, podtrzymujące kolor, regenerujące, termoochronne, wygładzające
zapachowa

Ułatwia rozczesywanie, jest bardzo wydajna

Potrzebowałam odżywki bez spłukiwania, która ułatwi rozczesywanie i dodatkowo nawilży włosy po umyciu, ale będę jej mogła również użyć przy zwykłym rozczesywaniu włosów. Ta jest tania i bardzo wydajna, wygodna w użyciu. U mnie się sprawdziła i na pewno sięgnę również po inne jej warianty.

Jak na swoją cenę...

Odżywka jest wydajna i bardzo ładnie pachnie. Jeżeli chodzi o działanie, to mam wrażenie że moje włosy nie są przyjemne w dotyku po użyciu. Są szorstkie i lekko wysuszone, ale jak na tą cenę nie jest źle :)

Dobra odżywka kondycjonująca

Odżywkę w wersji do włosów blond otrzymałam w prezencie. Nie do końca mam jasne niemniej jednak postanowiłam dać jej szansę. Była to dobra decyzja, bo odżywka służy moim włosom. Dawno nie miałam tak dobrze wygładzającej odżywki. Wcześniej unikałam tego typu odżywek, bo moje włosy są cienkie i łatwo je zbytnio obciążyć, dlatego maska lub odzywka do spłukiwania w pełni mi wystarczały. Odkąd mam ten produkt wiem, że nie muszę się obawiać, a dodatkowo włosy będą zdyscyplinowane i gładkie.

OPAKOWANIE

Bardzo wygodna forma - spray, która ułatwia aplikację. Opakowanie wykonane z przezroczytego plastiku dzięki czemu widać ile produktu zostało zużyte. Spray się nie zacina, odpowiednio dozuje produkt w optymalnej ilości. Szata graficzna jest prosta i miła dla oka przedstawia motywy roślinne. Na opakowaniu wyraźnie wypisane są najważniejsze składniki i cechy produktu, co ułatwia wybór w sklepie.

ODŻYWKA

Producent zaleca stosowanie na mokre, suche lub podsuszone włosy, tak też robię wykorzystując ja na kilka sposobów. Przeważnie jednak gdy włosy są prawie suche spryskuję je tą odżywką. Ma lekką konsystencję, więc mam pewność, że ich nie obciąży, a przesadzić z ilością trudno w jej wypadku. Odżywka ułatwia rozczesywanie, grzebień sunie po włosach bez większych przeszkód. Włosy są miękkie, gładkie, lśniące i ładnie pachną. Zapach jest lekko słodki, jakby z nutką miodu. Odżywka ogranicza puszenie się włosów, bardzo dobrze dyscyplinuje je. Co do regeneracji - cóż nie uwierzyłam w tą obietnicę i stan włosów diametralnie się nie poprawił. Ochrona termiczna - stosuję ją na suche włosy, więc nie mogę się wypowiedzieć, czy ma takie właściwości, gdyż nie używam prostownicy, od wielkiego dzwonu lokówkę, częściej suszarkę, więc nie wiem jak wpływa na włosy traktowane codziennie zabiegami termicznymi. Większość obietnic jednak spełnia. Jak dla mnie jest to dobra odżywka w sprayu, choć nie przepadałam za taką formą. Ta była jednak miłą odmianą. Jest niezwykle wydajna, można ją również kupić na licznych promocjach a cena regularna jest również niska.

PLUSY

+ zapach
+ ułatwia rozczesywanie
+ wygładza i dyscyplinuje
+ ma lekką konsystencję
+ dodaje blasku
+ nie obciąża włosów
+ jest wydajna
+ tania

Nie oceniam ochrony termicznej.

Nie jest tak źle ;)

Szczerze nie spodziewałam się cudów po odżywce o tak niskiej cenie i z najniższej półki odżywek.
po umyciu i spryskaniu ładnie wygładza i daje możliwość swobodnego rozczesania włosów, a po wysuszeniu włosy są puszyste i mięciutkie w dotyku :)
jednak nie dają efektów rozświetlenia czego nie oczekiwałam wiec zawiedziona nie jestem na pewno.
Polecam dla osób z problematycznym rozczesywaniem swoich włosków, a jeśli chce odżywić, że odżywić faktycznie włosy, niech lepiej sięgnie po maski do pielęgnacji z wyższej półeczki. Daje piąteczke ;)

Najgorsza z mgiełek Marion

No ta mgiełka nie przypadła mi do gustu. Pachnie bardzo ładnie, ale jakość ma zwyczajną. Włosy średnio się po niej rozczesują. Jest wydajna. Średnio nawilża. No nic specjalnego. Wolę inne z tej serii.

Lubię

Lubię ten produkt. Po spryskaniu tą odżywką umytych dopiero co i splątanych włosów fajnie się rozczesują i następnego dnia są miłe w dotyku. Kupię ją na pewno ponownie.

Używam tego produktu od: lipca
Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Fajna

Bardzo dobra, polska odżywka za niską cenę.
Kupiłam ją w DOZ 8 zł.
nawilża włosy, sprawia, że są miękkie, łatwe do rozczesania, lśniące, błyszczą i wyglądają na zdrowe. Dobra do zapezpieczania końcówek.
Ładny, troche cukierkowy zapach.Wydajna.
Z minusów - trochę obciąża włosy, ale to tylko jak przesadzę z ilością.
Dzięki niej włosy nie elektryzują się.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze, jeszcze nie skończone

niestety nieeee

Szczerze mówiąc nie rozumiem tylu pozytywnych recenzji tej odżywki. Może po prostu moje włosy są bardziej kapryśne niż myślałam ;)
Właściwie niewiele mogę o niej powiedzieć - chyba jedynie tyle, że nie zrobiła na włosach żadnej szkody. Do pozytywów należy też to, że włosy dobrze się po niej rozczesują.
Jak dla mnie - znikome działanie. Oczekiwałam więcej, bo zasadniczo lubię produkty tej firmy

badziew

Włosy może i są pełne blasku, ale co z tego, jeśli przez alkohol, który odżywka zawiera, są bardzo suche. Nie zauważyłam, żeby mój blond był ładniejszy, bardziej rozświetlony. Jedynym plusem jest zapach, który przez jakiś czas utrzymuje się na włosach i wydajność. Ale w końcu jaka cena, taki produkt. Na opakowaniu pisze, że zapobiegają elektryzowaniu się włosów, a kiedy używałam tej odżywki codziennie moje włosy nagle zaczęły się elektryzować :o Nie polecam odżywek do włosów, ponieważ po umyciu głowy one również spływają z naszych włosów, a skoro je myję codziennie to nie ma to sensu. Zachęcam do używania masek.

Bardzo dobra odżywka

Odżywka ma wiele zalet. Ładnie pachnie, dobrze nawilża, jest tania i łatwo dostępna, w dodatku starcza na długo. Na pewno nie odżywia włosów, jednak ja ją stosuję głównie by odświeżyć loczki na drugi dzień. Pogłębienia blondu również nie zauważyłam, jednak mi to nie przeszkadza. Myślę, że warto spróbować, gdyż fajnie nawilża włosy i nadaje im nieco odświeżenia, stają się po niej miękkie i miłe w dotyku. Odjęłabym jednak trochę silikonów ze składu, zostawiając tylko te lżejsze, ale te cięższe są dalej w składzie, więc nie ma dramatu ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

świetny!

wydajna, mój blond kolor pięknie wygląda, włosy są gładkie, mile w dotyku i wyglądają zdrowiej! rewelacja :)
kupię sobie ja jeszcze raz bo o dziwo sprawowala sie lepiej niż odzywka w sprayu z gliss kura.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

niekoniecznie :/

Oj , wszystko fajnie i super , mam blond włoski rozjaśnione, trafiłam na ta odzywke w Naturze , mysle idealna dla mnie do włosów blond , i do tego w spray - rewelka :D ,
po zakupie sprawdziłam opinie na wizazu , same pozytyw , wow trafny zakup bez wczesniejszego sprawdzania informacji na necie :D
mycie włosów i aplikacja odzywki , włosy po wysuszeniu srednie, dobra damy jej druga i kolejna szanse , no nijak nie podchodzi mi :/ włosy kiepsko sie rozczesują , sa sianowate , nie chca sie układac , zapach niezaciekawy
na plus - forma aplikacji

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno