Soraya, Wodoodporny balsam do opalania dla dzieci SPF 60

Soraya, Wodoodporny balsam do opalania dla dzieci SPF 60

Aksamitny balsam do opalania o różowym zabarwieniu z wysokim filtrem - SPF 60, gwarantuje maksymalną ochronę przeciwsłoneczną oraz optymalny poziom nawilżenia delikatnej i wrażliwej skórze dziecka. Polecany dla osób o bardzo jasnej karnacji ze skłonnością do oparzeń.
Zapewnia doskonałą ochronę w warunkach wyjątkowo silnego nasłonecznienia.
Skuteczna ochrona UVB 60/UVA 30.
Nowoczesne filtry słoneczne zabezpieczają skórę dziecka przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Wodoodporna formuła zapewnia skuteczną ochronę , przed poparzeniami słonecznymi również w trakcie kąpieli.
Aksamitna konsystencja sprawia, że balsam równomiernie się rozprowadza i doskonale wchłania, a różowe zabarwienie dostarcza wiele radości Twojemu dziecku.
Algi morskie doskonale nawilżają i regenerują skórę. D - pantenol i alantoina koją i łagodzą podrażnienia. Witamina E pielęgnuje i chroni skórę przed nadmiernym wysuszeniem.

Skład: Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzol Hexyl Benzoate, Titanium Dioxide, Silica, Ethylhexyl Stearate, Cocoglycerides, Decyl Oleate, Glycerin, Ethylhexyl Triazone, Cetyl Alcohol, Cetyl Phosphate, Shea Butter, Cyclopentasiloxane, Polypropylsilsequioxane, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Hydrolyzed Algin, Chlorella Vulgaris, Maris Aqua, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol, Allantoin, Panthenol, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Disodium EDTA, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben, CI 17200.

Cena: 22zł / 100ml
/m/

Ratunek przy retinoidach :)

Od kilku miesięcy jestem na kuracji retinoidowej (stosuję Zorac 0,1%) i moja skóra bardzo źle toleruje większość kosmetyków - strasznie szczypie, robi się czerwona i ściągnięta. Miałam duży problem z dobraniem filtra - ten odkopałam jeszcze z wakacji i cudownie się sprawdza teraz w okresie zimowym.
+ skóra nic a nic nie szczypie po nałożeniu produktu
+ ma bardzo wysoką ochronę ważną przy retinoidach (w tym UVA)
+ ma bardzo nawilżającą formułę idealną do suchej skółry
+ przyjemnie się wchłania
+ umożliwia nałożenie makijażu
+ poręczne opakowanie
+ nie bieli skóry

Minusów nie znalazłam :) Myślę że cena jest bardzo dobra, dostępność bez zarzutu o ile mamy miesiące letnie - zimą polecam szukać w osiedlowych małych drogeriach :)

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego

Polecem!

Jak dla mnie to ma on same plusy!!:0)

- nie bieli
- nawilża
- stosuje Retin A ten filtr nie podraznia :0)
- wchlania sie bardzo szybko
Najwazniejsze mozna sie malowac !!!!
Nie swiece sie nic a nic :0)

Używam tego produktu od: od pol roku

nigdy więcej...

plusy:
* nie wywołał reakcji alergicznej
* wysoki faktor całkiem nieźle się sprawdził, a uczula mnie... słońce! więc wiem o czym mówię...
* różowy kolor - idealny przy kosmetyku dla dzieci chociaż mnie był on obojętny

minusy:
* zapach - chemiczny i nieprzyjemny
* konstystencja - strasznie tempy, ciężgo było go rozprowadzić
* nie wchłaniał się załkowicie, skóra nieprzyjemnie się po nim lepiła
* ciężko było go zmyć

Może i nieźle chronił przed słońcem, ale za dużo minósów żebym kupiła go ponownie. Jest wiele produktów w podobnej cenia i o wyższej jakości - nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam latem
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

troszkę przyciężki

Na twarz balsam jest trochę za ciężki, nie wchłania się za dobrze, troszkę przytyka moje pory. Ale jest łagodny, nie drażni naczynek, musiałam go zaaplikować na podrażnioną skórę i ładnie ją ukoił. Za taką cenę jest fajny na ciało, bo na nim dobrze się wchłania i dość mocno nawilża. Dobrze chroni - nie zauważyłam zmiany koloru skóry. Kiepski pod makijaż. Nie wiem czy kupię ponownie, może skuszę się, żeby zużyć na ciało.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: skończone drugie.

ok

podobno jest wersja "Soraya, Balsam do opalania SPF 60 " ale ja w sklepie trafiłam na ta dla dzieci, jednak myślę że nie ma aż takiej dużej różnicy. Opakowanie jest solidne i duże, cena mogłaby być troszkę niższa, konsystencja jest ciężka, ale stosując mniejszą ilość da się spokojnie zaaplikować, chociaż nie ukrywam że mam filtr 50 z innej firmy i konsystencja jest o niebo lepsza.
Uważam ten zakup za udany, zwłaszcza że podobno na polskie warunki filtr niższy jak 30 nie ma racji bytu, natomiast ten jest stabilny, wysoki, i cena nie jest aż tak szokująca.
Ma swoje minusy ale, jak np. konsystencja albo świecenie, no ale coś za coś. Nie ma się wszystkiego. Prawdopodobnie kupie ponownie ten balsam.

Używam tego produktu od: początek wakacji