Synergen, Soft - Peeling (Peeling do twarzy dla skóry wrażliwej)

Synergen, Soft - Peeling (Peeling do twarzy dla skóry wrażliwej)

Peeling Synergen usuwa delikatnie i głęboko wszelkie zanieczyszczenia oraz bakterie. Delikatne oczyszczanie, uczucie gładkości skóry. Tolerancja dla skóry przebadana dermatologiczne.

Szkoda, że już go nie ma

Najlepszy peeling. Wspaniale oczyszcza i nie podrażnia skóry w ogole. Ładnie pachnie, skóra po nim jest idaelnie czysta, gładka, nawilzona, gotowa do polozenia maseczki.

nieeeee! drapie zamiast ścierać

Kupiłam skuszona niską ceną i niezłymi recenzjami. Przecież to tylko peeling, działa od zewnątrz, mechanicznie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten za 4 zł działał równie dobrze jak kilka razy droższy. Niestety, nie działał nawet przyzwoicie.

Mam chyba skórę nosorożca, mogę przed południem użyć peelingu ekstra mocnego z Ziai, na to nałożyć serum z alkoholem, a wieczorem kwas migdałowy i jest ok. Mimo to ten peeling był dla mnie zbyt ostry. Nie tyle za mocny, co za ostry.
Zawiera niewiele dużych, ostrych drobinek (to chyba nie jest dobre słowo, to wielkie nieregularne kawałki plastiku), które zamiast ścierać, tylko drapią. Jest ich za mało, żeby skutecznie złuszczyć całą twarz (jasne, można nałożyć więcej, ale to nie zwiększa zagęszczenia drobin w żelu, który nałożony od serca po prostu spływa). Skóra była podrażniona (to bym wybaczyła) ale nie złuszczona (czego wybaczyć już nie mogę). Jeśli to jest kosmetyk do skóry wrażliwej, wolę nie myśleć, jak wyglądałaby wersja do tłustej. Jest ostrzejszy niż jakikolwiek peeling do
Testowałam go też na ramionach (rogowacenie okołomieszkowe) i udach - był równie zły.
Przy tak kiepskiej wydajności, okazał się nie tak tani, jak można byłoby pomyśleć na pierwszy rzut oka.

Jedynym plusem jest estetyczne i wygodne opakowanie.

Ok, kosztował tylko 4 zł, ale obiecałam sobie nie przesadzać z oszczędnością. Za niewiele większą kwotę (a nawet taniej, biorąc pod uwagę nie tyle pojemność opakowania, a ilość użyć, na które ono wystarczy) można kupić naprawdę dobre kosmetyki.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy, co jakiś czas dając mu kolejną szansę
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, skłonna wyrzucić resztkę

Najgorszy wróg

Nigdy już go nie kupię! Nie mam stricte wrażliwej skóry i aż ciarki przechodzą mnie na samą myśl co ten produkt może z nią zrobić. Używałam go w lecie gdy moja skóra była dostatecznie nawilżona.

Minusy:
- jest za ostry, przez co bardzo podrażnia dokładnie zbadałam, że niektóre drobinki są nierozpuszczalne jakby wykonane z gumy czy plastiku
- bardzo ściąga skórę
- wysusza
- nie wygładza

Plusy:
- cena
- zapach

działa, ale trzeba z nim uważać

Pierwszy raz ten peeling kupiłam kilka lat temu, chyba niedługo po tym, jak ta seria pojawiła się w Rossmanie. Od tamtej pory zużyłam koło trzech opakowań, ponieważ produkt jest bardzo wydajny. W międzyczasie eksperymentowałam z innymi peelingami, ale ten od tamtego czasu jakoś zawsze stoi u mnie w łazience.

Plusy:
- przezroczyste opakowanie w formie tubki,
- nienachalny zapach,
- produkt ma formę żelu, w którym zatopione są drobinki, bardzo łatwo jest go rozprowadzić na twarzy i w miarę łatwo i szybko zmyć resztki samą wodą,
- nie wysusza, pozostawia skórę gładką, oczyszczoną,
- niska cena,
- niesamowita wydajność, wystarczy odrobinka na całą twarz.

Minusy:
- drobinki są zbyt duże, ostre i jest ich zbyt mało,
- trzeba uważać z aplikacją, moja skóra po tym peelingu jest zaczerwieniona, zwłaszcza na policzkach, ale na szczęście ten efekt szybko znika,
- nie zrobił krzywdy mojej wrażliwej skórze, ale mimo wszystko myślę, że etykietka \'dla skóry wrażliwej\' jest w tym wypadku nadużyciem.

Zawsze nakładam peeling na mokrą skórę twarzy, ułatwia to poślizg i minimalizuje tarcie ostrych drobinek.
Dostępność tylko w Rossmanie, ale nie jest to dla mnie problem, bo u mnie w mieście ich pełno.
Nie wiem, czy kupię ponownie, raczej pójdę w stronę peelingów enzymatycznych lub naturalnych.

Używam tego produktu od: kilku lat (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: trzy

Uwielbiam

Używam już od kilku lat, jako nastolatka- gdy miałam trądzik, obecnie- bo mimo że nie mam problemu z wypryskami, moja cera jest baardzo zanieczyszczona- rozszerzone pory które sprawiają że w dotyku moja skóra jest chropowata, jakby na nosie i brodzie były małe grudki. Po tym peelingu efekt jest boski- skóra idealnie gładka, zdrowy, równomierny odcień skóry, czuję, że mam buzię jak porcelanowa lalka :) ale... No właśnie- pół gwiazdki odjelam za to, że producent nazwał ten peeling "do skóry wrażliwej" bo można sobie nim zrobić kuku. Drobinki są ostre, mocne, duże. Dlatego gdy używałam go w czasach gdy miałam trądzik zawsze uważałam żeby nie trzeć krostek bo można zrobić wtedy ranki. Jednak teraz gdy mam zdrową cerę używam bez obaw- Ale ja nie jestem wrażliwcem, a osobom z delikatną cerą radzę uważać.
Jak dla mnie ten produkt ma same plusy- zapach, cena, konsystencja- a szczególnie działanie.
Dostępność- tylko Rossmann.

Używam tego produktu od: ok 5 lat
Ilość zużytych opakowań: 6-7 opakowań

Producent chyba zwariował

Skuszona niską ceną, wrzuciłam go pewnego pięknego dnia do koszyka w Rossmanie i po powrocie z zakupów postanowiłam szybko przetestować.
Pierwsze wrażenie - co to do cholery jest??!! peeling do wrażliwej skóry?! Choć skórę mam delikatną, to lubię dobre, mocne peelingi. Ten jednak był totalnym przegięciem dla mojej twarzy. On naet jest nie tyle ostry, co mocno drażniący. Mam wrażenie, że te drobinki w nim to kawałki potłuczonego szkła, czegoś takiego jeszcze w swojej bogatej peelingowej kolekcji nie miałam;/.

Do twarzy jak dla mnie totalne nieporozumienie, ale reszta ciała też się z nim nie polubiła ( a do ciała lubię naprawdę konkretne peelingi ). Zużyłam do stóp, tylko dlatego, ze nie lubię wyrzucać kosmetyków.

Porażka.

Używam tego produktu od: szczęśliwie już nie używam

do cery wrażliwej?

kupiłam ten do cery wrażliwej, bo myślałam że zwykły będzie za \'ostry\'. no i tu się myliłam, bo drobinki są duże i ostre, momentami nawet bolało :/
może i skóra była gładka, ale to jak po każdym peelingu. żadnych innych zalet nie zauważyłam...
i całe szczęście że już mi się skończył, bo strasznie się męczyłam, używałam go już do wszystkiego, oprócz twarzy.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Dla skóry wrażliwej? NA PEWNO NIE!

Kupiłam go po tym jak zorientowałam się, że ten niebieski jest chyba dla panów :P

Plusy:
- cena
- konsystencja (gęsta)

Minusy:
- duże, ostre drobinki, które mogą nam zrobić krzywde na twarzy (mowię o cerze wrażliwej)
- zapach jest bardzo chemiczny

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

niby fajny, ale ...

Peeling fajny, o przyjemnym zapachu. Pozostawia cerę oczyszczoną i gładką, ale... no właśnie i tu zaczynają się schody. Jak na mój gust peeling ten ma zbyt duże, ostre drobinki, bardziej adekwatne do peelingu do ciała niż do twarzy. Troszkę się dziwię, że jest przeznaczony do cery wrażliwej, bo te "drobinki" mogą podrażniać cerę.

Używam tego produktu od: od miesiąca

TAK & NIE

Fajnie złuszcza i oczyszcza skórę ale czy jest dla cery wrażliwej? Hmm...ma bardzo grube drobinki które są ostre i mogą podrażniać, osobiście dzień przed imprezą go robię coby nie mieć zaczerwienionej skóry. Uważam, że za tą cenę produkt spełnia swoje zadanie :)

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

dobry peeling

Peeling dobrze oczyszcza, sprawia że skóra jest miękka, nie podrażnia, nie wywołuje alergi, nadaje się do cery wrażliwej. Stosowałam raz na tydzień lub dwa. Jest wydajny i bardzoo niską cenę ( na promocji ok 4 zł ). Zapach okej, jedynym minusem są zbyt ostre drobinki, które u niektórych mogą podrażnić skórę.

Na pewno nie dla cery wrażliwej ;)

Peeling jest dość dobry,jednakże odjęłam 1 gwiazdkę za zbyt ostre drobinki ;)
+ogólnie dobrze złuszcza
+jest dostępny w większości drogerii Rossmann
+jest dość wydajny
+ma niską cenę :)

Podsumowując : na pewno nie jest to peeling dla cery wrażliwej i najlepiej go używać raz na tydzień,a najlepiej 2 tygodnie :)