Garnier, Fructis, Nutri - Odbudowa, Ekspresowa odżywka bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych

Wzmacnia wewnętrzną strukturę włosa,wygładza włosy od nasady aż po same końce i chroni je przed wilgocią. Włosy 3 razy gładsze, niesforne loczki poskromione, nawet przy dużej wilgotności powietrza. Włosy doskonale się rozczesują i pozostają nieobciążone.

takie nic

niby nutri-odbudowa. niby do włosów suchych i zniszczonych. niby wygodna, bo w sprayu i bez spłukiwania. a prawda jest taka, że trochę nabłyszcza i wygładza, ale napewno nie odbudowuje i nie odżywia, dodatkowo przy codzinnym używaniu obciąża. nie zauważyłam poprawy stanu moich włosów po jej stosowaniu, dlatego pomimo niskiej ceny, wygodnego opakowania i ładnego zapachu więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od: używałam latem ub. roku
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

dla mnie ok.

Plusy:
- ładnie pachnie
- jest wygodna w użyciu
- po popsikaniu włosy są gładkie
- włosy łatwo się rozczesują
- nadaje włosom blask

Minusy:
- nie zauważyłam poprawy "jakości" moich włosów, tzn odżywka ich nie odbudowuje, tylko na krótki czas poprawia ich wygląd

Całkiem fajna

Miałam to cudo jakiś czas temu.Skusiłam się ładną buteleczką i dwufazowością tej kolorowej odżywki :) Do tego całkiem lubię kosmetyki garnier a cena była malutka więc bez wahania włożyłam ten kosmetyk do koszyka.Nie używałam wtedy zbyt wielu odżywek,wystarczał mi szampon+ odzywka w sprayu w do rozczesywania włosów.Odżywka nie obciązała,nie przetłuszczała włosów.Przyjemnie pachniały po jej użyciu,łatwo się rozczesywały.Spray starczył mi na kilka mcy.Włosy były w całkiem dobrej kondycji po jej regularnym użyciu,mimo że nie używałam żadnych dodakowych wspomagaczy :) Chętnie do niej wrócę,jeśli gdzieś ją znajdę w sklepie bo w uk jest niedostępna.Polecam..

Używam tego produktu od: miałam ją kilka mcy temu
Ilość zużytych opakowań: mialam jedna

Lepsza od Elseve

Odżywkę używałam razem z szamponem i maską z tej serii i byłam z niej zadowolona.
Plusy
-włosy po niej dobrzę się rozczesują
-lekko nawilża
-wygładza włosy
-przyjemny zapach
-wydajna

Minusem jest niestety szybsze przetłuszczanie, dlatego trzeba używać jej z umiarem.

Zdecydowanie jest lepsza od odżywki w sprayu Elseve (białej) ale nadal poszukuję tej idealnej.

dla mnie super!

Szukałam odżywki dla moich włosów - długich, ciężkich, wysuszonych, zniszczonych, plątających się.
Farby Garniera zniechęciły mnie do tej marki, ale przełamałam się i ypróbowałam tę odżywkę. I to był traf w dziesiątkę.
Spryskuję trochę na mokre włosy, później na wysuszone. I są cudowne. Miękkie w dotyku, błyszczące. Na końcówki stosuję dodatkowo jedwab i mam włosy jak z reklamy :)

Nie trzeba stosować codziennie, bo efekt utrzymuje się do kolejnego mycia włosów (ja myję co dwa dni).

Wydajnośc też całkiem okej. Stosuję od jakiegoś miesiąca i ubyło może 1/3 opakowania. Więc całkiem w porządku.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dozownik powalił mnie na kolana :P

Nigdy nie miałam przekonania do odżywek w spreju Garniera, zawsze omijałam je szerokim łukiem. Ale pewnego razu napotkałam je w dobrej cenie w Kauflandzie, a że akurat moja właśnie się kończyła, postanowiłam zaryzykować.

Wybrałam z szerokiej oferty oczywiście tę do włosów suchych, przesuszonych i zniszczonych, bo takie mam, które są wynikiem wiecznego prostowania włosów.

Plusy:
+ cena –ogólnie nie jest aż taka wysoka, ale za pojemność 150ml, to jednak sobie producent dużo życzy, za taką cenę mogę kupić odżywkę 200ml
+ dwufazowa formuła – moja ulubiona :P raz że cieszy oko, a dwa że fajna zabawa w szejk era przed rozczesaniem włosów
+ zapach – nie jest aż tak typowo Fructisowy, ale dużo ma w sobie z niego; pachnie świeżo, owocowo, cytrusowo, ale przede wszystkim NIE DRAŻNI, nie przyprawia o kaszel, co niestety ma czasami miejsce przy produktach do rozpylania
+ opakowanie – świetnie leży w dłoni; dozownik świetny – najlepszy, jakimi ostatnimi czasy miałam okazję testować – się nie zacina, pewnie rozpyla odpowiednią ilość produktu. wiem że to taka mała rzecz, ale naprawdę ta różnica jest zauważalna
+ pomaga rozczesywać włosy – lepiej mi je rozczesać przed i po umyciu włosów
+ nie obciąża włosów – myślę, że jest to idealna opcja dla osób o włosach przetłuszczających się
+ na opakowaniu jest napisane, żeby unikać rozpylania produktu na podrażnioną skórę; w czasie stosowania miałam nie raz problemy ze skórą głowy, ale swobodnie używalam tej odzywki bez większych problemów na tym tle, oczywiście nie aplikowałam go na otwartą ranę :P
+ zawiera jakieś tam mikroolejki z owoców…
+ nie wymaga spłukiwania – ale to standard wg mnie w tego typu produktach

Minus:
- nie mogę stwierdzić, aby samodzielnie stosowany dawał te efekty odbudowy i odżywiania od wewnątrz włosa; ogólnie nie wierzę w zbawienne moce odżywek w spreju, do tego celu stosuję maski itd.

Nie wiem, czy ponownie zdecyduję się na zakup, obecnie testuję Schaumę i jestem nią oczarowana, więc jeśli nie znajdę swojej ulubionej odżywki w spreju, myślę, że wrócę do niej nie raz z podkulonym ogonem. :D

Używam tego produktu od: kwietnia 2012 - sierpnia 2012
Ilość zużytych opakowań: jedno 150 ml

fajna ale mało wydajna

mam włosy półdługi, suche i zniszczone szukałam czegoś co nawilży moje włosy i nada mi połysku.

Odżywka fructis dobrze spełnia swoja role, przy czym świetnie pachnie i zapach ten utrzymuje si na włosach kilka dni ( do nastepnego mycia). Łatwa aplikacja, dobre nawilzenie nawet przy prostowaniu.

jedyne do czego si przyczepie to mala wydajnosc bo uzylam 3 razy i ubylo 2,5 cm.

Używam tego produktu od: tygodnia-dwóch

Mogłaby lepiej nawilżać;)

Odżywka bardzo fajna z wieloma plusami;)
+"aplikacja" jest niebiańsko prosta ,
+zapach jak u fryzjera :)
+wygładza włosy,
+ułatwia rozczesywanie,
+wydajny,
+mam wrażenie że włosy łatwiej się układają;)
-nie nawilża tak jakbym chciała chociaż znam szampony które uzupełniają to nawilżenie ;)
-cena (można kupić coś lepszego za niższą cenę)
Ogólnie są lepsze odżywki , ale kiedy dobrze się dobierze szampon to produkt jest zdecydowanie warty nabycia ;)
Nie wiem czy kupię ponownie bo na razie jestem na etapie poszukiwania idealnego szamponu i odżywki :D

Dobra odżywka

Swego czasu używałam regularnie, teraz przerzuciłam się na odżywki ze spłukiwaniem.

Plusy:
+łatwa aplikacja
+piękny zapach
+ułatwia rozczesywanie
+wydajność
+cena

Minusy:
-przy regularnym stosowaniu nieco obciąża włosy

ciut za ciężka

Pod względem pomocy w rozczesywaniu włosów jest dokładnie tak samo dobra jak brat Volume.

Niestety tutaj łatwo przedawkować, przy omyłkowym psiknięciu przy skórze głowy włosy będą szybko tłuste.

Dlatego jeśli już to wrócę do wersji lżejszej.

świetna!

To jest chyba moja najlepsza odżywka do rozczesywania włosów! Cena ok. 13zł.

PLUSY
+cena
+zapach, taki śmietankowo-bananowy
+działanie, bdb pomaga w rozczesywaniu
+dostepność

MINUSY
braaak!!

bdb

Odżywka bez spektakularnych efektów, ale polubiłam ją.

- bardzo ułatwia rozczesywanie włoasów
- ładnie pachnie
- włosy są gładsze
- jest bardzo wydajna

Jak dla mnie, mogłaby jeszcze lepiej dbać o włosy, ale do tego potrzeba lepszych odżywek.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego