Golden Rose, Classics, Charming Nail Color (Lakier do paznokci)

Golden Rose, Classics, Charming Nail Color (Lakier do paznokci)

Pojemność 7,5 ml

Długotrwały, szybkoschnący, nadający połysk lakier do paznokci. Dostępny w kilkudziesięciu modnych kolorach. Niewielkie opakowanie idealnie zmieści się w każdej kosmetyczce.

lakiery do paznokci
szybkoschnąca
Efekt
naturalne, perłowe

Kolorek

Lakier został wybrany przez moją córcię i powiem że ma gust. Kolor pięknie prezentuje się na naszych pazurkach, bardzo dobry jakościowo kryje dość dobrze a w dodatku jest bardzo bardzo tani warto się skusić.

Bardzo dobre do zdobień

Lakiery mają szeroką gamę kolorystyczną. Produkt ma precyzyjny pędzelek, którym z łatwością można pokryć produktem płytkę paznokcia. Świetnie sprawdza się do zdobień, ale nałożony na całą płytkę prezentuje się również dobrze. Utrzymuje się w stanie dobrym przez 4-5 dni. Potem delikatnie odpryskuje. Produkt nie gęstnieje szybko i jest długo zdatny do użytkowania.

Dobry

Za tą cenę jest naprawdę dobry. Ma lepsze krycie od pozostałych z Golden Rose. Wielka gama kolorów, dobry pędzelek, poręczna nakrętka. Starcza na długo, tak samo dłużej utrzymuje się na paznokciu w idealnym stanie (ok 3 dni bez odprysków).

Wszystko zależy od odcienia

Początkowo miałam odcień brązowy i oceniłam lakier na 4 gwiazdki, odejmując tyllko jedną za średnie krycie (potrzeba 3 warstw). Ale potem kupiłam odcień w odcieniu papai i miętowy i papaję oceniam na 1 gwiazdkę. To jeden z najgorszych lakierów, jakie miałam! Musiałam nałożyć 4 warstwy, żeby mieć jakie takie krycie! Wtedy lakier oczywiście nie chciał zaschnąć. Ostatecznie po pół h suszenia i tak rozmazałam chyba każdy paznokieć, więc tego samego dnia musiałam zmyć lakier. Strata czasu.

Odcień miętowy też kiepsko kryje. 3 warstwy raczej wystarczą, ale to i tak dużo.

Myślę, że wszystko zależy od odcienia i te lakiery nie są z gruntu złe, ale mocno się zraziłam, nie wiem czy kupię następny :/

Plusy:
+niska cena
+nieduże opakowanie
+duży wybór kolorów
+trwałość
+łatwo się zmywa

Minusy:
-złe krycie
-są konieczne 3 warstwy do pokrycia paznokcia.
-dostępność kosmetyków GR

Kupiony w: U konsultantki

chyba każdy miał :D

Kiedy jeszcze malowałam paznokcie zwykłym lakierem, stoisko Golden Rose było moją mekką. :D Lakierów Charming miałam całkiem niezłą kolekcję i bardzo je lubiłam,

Plusy:
*dostępność niemalże w każdym centrum handlowym
*niska cena
*duży wybór kolorów
*wygodny pędzelek

Minusy:
*trwałość bez rewelacji dla mnie. inne lakiery GR są lepsze
*niestety nie nadaje się na tzw. szybkie malowanie, bo wymaga naprawdę OGROMNEJ dokładności w odtłuszczaniu płytki paznokcia. w innym wypadku się waży.

Krótko mówiąc, jeśli ktoś jeszcze bawi się w malowanie zwykłymi lakierami, to warto kupić sobie na wypróbowanie. Lakier jak lakier. Z tym, że dla mnie era lakierów niehybrydowych zakończyła się bezpowrotnie.

Ulepszona wersja Miss Selene

Osobiście uważam, że ta seria lakierów, to taka ulepszona wersja (choć nie we wszystkim) lakierów z serii Miss Selene. Mają wiele cech wspólnych, ale w przypadku Charming Nail Color znalazło się trochę więcej plusów ;)

Plusy:
+ duża gama kolorystyczna,
+ dobrze kryją (może szału nie ma, ale w porównaniu z Miss Selene widać olbrzymią różnicę),
+ szybkoschnący,
+ dość trwały (podobnie jak przypadku kwestii krycia),
+ cena!,
+ wydajność,
+ pojemność buteleczki w sam raz, nie za duża (więc łatwo produkt skończyć), ani nie za mała (co może być zarzutem w przypadku Miss Selene).

Minusy:
- trochę większy pędzelek, jednak wciąż dla mnie za mały, by uznać malowanie za komfortowe.

Muszę przyznać, że są to dobre lakiery w jeszcze lepszej cenie. Z trwałością średnio, ale nie najgorzej, ja lubię często zmieniać kolor paznokci, więc jak dla mnie to jeden z ulubionych produktów. Za małe pieniądze można zaopatrzyć się w każdy możliwy kolor :)

Naprawdę dobre

Małe opakowanie idealne do torebki, niezwykła trwałość, cena !!! i przeogromna ilość kolorów.
Zawsze jak idę po coś na stoisko Golden Rose kończę zwykle z przynajmniej 3 nowymi kolorami ich lakierów do paznokci.
Ich ogromnym plusem jest tez to, że nie niszczą paznokci i nie powodują ich żółknięcia.

Używam tego produktu od: ponad 1 roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 15

ciekawy

Mam lakiery nr 11,66,24 razy 2,60,72,03,30,70,61,67,79,68,
miałam ich trochę więcej ale się wykończyłam a opakowania już wyrzuciłam kolory są ciekawe i dość wyraziste zwłaszcza te ciemniejsze są wersji matowych i z brokatem co mnie zadowala szybko wysychają i dość długo trzymają się na paznokciach i ładnie wyglądają

Używam tego produktu od: ok 2 , 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 13-7,5ml

Posiadam dwa kolory z tej serii nr 14 i 07. Wybór kolorów jest baardzo duży. Co do malowania to trzeba nałożyć dwie warstwy, ale samo nakładanie nie sprawia większych trudności, nie ma też smug czy też jaśniejszych miejsc na płytce paznokcia. Jeżeli chodzi o czas wysychania to nie jest dłuższy niż w przypadku innych lakierów, nie zauważyłam nic specjalnego.
Co do trwałości to u mnie utrzymuje się 3-4 dni, potem niestety się matuje.
Lakiery mam od dość dawna i nie zauważyłam żadnego wysychania czy też rozwarstwiania.
Za taką cenę to bardzo dobre lakiery. Serdecznie polecam :)

Używam tego produktu od: Ponad 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe opakowania

b. dobry

mam kolor 11- głęboka czerwień

Zalety:
- świetne krycie - już po 1 mozna iść
- aksmitny - dobrze się nim maluje
- pędzelek mały ale równo kryjący
- dobrze i krótko trwa jego zmywanie
- genialna cena !
- nasycony , nieprześwitujący , bezsmugowy
- mała buteleczka - dla mnie to zaleta, bo często zmieniam

Wady:
- nietrwały bez top coatu

Ilość zużytych opakowań: 1 op

3 zł za świetny produkt :).

Aktualnie posiadam 3 sztuki z tej serii lakierów, ale było ich znacznie więcej :). Moje kolorki to czerwienie; 12, 38 i 65 - wszystkie sprawdzają się rewelacyjnie :).

Plusy:
- cena (!),
- konsystencja,
- zwykły pędzelek; ni wąski, ni szeroki,
- trwałość - z odżywką 8w1 z Eveline jako bazą potrafią przetrwać na moich paznokciach 4 dni, a moje paznokcie są problematyczne jeśli chodzi o wytrzymałość lakierów,
- gama kolorystyczna - jeśli się ma dostęp do sklepów ze straganem GR można dostać chyba każdy odcień danego koloru,
- ma dobre krycie zależne od koloru, ale 2 warstwy w pełni pokryją płytkę,
- odpowiednia pojemność buteleczki,

Minusy:
- długo schną, chyba muszę zainwestować w jakiś utwardzacz :).

Używam tego produktu od: kilku lat.
Ilość zużytych opakowań: nie wiem, dużo...

tanie a dobre

Lakiery Golder Rose to to, co kocham. Nie rozumiem w ogóle jak można wydać 2 czy 3 dyszki na lakier do paznokci. Ja używam tylko tych tanich, a akurat GR przodują w trwałości.

Stosuję 3 warstwy. Wiem, niektórzy uważają, że to szaleństwo. Ale ja uważam, że dopiero po 3 (bardzo cienkich) warstwach jest dobre krycie. Warstwy obowiązkowo cienkie, bo grube kiepsko schną. Poza tym i tak każdej daję koło godziny na wyschnięcie (akurat jak sobie siedzę przy komputerze). Staram się zawsze dobrze pomalować końcówkę paznokcia, tj. te krawędź. Dzięki temu lakiery, a szczególnie GR, nie ścierają mi się na końcach.

Takie 3 warstwy wytrzymują koło 5 dni. Najczęściej zmywam albo z nudów, albo dlatego, że paznokieć mi już delikatnie odrasta.

Raz w życiu miałam Inglota - dostałam w prezencie. Jakie było moje zaskoczenie, że lakier sporo droższy od GR, mimo obowiązkowych 3 warstw zaczął się ścierać. ZA KAŻDYM RAZEM. To albo Inglot jest przereklamowany, albo GR fenomenalny.

Ten lakier kosztuje jakieś śmieszne grosze, mniej niż 5 zł na pewno. Ogólnie GR ma ogromny wybór kolorów. Dostępność też w porządku - każde większe centrum handlowe, często w marketach czy drogeriach osiedlowych.

Używam tego produktu od: koło 5-6 lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczone