Essence, Creamylicious Bronzing Powder (Puder brązujący)

Essence, Creamylicious Bronzing Powder (Puder brązujący)

Rozświetlająco-brązujący kremowy puder z limitowanej serii 2009. Mieszanka trzech różnych odcieni tworzy spiralę aby nadać skórze niepowtarzalny blask i zdrowy wygląd.
Dostępny w jednej kombinacji kolorystycznej: 01 chocolate shake.

Delikatny

Zdobyłam produkt na wymiance - jako zapalonej essencemaniacze tylko jego brakowało mi do kolekcji;)

Całość kosmetyku tworzą mniejsze i większe drobinki, które niestety trochę wędrują po twarzy.
Puder nadaje bardzo delikatny brązowo-złoty, ocieplający połysk na policzkach. Można go także wykorzystać jako cień do powiek. Idealny do makijażu w pośpiechu.

Jedyne wady jakie zauważyłam to:
- brzydki zapach,
- puder jest mało trwały - wytrzymuje max pół dnia a potem trzeba poprawiać.

Używam tego produktu od: około 2miesiące

Taaak :D

Zakupiłam na allegro.
Jestem pozytywnie zaskoczona, gdyż nie widziałam go nigdy na żywo - to był taki strzał w ciemno. Po przejechaniu po jego powierzchni palcem, trochę się zmartwiłam, bo wydawał się zbyt złoty, ale nałożony pędzlem na kości policzkowe, w odpowiedniej ilości, daje piękny, rozświetlający efekt. Mieni się w słońcu, ale nie jest zbyt nachalny i to w nim lubię. Nie zakupię ponownie, dlatego że to limitowanka, a szybko się nie skończy, bo jest duży i wypiekany :)

Używam tego produktu od: tygodnia

fajny

Udało mi się go upolowac na aukcji Allegro.

Myślałam, że będzie bardziej brązujący, ale daje on efekt raczej złocisty/jasnobrązowy. Na obecną porę roku kiedy nie jestem opalona jest idealny, natomiast na lato już zakupiłam inne błyszczące cacuszko :)

Jest to kosmetyk dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bronzerami, bo nakłada się go nieprzyzwoicie łatwo i z kolorem trudno przesadzic. Podoba mi się to, że nie robi absolutnie żadnych placków, rozprowadza się idealnie.

Opakowanie jest ładne, praktyczne.

Jedyne co mi nie odpowiada to zapach - ciężko mi go nawet określic, jest taki jakby "tekturowy".

Nie kupię go więcej bo to limitowanka i już go chyba nie ma w regularnej sprzedaży.

gadżet

Jako, że jestem essencemaniaczką koniecznie musiałam mieć ten puder w swojej kolekcji.
Daje śliczną ciepłą poświatę na twarzy, lekko brązuje, ale bardziej na złoto niż pomarańczowo, wytrzymuje około 6h, nie zapycha, jest wydajny i ma śliczne opakowanie. Spodobał mi się na tyle, że zagościł w mojej kosmetyczce na stałe.

Dobry :)

Ładny kolor co najważniejsze nie pomarańczowy.Delikatnie rozświetla dzieki czemu skora nabiera blasku. Łatwy w aplikacji . kolor stonowany. Ma estetyczne opakowanie i jest tani :)

Używam tego produktu od: 2 tyg

Dobra jakość,niska cena.

Zgadzam się z poprzedniczką - zarówno opakowanie jak i zawartość są dość wierną kopią Mneralize Skinfinish Maca ( sam produkt przypomina też wypiekane pudry Pupy ).

Puder jest całkiem przyzwoity jak za tę cenę.Delikatnie rozświetla nadając skórze złotawy odcień. Dość łatwy w aplikacji - ciężko przesadzić z kolorem.

Nie kupię ponownie ponieważ jest to seria limitowana.

Używam tego produktu od:tygodnia