KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

BingoSpa Maska do włosów z proteinami kaszmiru i jedwabiu

3,6 na 518 opinii

Kupi ponownie: 39% osób
    iwonsia01
    19 marca 2012 o 15:14
    FAJNIUTKA
    Używam też maski od niedawna a już się w niej zakochałam i będzie ona stałym elementem mojej naturalnej pielęgnacji. Nabyłam ją w TESCO za ok 7.50zł 500ml. Pudełko wydaje się bardzo duże jak za taką cenę. Kupiłam za licznymi pochwałami wiżowymi. W sumie szukałam docelowo wersji z masłem shea ale tylko ta była w sklepie to wzięłam. +duże opakowanie +niska cena +dobrze odżywia włoski +dobrze nawilża +treściwa, gęsta, nie spływająca konsystencja +zdecydowanie poprawia u mnie jakoś skrętu moich włosów +dobry, naturalny bogaty skład bez silikonów i innych oblepiaczy -zapach: rzecz gustu ale dla mnie za mocny, czuję bo długo po spłukaniu, taki chemiczny, ostry

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    lauris
    27 października 2013 o 14:08
    1 / 5
    porażka ;P
    może to moja niesystematyczność w jej stosowaniu, a może po prostu ta maska kompletnie nie nadaje się do moich włosów ;) bardzo mało robi, włosy są trochę bardziej wygładzone, ale nic poza tym. dobrze, że nie była droga, ale nie wiem kiedy ją skończę. Używam tego produktu od: wieków :P Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Kasia225
    30 maja 2013 o 11:07
    Może być
    Kupiłam zachęcona jej ceną i ilością. Stosuje naprzemiennie z innymi odzywkami/maskami. Maska ładnie pachnie, ma fajną konsystencję i jak dla mnie jest bardzo wydajna ;) Włosy po niej lśnią, dobrze się rozczesują. Jednak dla mnie są one zbyt sypkie, więc muszę w inny sposob dociązac koncowki. Gdy wreszcie osiągnie dna kupię jej "siostrę" z 5 algami, ktorą bardzo zachwala moja koleżanka. Włosy mam nadal zniszczone mimo długiego już włosomaniactwa, więc uważam, że ta maska nie odzywia ich tylko sprawia, że wyglądają ok :) Trochę mnie dziwi to, że jest ona maską, a nie odzywką ;) Może kiedyś sprobuje ją "ulepszyć" połproduktami. Używam tego produktu od: 2, 5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Lynn
    15 czerwca 2012 o 16:17
    Super maska
    Jest to jedna z najlepszych masek, jakie do tej pory używałam. Lubię ją za: - to, że dzięki niej moje włosy nabierają połysku, - że włosy są podatne, miękkie, ładnie się falują -ma fajny zapach- pachnie jak męskie kosmetyki:D -jest wydajna, -dobrze współpracuje z olejami -tania (7,50 w Tesco) Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno

GrindLady
    11 stycznia 2012 o 13:25
    Swietne rezultaty
    Maska jest godna polecenia. Daje swietne efekty, a kosztuje naprawde niewiele. Nadaje sie do stosowania na codzien jak i do regeneracji (gruba warstwa na wlosy, na to czepek, recznik i czekamy ok 60min). Wlosy sa gladkie, miekkie, latwe do ulozenia i pieknie pachna. Niestety przy dluzszym stosowaniu wlosy sie do niej przyzwyczajaja i efekty sa mniej zadowalajace. Dobrze jest stosowac ja naprzemiennie z innymi odzywkami. Cena bardzo atrakcyjna. Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: jedno

gabriela2011
    9 grudnia 2011 o 15:40
    polecam
    moja ulubiona aktualnie maska: - niesamowicie wydajna i tanie - ok zapach, i tak nie zostaje na włosach - świetnie nawilża - włosy wyglądają na zdrowsze, bardziej lśniące i gładkie - nie przeciąża włosów - nie wpływa na przetłuszczanie włosów - można stosować nawet codziennie jedyny minus to opakowanie, jak dla mnie mało praktyczne i mam z nim trochę kłopotu, ale i tak polecam Używam tego produktu od: miesiaca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

marshmallows
    19 września 2011 o 20:45
    zmieniła sie na -
    Kiedys zanim cos w niej ,,pozmieniali", swietnie wygładzała i PROSTOWAŁA włosy. Były po niej niesamowicie podatne na układanie, pratycznie same sie modelowały. Cudnie gładki i proste bez prostownicy. Pamietam równiez przeohydny zapach- jaby jasminowego ryzu co we mnie wzbudzało odruch wymiotny, stosowałam ja tylko jak mojego narzeczonego nie było w domu bo włosy nią smierdziały. Teraz zakupiwszy te maske nie widze juz spektakularnych róznic w modelowaniu. Raczej nawilża ale nic poza tym i to tez na trójke Zapach jest juz normalny. Mysle ze pomoze włosom normalnym w normalnej pielegnacji. Nic poza tym Na plus jest cena i pojemnosc, zawsze lubiłam duze opakowania masek Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: dwa

agnszp
    23 lipca 2011 o 16:30
    jestem na tak
    po wypróbowaniu kuracji do włosów tej samej firmy postanowiłam pójść za ciosem i kupić jeszcze maskę i uważam, że: - ma znośny zapach, na początku może wydawać się trochę za mocny, ale na włosach zostawia taki świeży zapach - jest wydajna, szczególnie że ma dużą pojemność - tania jak barszcz - dobrze nawilża i odżywia włosy - rano są lśniące i dobrze się układają - wydaje mi się że mniej wypadają Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Harribetka
    6 lutego 2011 o 21:32
    Dla mnie jest ok:)
    Odżywka jak odżywka, czy regeneruje- nie wiem, nie mam zniszczonych włosów, ale są po niej bardzo fajne. Zalety: Włosy są gładkie, śmiesznie łatwo się rozczesują, nawet kiedy są mokre, są gładkie, pełne połysku Wady: Włosy są po niej takie \'śliskie\', nie każdemu może się to spodobać, mnie akurat nie przeszkadza, bo używałam jej chcąc osiągnąć taki efekt Są trochę \'ciężkie\', brak im puszystości. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 1 całe, ok 500ml

oleeencja
    29 maja 2010 o 14:18
    extra
    Skusiła mnie do zakupu niska cena. Dzięki tej masce moje mocno przesuszone włosy nabrały blasku, są delikatne w dotyku i łatwo się rozczesują Polecam Używam tego produktu od:miesiąca Ilość zużytych opakowań:1

Paulinka675
    29 maja 2010 o 9:53
    1 / 5
    kiepska
    Zdecydowanie nie dla mnie ta maska. Mam kręcone włosy, a po tej masce, mam niesamowity puch na głowie, ciężko jest ułożyć włosy, które po niej zwiększają swoją objętość, poza tym są szorstkie, nieprzyjemne w dotyku. Zdecydowanie wolę Lorysy Używam tego produktu od:jakiś czas Ilość zużytych opakowań:1

Soleilka
    6 maja 2010 o 21:04
    Taka średniawa
    Kupiłam tą maskę już sporo temu i miałam ogromne problemy z jej skończeniem. Może najpierw wymienie plusy + przyjemny zapach + fajna konsystencja + dosyć wygodne pudełko + tania + duża pojemność przy tej cenie + włosy były po niej zdrowsze Minusy - baardzo obciążała, ale może poprostu przesadzałam z ilością. Warto się nią zainteresować, bo w tej cenie jest dobra :) Używam tego produktu od:września 2009 Ilość zużytych opakowań:jedno, w grudniu 2009

szugarbejb
    29 grudnia 2009 o 12:28
    2 / 5
    bez szału
    Ta maska (co wynika ze składu jak i opisu producenta) powinna pielęgnować włosy lekko zniszczone (np. farbowaniem czy przesuszem zimowym). I niby składowo nadaje się i do skalpu i do piór, jednakże generalnie jest słabo. Wsmarowana w skalp przetłuszcza go i przylizuje, natomiast stosowana na pióra - dość zdrowe, mimo farbowania i uszkodzeń mechanicznych - jedynie lekko obciąża. Włosy się elektryzują, są puszyste i lekkie (właściwie sianowate) - tego oczekuję po szamponie, a nie po masce. Krzywdy włosom nie robi, ale też działaniem nie powala. Ładni pachnie, jest łatwa w nakładaniu, jest tania i jest jej dużo, ale zakup moim zdaniem można sobie darować. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1

Magdzia94
    28 grudnia 2009 o 12:52
    taka sobie
    Skusiął mnie jej cena i pojemnośc. + duża pojemnośc + cena + nie obciąża + ułatwia rozczesywanie + wygładza - nie nawilża - włoski po niej takie nijakie. Jakoś nie przepadam za używaniem jej. Taka średnia jest, nie sadze zeby zregenerowała włoski, na pewno nie nawilży ich. Używam jej w zasadzie by wygładzic włosy, spróbuje pomieszac ja z innymi maskami. Używam tego produktu od: 1 miesiac Ilość zużytych opakowań: w takcie 1

lady opium
    13 listopada 2009 o 21:17
    Niezła
    Maseczkę oceniam wysoko, bo w sumie jestem zadowolona, choć za samą formą i sposobem aplikacji nie przepadam. Konsystencję ma dość gęstą i śliską, zapach znośny, ziołowo-fryzjerski, jeżeli miałabym sklasyfikować. Opakowanie minimalistyczne, wygodne i wielkie ;) Maseczka nie spływa z włosów, łatwo ją spłukać. Spisuje się nieźle: ułatwia rozczesywanie, nadaje połysk, dość intensywnie wygładza i nawet trochę prostuje, pod warunkiem, że użyję suszarki. Włosy są miękkie i miłe w dotyku. Uciążliwy jest jedynie sam ceremoniał związany z aplikacją, zwłaszcza dla posiadaczki długich włosów. Jako osoba niecierpliwa preferuję odżywki bez spłukiwania lub mgiełki, z maseczką jest niestety trochę babraniny i czekania. W każdym razie efekty są zadowalające, tak więc cierpliwym szczerze polecam. Warto dodać, że jest bardzo wydajna. Używana dość rozrzutnie 2 x w tygodniu starcza na 1,5 m-ca. Być może kupię ponownie, jeżeli jeszcze na nią trafię (niestety trudno dostępna). Używam tego produktu od: 1,5 m-ca Ilość zużytych opakowań: 1

viki1988
    25 września 2009 o 16:05
    Niezła
    + duża pojemność + cena + dosyć naturalny skład (faktycznie ma wyciągi roślinne) + zapach + fajna do tuningu + nie obciąża - za słabo nawilża jak na maskę - tytułowy kaszmir i jedwab na końcu składu (czyli mało ich) Nie spodziewałam się cudów, ale ta maska nie dorasta do pięt Glorii, generalnie nie jest zła, napewno warto wybróbować, zwłaszcza jeśli ktoś nie ma mocno suchych włosów, ja mam farbowane wiec liczyłam na większe nawilżenie... Ale uważam ze warto przetestować zwłaszcza na jeśli toś ma naturalny kolor:) Używam tego produktu od: 2 mies. Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Ewa1991
    18 września 2009 o 19:45
    Koniecznie wypróbujcie!!!
    cudo! maska ma gęstą konsystencje i GENIALNY SKŁAD jest mega wydajna i działa. jej zapach nie jest powalający ale delikatny. ma świetną cenę i ostatnio idzie ją dostać w hipermarketach (ja kupiłam w tesco za niecałe 8zł) na pewno będzie nadawała się do włosów delikatnych i cienkich ponieważ nie ma żadnych drażniących środków chemicznych. myślę że będzie super do tak zachwalanego na wizażu mycia włosów odżywką. zacznijmy doceniać kosmetyki bez chemii bo to ona często po cichu wykańcza nam włosy!!!Używam tego produktu od:miesiąca Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze Muszę zmienić ocenę bo po dłuższym czasie stosowania zaczęła przetłuszczać mi włosy a nie miałam do tego żadnych skłonności :(

normajeane
    15 sierpnia 2009 o 15:03
    4 / 5
    świetna maska bez silikonów!
    Na maskę tę trafiłam przypadkowo w hipermarkecie. Nazwa firmy nic mi nie mówi. Cena - za taką pojemność - wydała mi się podejrzana, ale jako że już od dawna nie stosuję heurystyki drogie=dobre, więc... zaczęłam analizować skład. Nie dopatrzyłam się minusów, z plusów: - produkt niesamowicie wydajny - cena!!! - dobra, gęsta konsystencja - brak silikonów w składzie!!! - świetnie wygładza - lekko nadaje puszystość - włosy zdecydowanie lepiej się rozczesują po aplikacji tego produktu - z aspektów mniej istotnych - przyjemnie pachnie Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1