BingoSpa, Maska do włosów z kompleksem algowym

BingoSpa, Maska do włosów z kompleksem algowym

Specjalna formuła dla wzmocnienia i regeneracji włosów.
Zawiera botaniczny kompleks ekstraktów z alg: Ascophyllum, Spiruliny, Laminarii, Morszczynu i Nori. Dostarcza włosom i skórze głowy składniki odżywcze i regenerujące: witaminy, aminokwasy, polisacharydy, proteiny i składniki mineralne.
Dzięki specyficznej budowie składniki mineralne alg są dobrze przyswajane, łatwo przenikają przez barierę warstwy rogowej naskórka, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie skóry i włosów.

Skład: Aqua, 1 Heksadecanol 1 Octadecanol (miksture),Ceteareth-20 (and) Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Aqua, Fucus Vesiculosus Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Lithothamniom Calcareum Extract, Parfum, Citric Acid, Methyl Paraben, Sodium Benzoate, Ethyl Paraben.

Cena: 10zł / 500ml
/in/

świetna!

Absolutne KWC
Zwlaszcza do wzbogacania- nakupiłam ostatnio mase polproduktów na ZSK i ta maska genialnie sie do tuningu nadaje- testuje ja juz 2.raz i z dodatkami jest jeszcze lepsza.
Swietnie wygladza i domyka łuski włosa-sa po niej tak gładkie ze wciaz sie po nich macam.
Nabłyszcza i ma duza pojemnosc.
Przeszkadza mi konsystencja- jest zbyt lejąca.

Swietna z dodatkiem keratyny:)

Używam tego produktu od: paru msc
Ilość zużytych opakowań: dwA

Pielęgnuje

Bardzo fajna maska, kupowalam ja swojego czasu w sklepie zielarskim, gdzie maski Bingo cieszyly sie popularnoscia.
Lekka i przyjemna, nadawala sie do codziennego stosowania a takze do regeneracji, kiedy nakladalam ja pod czepek na ok 60 min.
Wlosy byly po niej gladkie, miekkie, latwo sie ukladalay. Byly blyszczace i wygladaly zdrowo. Niestety przy dluzszym stosowaniu wlosy sie przyzwyczajaly i slabo na nia reagowaly, uzywalam ja wiec co jakis czas na zmiane z innymi.
Zapach ladny i bardzo atrakcyjna cena.
Maska bije na leb wiele odzywek fryzjerskich oraz drogeryjnych.
Używam tego produktu od: 3 lata

bardzo dobra maska

+ gęsta konsystencja, dobrze się nakłada, szybko spłukuje, jest bardzo wydajna
+ przyjemny zapach
+ tania (kupiłam w Tesco za 7.50)
+ co najważniejsze, działa! włosy sa miękkie, nawilżone, lekkie i puszyste, do tego bardzo błyszczące.

Każda profesjonalna maseczka, która miałam wypada przy tej słabo, dlatego nie bede więcej przepłacać. Koniecznie wypróbujcie!

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1