Golden Rose, Nail Color, Quick Dryer Spray (Preparat do wysuszania i pielęgnacji paznokci)

Spray przyspieszający wysychanie lakieru do paznokci Golden Rose Quick Dryer Spray został wyprodukowany specjalnie, aby zapobiec rozmazywaniu niewyschniętego lakieru na paznokciach i plamienia ubrań. Chroni przed powstawaniem zarysowań lub smug na pomalowanych paznokciach. Zapewnia szybkie wysychanie lakieru, nie powodując matowienia koloru. Dzięki zawartości olejków ze słodkich migdałów i pestek winogron, zmiękcza i nawilża skórki wokół paznokci.

Cena: 18zł / 55ml

/in/

Wysusza i pielęgnuje

Preparat jest rewelacyjny. Lakier szybko schnie a formuła oliwki świetnie pielęgnuje skórki. Byłam bardzo zdziwiona szybkością w jakiej wyschły mi 2 warstwy lakieru plus lakier nawierzchniowy. Szkoda ze dość szybko się kończy i nie jest tani.

Używam tego produktu od: 1 rok

Nie działa

Niestety nie mogę wystawić mu dobrej opinii.
Produkt zakupiłam ponad rok temu, używałam wyłącznie z lakierami Inglot i absolutnie się nie spisał. Początkowo coś tam pomagał, jednak rano i tak na kilku paznokciach miałam odciśnięte mocno widoczne ślady pościeli czy włosów. Po kilku dobrych miesiącach stosowania całkowicie przestał działać.
Po jego użyciu miałam całe dłonie tłuste, jednak po ok 30min preparat się wchłaniał.
Na plus mogę zaliczyć ładny zapach i wydajność - nie zużyłam jednak buteleczki do końca, bo jak napisałam, po czasie przestał dawać jakiekolwiek rezultaty. Szybko zastąpiłam go Inglotem (tym preparatem z pipetką), który jest znacznie lepszy.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

naprawdę dobry

+ zapach
+ lakier szybko wysycha
+ zapach
+ olejki, które pielęgnują dłonie
+ w miarę szybko wysycha

- wszystko naokoło rąk jest tłuste przy pryskaniu
- nie do końca chroni przed rysami

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Rewelacyjny!

Dałabym pięć gwiazdek, jednak odejmuje pół, za oleistą konsystencje która przy rozpylaniu osiada na wszystkim dookoła. Tworzy też plamy na ubraniu.
Pomijając ten jeden minus, nigdy nie spotkałam się z tak dobrze działający, osuszaczem.
Paznokcie momentalnie są suche.
Kolejnym malutkim minusikiem jest to, że lakier pomimo , że suchy jest podatny na tworzenie zagnieceń i rys.
jednak jak najbardziej polecam.

Ps. Ja kupiłam go za 24 zł, wydaje mi się, że jest to wina stoiska, jednak jest to niezbyt niska cena, nawet jak na tak rewelacuyjny produkt.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie.

czegoś takiego szukałam od dawna

po prostu rewelacja!! Polecam wszystkim, którzy kochają mieć piękne i zadbane paznokcie, a szkoda im czasu na czekanie aż lakier wyschnie.
Produkt świetnie pachnie migdałami, intensywnie nawilża skórki no i oczywiście niesamowicie przyspiesza wysychanie, nawet 4 warstw!
Po zakupie podchodziłam do niego sceptycznie, nie chciało mi sie wierzyć w te wszystkie obietnice, ale już po 1 użyciu byłam zachwycona!! Polecam bardzo!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Kupiłam do lakieru Care&Strong, bardzo miłe rozczarowanie, z tym lakierem- jedna warstwa!!błyskawiczny manicure- lakier jedna warstwa, po 30 sekundach Quick Dryer, na to Top Coat i manicure gotowy bez straty czasu na wyschnięcie- lakieru czego nie cierpię!!Gorąco polecam

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

KWC!!!

Na produkt trafiłam przypadkowo, kupując lakiery tej samej firmy. Jako że maluję paznokcie bardzo często, przez długi czas poszukiwałam czegoś wspomagającego suszenie pazurków. Przerobiłam już wszystkie top coaty, od Inglota, poprzez Manhattan i Sally Hansen, ale albo czas schnięcia i tak był długi, albo tak jak w przypadku SH odżywka, mimo że dobra, to bardzo szybko gęstniała (mówię o Insta-Dri). Za to ten spray jest po prostu cudem! Moje paznokcie są idealnie suche po minucie, co przy czterech warstwach (podkład, 2 warstwy lakieru i coś nabłyszczającego) wydawałoby się prawie niemożliwe. Do tego nawilża skórki, cena jest bardzo przystępna. Polecam gorąco wszystkim!!!Używam tego produktu od: miesiąca